1. ניווטים באתונה

הייתי ביוון וזו היתה החוויה הכי מדהימה בחיים. גרנו במלון דירות של דוגמנים ודוגמניות מכל העולם, היו לי שותפות, ממקסיקו, מקנדה, מלוס אנג'לס, מניו יורק. החברה הכי טובה שלי היתה מסרביה. בהתחלה הייתי כל הזמן הולכת לאיבוד, אחר כך הפכתי להיות אלופה בניווטים באתונה.

>> בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק

2. בית ספר לדוגמנות

ביוון עבדתי נון סטופ, היו לי צילומים עד שלוש לפנות בוקר, זה היה בית ספר לדוגמנות. למדתי פוזיציות ואיך להביע את עצמי, למדתי הבעות פנים. בתחילת הקריירה הייתי יותר קפואה, עכשיו זה בן אדם אחר לגמרי. זה משהו שדוגמניות חייבות לדעת, להיות ורסטיליות ולהשתנות מצילום לצילום.

3. לוקיישן הזוי בשלוש לפנות בוקר

התמונות למעלה צולמו בידי מריה נטלקאו, צלמת ששמעתי עליה הרבה, ציפיתי לעבוד איתה וזה יצא מדהים. זה הוציא אותי אחרת לגמרי, זה לא עבודות שעשיתי בארץ בכלל.

היו לי צילומים עם עוד חברה מקנדה בלוקיישן הזוי לגמרי עד שלוש לפנות בוקר, פחות דוגמנות ויותר איפור יותר חזק, היי פאשן, היינו צריכות להביע יותר אופי ואישיות. זה היה ממש מגניב. הטיסו אותי גם להפקה מערכתית בקפריסין.

צילום מהתקופה היוונית שלי. עדי סאסי (צילום: אדריאנה)
צילום מהתקופה היוונית שלי. עדי סאסי (צילום: אדריאנה)

4. חשבתי, מה הסיכוי שאפשר?

לדגמן בחו"ל זה להפוך מדוגמנית ממוצעת בתחילת הדרך למשהו הרבה יותר גדול וחשבתי, מה הסיכוי שאפשר? יש מיליון בנות, אחת יותר יפה, יותר גבוהה ויותר רזה מהשנייה. זה משהו שרואים רק ב-FTV.

עדי סאסי. "הבנתי שעם האופי, המרפקים והמראה - אפשר לעשות את זה" (צילום: מריה נטלקאו)
עדי סאסי. "הבנתי שעם האופי, המרפקים והמראה - אפשר לעשות את זה" (צילום: מריה נטלקאו)

5. הרגשתי שאני פורחת

לפני שטסתי מאיר, הסוכן שלי, כל כך האמין בי ועודד אותי והוא באמת צדק. הבנתי שאם יש לך את האופי שצריך והמרפקים ומה שצריך להראות – אפשר לעשות את זה. דיברתי עם בנות מכל העולם שאמרו לי, את יכולה לעשות את זה. את יכולה לככב.

בנסיעה הזאת הרגשתי שאני פורחת. הסוכנות רצתה שאשאר ביוון יותר וזה נתן לי עוד בטחון וגרם לי להבין שאני יכולה לעשות את זה. שאני באמת יכולה להצליח בתור דוגמנית בחו"ל.

עדי סאסי מדגמנת בגד ים. "בתחילת הדרך הייתי קפואה" (צילום: איתן טל)
עדי סאסי מדגמנת בגד ים. "בתחילת הדרך הייתי קפואה" (צילום: איתן טל)

6 היעד הבא

ניו יורק או מילנו. ניו יורק זה סוג של חלום ואני מכוונת עכשיו לשם בתקווה שזה באמת יתגשם.

7 ובינתיים, בתל אביב

לפני שטסתי הצטלמתי להפקה של המשביר שהתפרסמה בלאשה, לעין השלישית ועשיתי טסט עם לירן מור שיצא יפה. בארץ אני בתל אביב. בקרוב אנסה אולי גם לברמן איפשהו. אני מניחה שאוטוטו אחזור שוב לעוד עבודה קשה.

__________________________________________________________________________________________________________

עוד במלכות היופי: