בנוסף לחיים על ציר תל אביב - ניו יורק שם הוא מתגורר בימים אלו עם זוגתו מעיין שלומדת עיצוב אופנה, מוצא את עצמו השחקן מיכאל מושונוב מצלם במשך כמה חודשים את הסדרה "קטמנדו" בנפאל, כשהוא מצוייד בזקן מדובלל ופיאות לחיים. הוא נכנס לדמותו של שמוליק, חרדי צעיר וחולמני שהגיע עם אישתו מושקי להקים את בית חב"ד בדיוק מול גסטהאוס של ישראלי לשעבר.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

קח אותו לאט, את הזמן

חוויית הצילומים במזרח לצידם של גל גדות ולירון לבו, השאירה עליו חותם עמוק, כולל גילוי מחדש את היהדות, בעיקר בזמן השהות בעיירה מרוחקת ומנותקת - שאפשרה לו להתחבר מעט יותר לעצמו.

במהלך הביקור הנוכחי בארץ, הוא מנצל את השהות לזמן איכות עם החברים והמשפחה, מצטלם לשער מגזין "לגבר" ואף הקליט לאחרונה שיר ראפ עם מספר מוסיקאים ביניהם: מיכאל כהן, עידו מוסרי, ליאור פרלה (פרלשטיין), אורי שוחט ועומר קליין. הרעיון לשיר נולד במהלך ארוחת שישי אצל הוריו מוני מושונוב וסנדרה שדה, וכולל מחווה למאמן קבוצת הספרס ב NBA, גרג פופוביץ'.

שיר הראפ המחוייך עלה לכותרות, דווקא בגלל אורח מיוחד ששהה באולפן בעת הקלטתו - גלעד שליט, שבא להשקיף על המתרחש יחד עם המפיק והעיתונאי אריק הניג, שלקח גם הוא חלק בפרוייקט.