ירון ברובינסקי הוא גבר מה"סוג החדש" והוא לגמרי מודע לכך. "אני לא מאצ'ו בכלל", הוא חצי מתנצל חצי קובע בחיוך ומוסיף שיש לו "הרבה מדי רגשות". לצילומי שער מגזין לגבר, המצורף אחת לחודש לשבועון "לאשה", הוא מתייצב באחת התקופות המוצלחות ביותר בקריירה: הגיש ברשת את העונה הראשונה של "דייט בחשיכה" שרשמה אחוזי צפייה נאים, ובאותו הזמן בדיוק שודר בערוץ 10 השעשועון "לעוף על המיליון" שהפורמט שלו נמכר בחו"ל ואף הפך לאחרונה למשחק קופסה לכל המשפחה. במקביל הוא משתתף בהצגה "שרלוק הולמס - תעלומה בקונצרט", בה הוא משחק בהצגת ילדים לצד למעלה משלושים נגנים של התזמורת הקאמרית.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

מלבד הפריצה המטאורית שלו, לא פעם גם הפן הרומנטי בחייו של ברובינסקי תפס כותרות. כשהוא נשאל על העניין בימים אלה, הוא עונה ש"כרגע הוא לגמרי סולו ונהנה מכך".בעקבות הנחיית תוכנית הדייטים נקודת המבט שלו על מערכות יחסים לא השתנתה, אבל בהחלט התחדדה. "לאנשים נורא חשוב מראה חיצוני. מצד אחד זה גילוי מאכזב, הייתי מצפה שבעולם מתוקן מה זה חשוב איך אנחנו נראים, מצד שני כשמצלמים שער לעיתון, אז כולם מתעסקים באיך אנחנו נראים, איך השיער והבגדים ואיך הפריים והאור".

אז מצד אחד את לב הפריים טיים הוא כבר כבש - ומצד שני טוב לו להיות לבדו, מה השאיפה האמיתית הבאה של ירון? התשובה המפתיעה בווידיאו.

  • הלבשה קרן נתנזון: +A