נעים לדפדף בתיק הארכיון של לינור אברג'יל. כשפרצה לחיינו היא היתה נערה צעירה, מאז עברו שנים והיא הבשילה ועברה שינויים אישיים ותדמיתיים.

בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

אברג'יל, 31, השתפה בתחרויות יופי כבר כנערה נתנייתית צעירה, אבל הפריצה הגדולה היתה כאשר זכתה בתחרות מלכת היופי בשנת 1998. היא היתה אז תיכוניסטית במראה טבעי, שפע תלתלים כהים גולשים על הכתפיים וחיוך ביישני.

ולמרות שנתוני הפתיחה היו מצויינים, היא באמת השתנתה לטובה. מה לעשות, תלתלים טבעיים אף פעם לא נשארים כאלה כשנערה מתחילה להתמקצע בעולם האופנה.

גם לינור החליקה את שלה לגלים רכים או לפעמים למקלות ישרים לגמרי. השיער הובהר מעט אם כי לינור מעולם לא התפתתה, כמו אחרות במעמדה, להפוך ממש לבלונדינית. גוונים בחום דבש זה המקסימום שעשתה.

שיער גלי ועוצמה נשית

בחזרה לסוף שנות ה-90. בטקס בחירת מלכת היופי לשנת 1999, כאשר הגיעה כדי להעביר את הכתר ולאחר שזכתה בעצמה בתואר מיס עולם, לינור נראתה לגמרי אחרת. במראה שופע בטחון, שיער גלי ושמלה אופנתית היא שידרה עוצמה נשית והרבה יופי, כמובן. השפתיים אופרו בשפתון בגוון טבעי לעומת התוחם הבולט שהיה שם קודם.

לינור, שנה לאחר הבחירה. שופעת בטחון (צילום: זיו קורן)
לינור, שנה לאחר הבחירה. שופעת בטחון (צילום: זיו קורן)

במהלך הקריירה שלה כדוגמנית הפגינה לינור מראה מגוון ומרתק. הקומה הגבוהה, הגזרה הדקה ותווי הפנים החזקים והמיוחדים ליוו אותנו במגוון קמפיינים מצולמים ותצוגות מסלול. לאחד הקמפיינים הצטלמה במשותף עם בעלה באותה תקופה, הכדורסלן שרונאס (שארס) יאסיקביצ'יוס.

חצאית ארוכה במקום ג'ינס וגופיה

בתקופה האחרונה, כאשר בחרה לינור באורח חיים דתי, הסגנון האישי השתנה, כמובן. הג'ינסים המשופשפים והגופיות הצמודות הוחלפו בחצאיות וחולצות ארוכות. בחתונתה השנייה עם אורון כלפון היא לבשה שמלה ארוכה בגוון שמנת, שרוולים ארוכים ורקמה מעניינת בחזית. ועם כל הצניעות, השמלה החמיאה מאוד לגזרה המושלמת של לינור. בימים אלו הפכו לינור ואורן להורים טריים לתאומים. מזל טוב!

לינור במהדורת 2011 (צילום: יגל בר קמא)
לינור במהדורת 2011 (צילום: יגל בר קמא)

__________________________________________________________________________________________________________

עוד במלכות היופי: