כבר בתחילת הקשר בין אייל גולן ורוסלנה רודינה לפני כחמישה חודשים, הוא החליט לעדכן את הקהל על ידי שינוי הסטטוס בפייסבוק ל"אין א ריליישנשיפ". הפומביות ברשת החברתית שהפכה בשנים האחרונות לסמל סטטוס זוגי גדול יותר מהענקת צמיד חברות, הציבה לראשונה את רודינה בחזית תקשורתית וציבורית, והעיניים נשאו אליה בסקרנות.

עוד חודש ועוד חודש חלפו ומערכת יחסים התייצבה והתבססה, והיום הדוגמנית הצעירה (24) מתרגלת למעמד החדש כידוענית ויחד עם זאת מדגישה שהיא כאן בזכות עצמה.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

לרגל חג האהבה - ט"ו באב, היא זכתה לככב על שער מגזין "לאשה", ובין צילום לצילום שיתפה בסיפור האהבה הגדולה עם הזמר הכי מצליח כיום בישראל והבהירה ש: "מצד אחד זה כיף, אבל מצד שני אין פרטיות".

הזווית החיובית מבחינתה מלבד הזוגיות עצמה הן הצעות רבות לקמפיינים שזורמות אליה, כולל תפקיד שקיבלה לאחרונה כפרזנטורית של הבושם SHE מבית JIVAGO יחד עם דניאל לוי, זוגתו של השדר ירון אילן. החלק הפחות נעים זאת העובדה שכל צעד שהיא עושה, כל יציאה, מחווה או הגעה להופעה של החבר המפורסם - מתועדים.

הרוטינה של רודינה

השניים הכירו כשרודינה הייתה תפוסה והאופציה להיות יחד כלל לא עלתה על הפרק. אחרי שנפרדה מהחבר, הידידות הפכה לקירבה גדולה יותר ויותר עד שהשניים החליטו לתת לעצמם צ'אנס שמוכיח את עצמו עד היום.

מה שבטוח, להיות "בת הזוג של" זו לא משימה פשוטה, בטח כשברקע יש עיסוק תקשורתי מתמיד גם בגרושה המפורסמת אילנית לוי ובשני ילדים שזקוקים אף הם לתשומת לב. אז איך היא מתמודדת עם הטייטל והמשמעויות הרבות שלו? מה אמא שלה חושבת על הזיווג? והאם היא חושבת על עתיד משותף?

  • הלבשה קרן נתנזון: +A