>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

במשך כל הערב קיבלה מיס אנגולה אהבה גדולה מהקהל, ובסופו של הטקס זה הוכיח את עצמו: לילה לופז הוכתרה כמיס יוניברס לשנת 2011. היא גברה על 88 מתמודדות מכל העולם, ביניהם נערת ישראל, קים אדרי.

לילה לופז ברגע ההכרזה. הקהל לא הפסיק לפרגן (צילום: רויטרס)
לילה לופז ברגע ההכרזה. הקהל לא הפסיק לפרגן (צילום: רויטרס)

במהלך התחרות נשאלה לופז מה היתה משנה בעצמה אילו יכלה וכנראה שהתשובה הכנה היא אחת מהסיבות המרכזיות שהובילו את השופטים לבחור בה: "אני אסירת תודה לאלוהים על הדרך שבה ברא אותי ולא הייתי משנה בעצמי דבר. אני חושבת שהתברכתי ביופי פנימי. יש לי גם עקרונות נפלאים שקיבלתי ממשפחתי ואני מתכוונת לחיות על פיהם תמיד".

נערת ישראל: חוזרת הביתה עם שפע חוויות

הנציגה הישראלית, קים אדרי, לא נבחרה לשלבים המתקדמים. האם זה בגלל שבאחד המפגשים שאלו אותה אם היא נהנית לשאת נשק? נקווה שלא. קים עצמה, בכל אופן, אהבה כל רגע בשבועות האחרונים.

"לקחו אותנו למועדונים, למשחקי גולף, לסמבה. כשהתחילו חזרות לתחרות לא היה זמן לנוח והרגליים כאבו, אבל היה כיף. תארו לכם שפתאום מוזר לי לדבר עברית!" גם לאחר התחרות מצב הרוח שלה המשיך להיות מרומם. "נהניתי מכל רגע", אמרה.

היום קים מתכננת להקדיש היום כמה שעות לשופינג ומחר תחזור הביתה, לשדרות, שם מחכים לה בגעגועים רבים והרבה פירגון.

על הבמה בבגד ים. שניצל, אורז וחיבוקים מחכים בבית (צילום: אתר מיס יוניברס)
על הבמה בבגד ים. שניצל, אורז וחיבוקים מחכים בבית (צילום: אתר מיס יוניברס)

אמא ליזה אדרי כבר לא יכולה לחכות לרגע שבו תחבק את קים. במהל הטקס קים מצאה רגע לדבר עם המשפחה וסיפרה שבנות התרגשו מאוד סביבה. היא דווקא היתה רגועה ופשוט נהנתה מכל רגע. "בשלב מסויים היא שלחה לנו אס.אמ.אס שהיא לא ב-15 הסופיות ואז בכלל זה היה פאן בשבילה".

מחר בערב תיסע ליזה עם אביה של קים, סנפיר, שני האחים ומשלחת חברים להביא את קים משדה התעופה. "אני הולכת להכין לה את השניצל והאורז שהיא כל כך מתגעגעת אליו, היא כמעט ולא אכלה שם כלום. בחדר כבר מחכים לה כל מיני סוכריות, דובים ולבבות מאיתנו ומכל החברים. אנחנו מתגעגעים מאוד!"

ומה בהמשך?

"היא מתכננת לחזור לשגרה, לשרת בצבא ובמקביל לעשות קריירה בדוגמנות. אני בטוחה שהיא תצליח". גם אנחנו.

רוצים לראות בעצמכם? הטקס בטלוויזיה

שתי הסגניות של מיס יוניברס הן מיס אוקראינה אולסיה סטפנקו 23 ומיס ברזיל פריסילה מחדו. כיוון שהתחרות התקיימה בברזיל, הגיעו פמליות גדולות ממדינות אמריקה השכנות, מקסיקו, ונצואלה, ארגנטינה, קוסטה ריקה ואחרות והאווירה היתה של מונדיאל עליז ותוסס. בטקס תוכלו לצפות כבר היום בשעה 19:20, בערוץ 9. את המשדר המיוחד ינחו יחד ולדי בלייברג ומלכת היופי לשנת 95, יאנה קלמן. אליהם ייצטרפו פנינה רוזנבלום, אנסטסיה מיכאלי ומעצב האופנה, דני מזרחי.

__________________________________________________________________________________________________________________________

עוד במלכות היופי: