שרית חדד היא הזמרת המצליחה בישראל כבר למעלה מעשור, היא הקליטה 20 אלבומים (שרובם הוכתרו כאלבומי פלטינה, פלטינה כפולה, פלטינה משולשת ואף למעלה מזה), והיא נמצאת באופן קבוע בטופ של רשימת הזמרים המרוויחים ביותר בארץ. ואחרי כל זה, שרית חדד, המלכה הבלתי מעורערת של הפופ הים תיכוני, מטפסת עוד שלב עם הזכייה של בת טיפוחה, קטלין רייטר, בתוכנית "דה וויס".

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

בדרך אל הניצחון המתוק על המנטורים רמי הדרג אביב גפן, רמי קליינשטיין ושלמי שבת היא הוכיחה לכולם כי היא לא רק בובה על חוט שבו אוחז מנהלה ושותפה אבי גואטה, אלא אשה דעתנית שמנהלת אימפריית ענק, עם אג'נדה מאורגנת, שליפות שנונות וחוש הומור בריא.

רגע אחרי הסופה הגדולה שהביאה "דה וויס" לחייה, תפסנו אותה למשחק אסוציאציות:

"דה וויס"

"העם גילה את שרית חדד האמיתית, המצחיקה, המגניבה, הקולית, הזורמת. זאת אני. הייתי הבחורה היחידה על הסט, וביססתי את מעמדי שם בכבוד רב כמו שאומרים. האמת, קצת פחדתי בהתחלה. אמרתי לעצמי: 'מה את צריכה את זה? אנשים יותר משופשפים ממני בפריים טיים יכולים להיבהל מזה, אז אני?' אבל אבי היה בעד. הוא אמר לי שהתוכנית הזאת תפורה עליי, שיש לי כל כך הרבה מה לתרום, וכרגיל הוא צדק.

"הרבה אנשים הופתעו ממני בתוכנית הזאת, ואני אומרת תודה לאל שעשיתי את זה. לא רק בגלל הפריים טיים, גם בגלל החוויה שעברתי, ההתנהלות מול הזמרים, ללמד אותם, לייעץ להם. עשיתי שם עבודה פסיכולוגית ועברתי בעצמי טלטלה נפשית לא קלה".

מנטור

הייתי בוחרת בליידי גאגא. אני מאוד רוצה לעבוד איתה, כי יש לי מה לשאוב ממנה. בגלל שאנחנו קיצוניות זו לזו, אני בטוחה שהרבה דברים טובים ייצאו מזה. אם לא ליידי גאגא, אז אום כולתום. אם היא הייתה חיה, הייתי עושה הכל בשביל לשבת ולדבר איתה, כי היום אני מבינה כמה היא הייתה גדולה מהחיים".

אבי גואטה

"המנטור שלי, השותף שלי, וגם סוג של אבא בשבילי. אני מספרת לו הכל, את הדברים הכי אינטימיים. הוא גילה אותי ואני גיליתי אותו, ומאז שגילינו אחד את השני קורים לנו רק דברים טובים.

"הוא ראה אותי בהופעה בחוף סירונית בנתניה, ניגש אליי ושאל אם יש לי מפיק. אני מכירה אותו מחצית מחיי, עברנו יחד דברים טובים ודברים קשים. אני ואבי זה גורל משמים, זה אברהם ושרה, יש פה חיבור מאוד חזק ואפילו מיסטי. מה שמחזיק בינינו זה האמונה אחד בשני, אהבה גדולה וכבוד הדדי".

דיאטה

"מההופעה בהיכל התרבות ב-1999 ועד קיסריה 2001 עברתי שינוי דרסטי, והכל עשיתי לבד. זה התחיל ברגע אחד שהסתכלתי על עצמי בדי.וי.די של ההופעה בהיכל התרבות ואמרתי לעצמי 'יו, מה זה?'. פתאום בא לי שינוי, ובלי כוונה הצליח לי טוב. למחרת בבוקר הלכתי להסתפר, עשיתי קארה, ואפילו אבי לא זיהה אותי. הפתעתי אותו מאוד. מאז אני לא עושה שינויים כאלה בלי להתייעץ איתו.

"אחר כך התחלתי דיאטה, ירדתי 14 קילו, לקחתי פה ושם סטייליסטים, לא מישהו קבוע, ואנשים היו בשוק. זה באמת היה בבום אחד. אני זוכרת שהייתי עולה לבמה, על המסך תמונות שלי - שמנמונת עם תלתלים - ואני על הבמה נראית אחרת לגמרי ואנשים לא מאמינים שזאת אני.

"עד גיל 16 הייתי ילדה רזה, אבל אז התחילו ההופעות ואחרי ההופעות התיאבון נפתח, ויאללה פותחים שולחן בתקווה ואוכלים מכל הבא ליד: לאפות, סלטים, שיפודים, צ'יפס וקולה, הרבה קולה. וככה בלי להרגיש, השמנתי. זה לא פשוט לתחזק את זה, זאת מלחמה יומיומית, אבל היום זה כבר אורח חיים".

"העם גילה את שרית חדד האמיתית" (צילום: אוהד רומנו)
"העם גילה את שרית חדד האמיתית" (צילום: אוהד רומנו)

כסף

"כסף זה לא הכל בחיים. אנחנו עושים את הכסף, לא הכסף אותנו. ועם כל זה, הכסף חשוב ואני אוהבת כסף.

"בתחילת הדרך הייתי מפוצצת את כל מה שהרווחתי, בגלל שבאתי מבית שלא היה בו הרבה. בזבזתי ופיזרתי כסף בלי חשבון, קניתי דברים מכל הבא ליד, גם כאלה שאני בכלל לא צריכה, רק בשביל לקנות. אני כבר לא במקום הזה. בכל בוקר כשאני מתעוררת אני אומרת 'מודה אני' ומרגישה עשירה".

"להיות אמא"

"זה שיר שהקלטתי בגיל 19, הייתי ילדה ועוד לא ממש הבנתי את המשמעות, אבל עם השנים אני מקבלת תגובות מדהימות מנשים שהשיר הזה גורם להן שמחה ומחזק אותן.

"אני כבר לא שרה אותו בהופעות, אבל עם השנים, ככל שהכמיהה שלי לילד עולה, אני יותר ויותר מתחברת לשיר הזה. היום אני מרגישה בשלה, אני ממש רוצה ילד. אני כבר מרגישה את זה בבטן. גם אם אני לא אמצא בן זוג לעשות איתו ילד, לא אפחד לעשות את זה לבד מתישהו. אני רק בת 33 , אז יש לי עוד זמן".

זוגיות

"אני רוצה, אני מחפשת, אבל זה לא פשוט. לא מתחילים איתי, כי אני שרית חדד. הייתי רוצה חבר טוב, בן זוג לעשות איתו ילדים. אף פעם לא הייתה לי מערכת יחסים רצינית, ואני כמעט ולא יוצאת לדייטים. היו לי כמה דייטים ספורים החברים סידרו לי, אבל הם פיקששו.

"זה יכול לקרות בכל מקום, בסופר, ברמזור, בהופעה, אבל אני כנראה לא מסתכלת סביב. אני כל כך טוטאלית וממוקדת מטרה, שאני כנראה מפספסת. אף פעם לא התחלתי עם מישהו, אבל אני חושבת שאם הייתי רואה מישהו שמדליק אותי, הייתי יכולה להתחיל איתו. אבל אל תכתבי שאני מחפשת, זה נשמע כזה נואש ואני עוד לא שם".

בן זוג

"אין לי הוראות הפעלה. הוא צריך להיות בן אדם טוב, שייכנס לי ללב. את יודעת מה, בעצם יש לי משהו להגיד על זה: אני מחפשת מישהו עם עמוד שדרה, שיהיו לו חיים משלו ושיוכל להכיל אותי. אני צריכה בחור חזק".

חלום

"היו לי הרבה חלומות, את רובם הגשמתי, כולל הופעה באירוויזיון, שהיה לי חשוב לסמן עליה וי. עכשיו החלום הוא להוציא אלבום בינלאומי ואני עובדת עליו כבר שנים. לא, לא באנגלית, דווקא בערבית, עם מקצבים אוריינטליים, מה שנקרא מוזיקת עולם".

שרית חדד

"אישה, יהודייה, זמרת, שבעזרת השם תהיה אמא בקרוב".

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד בלאשה: