לא פשוט להיות בר רפאלי. כשאת מבלה את ימייך בטיסות ובצילומים - עלייך להיראות במיטבך כל הזמן. אז איך היא עושה זאת? הסופר-מודל הישראלית מספרת לנו על שגרת הטיפוח שלה.

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

הרבה דוגמניות טוענות שסוד היופי שלהן הוא שינה ושתיית מים. אמת או קלישאה חבוטה?

"שינה זה באמת הכי חשוב. אין לי בעיה לתפקד אחרי שעתיים שינה בלילה, אבל אני גם נראית כמו מי שישנה שעתיים... על סט צילום, אני תמיד מתבדחת שאני היחידה שצריכה להיראות כאילו ישנתי מספיק.

"לגבי מים, פעם לא נהגתי לשתות בטיסות, כי לא רציתי לעשות פיפי בשירותים של המטוס. זה הגעיל אותי. היום אם תציעי לי כוס מים בטיסה, אני לא אגיד לך לא, גם אם אני רוויה. זו החלטה שקיבלתי. העור פשוט נראה אחרת".

איך את מתכוננת לפני קמפיין חשוב?

"אני מקפידה לבוא תמיד מגולחת וחלקה, יש דוגמניות שלא דמות לב לזה. אני גם אבוא בלי לק ובפנים נקיות, ללא איפור מאתמול.

"בבוקר הצילומים אני לא שותה מיץ תפוזים, החומציות קצת מנפחת אותי. גם קפה אני לא שותה לפני הצילום, רק שעתיים שלוש שעות לפני כן. אולי זה בראש, אבל קפה נותן לי הרגשה כבדה, ואני רוצה להרגיש קלילה. אני גם לא אלך לישון מאוחר לפני צילומים ולא אשתה אלכוהול".

לקראת החוזה לבושם של 'אסקדה' היו כלפייך דרישות מיוחדות?

"כן, אני לא יכולה להסתפר ולעלות או לרדת המון במשקל. כמו שאני, ככה הם רוצים אותי".

זה חוזה לשלוש שנים. אין סעיף חריג למקרה של היריון?

"בחוזה עם 'אסקדה' הכנסתי בפעם הראשונה סעיף שקשור להיריון. גם כשחידשתי בפעם האחרונה את החוזה עם 'פוקס' דיברתי עם הראל ויזל (מבעלי החברה) ואמרתי לו שאני רוצה להכניס סעיף היריון לחוזה. הוא אמר, 'אל תדאגי, אם תהיי בהיריון, אני אדגמן במקומך ואהיה מאושר בשבילך'. אלה רזי גיל 26, את מתחילה לחשוב על זה".

בקרוב אמא? בר רפאלי (צילום: אייל נבו)
בקרוב אמא? בר רפאלי (צילום: אייל נבו)

איזה מוצרי טיפוח יש עכשיו על המדף שלך?

"בחצי השנה האחרונה אני טסה בלי הפסקה לעבודות, והעור שלי מראה סימני לחץ. פתאום התחילו לצאת לי חצ'קונים והוא נעשה יבש ולא בריא, אז עברתי למוצרים טבעיים לחלוטין של 'אוריג'ינס' ו'ד"ר האושקה'. אני מנקה את הפנים במי ורדים של חברה אורגנית במקום בטונר, וממש רואה הבדל. פעם הייתי קונה מוצרים לפי הריח. היום אני מבינה שכמה פחות ריח זה יותר טוב. סבון הגוף שלי הוא 'בת אורן' הסגול המעולה".

איך את מטפלת בעור הפנים שלך?

"אני לא הולכת לקוסמטיקאיות. אין לי זמן. אם יש לי רגע פנוי, אני רוצה להיות בבית מול הטלוויזיה. אני גם לא עושה לעצמי מסכות בבית. הפעם הראשונה שהלכתי לקוסמטיקאית הייתה לאחרונה, מפני שהעור שלי צעק 'הצילו'. המאפרת שלי בניו יורק שלחה אותי למישהי, שאני לא זוכרת את שמה, ובאותו זמן גם עברתי להשתמש במוצרים טבעיים, כך שראיתי שיפור".

איזה מוצרים תמיד תארזי גם לנסיעה קצרה?

"מעגל ריסים של 'שו אומורה', מסקרה של 'ג'ורג'יו ארמאני', וסומק 'אורגזם' של 'נארס', שנותן ללחיים צבע ורדרד יפה. וגם וזלין לשפתיים, עכשיו יש לי אחד מעולה של 'דארפן' וקרם ידיים של 'ללין' בריח לבנדר".

מה את מחבבת בבושם 'ESPECIALLY ESCADA' שאת הפרזנטורית שלו?

"את מרכיב הוורדים בניחוח. הריח עצמו לא חזק מדי, ולכן מתאים לא רק לערב. הוא נעים ומזכיר לך אביב והוא פותח את חוש הריח ולא עושה מחנק. הוא מריח קצת כמו סבון".

מני-פדי זה חלק מהשגרה שלך?

"זה חלק מהשגרה. יש לי את סמדי שבאה אליי הביתה ועושה לי הכול. על סט צילומים יש בדרך כלל מי שעושה את זה. אני אוהבת לקים בגוונים טבעיים של OPI ושל 'שיק'".

מי מעצב לך את הגבות?

"אני".

מכונה שיזוף?

"לא יצא לי לעשות הרבה, כי אני המון בשמש, אבל אני בעד, זה יותר בריא מהשמש".

הסרת שיער לצמיתות?

"ניסיתי, זה לא עבד עליי, משום שאני בהירה מאוד".

מתי התחלת לצבוע את השיער ואיך את מתחזקת אותו היום?

"התחלתי לעשות גוונים לפני ארבע שנים בערך, אצל איציק סבג, ומאז רק הוא נוגע לי בשיער. פעם בשבוע אני מורחת מסכה במקום קונדישנר. גוונים אני עושה כשנראה לי שהגיע הזמן".

יש לך קווים אדומים בנוגע לשיער שלך?

"כן. אני לא אתן לגזור אותו. אני אוהבת את השיער הארוך שלי. הייתי רוצה שהוא יתארך אפילו יותר".

מה את עושה ב"יום של שיער רע"?

"קוקו מתוח לאחור".

** את הכתבה המלאה תוכלו לקרוא בגיליון החדש של "לאשה"

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד בלאשה: