>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

1. לגברים יש מחשבה מינית כמעט על כל אישה שהם פוגשים, להוציא מקרים קיצוניים ביותר. זה קורה גם לבחורים הטובים.

2. גברים לא מסוגלים להגיד "לא" למין. רק הקדושים שביניהם – ואין כאלה.

3. גברים מסוגלים להגיע לאורגזמה גם תוך 30 שניות. אז כל מה שמעבר לזה, זה סוג של בונוס ואקסטרה מאמץ שהם עושים בשבילך.

4. גברים נרדמים מיד אחרי הסקס לא משום שהם משועממים, או לא רוצים לדבר איתך ולחבק אותך כפיות. זו הכימיה של הגוף שלהם. האורגזמה משחררת אצלם הורמונים שיוצרים את התסמונת הקרויה "להסתובב ולהתחיל לנחור".

5. גם לגברים יש מחזור חודשי! מחקר בנושא הראה שבמהלך החודש, לגבר יש תקופות של עלייה במרץ, במצב רוח, בתשוקה, בקצב צמיחת הזקן ובספירת הזרע; וגם תחושה של סיפוק עצמי, יכולת לרדת יותר במשקל ופחות צורך בשינה – כל זה כאשר הטסטוסטרון שלהם בשיא. כשיש ירידה ברמות שלו על בסיס חודשי (שימו לב!), הם יסבלו יותר מעייפות, אדישות ונטייה להפוך בעיות קטנות לסיפור גדול.

6. אם את רוצה שהוא יהיה רומנטי, מומלץ שתתהלכי לפניו לבושה בעיקר בחוטיני.

7. אם יש נושא אחד שבו אפשר לפגוע בכל גבר, זה להעליב את הפין שלו או את ביצועיו המיניים. תזרקו איזו הערה מזלזלת (או שרק נראית כמזלזלת) שנוגעת לאופן שבו הבחור מצויד, והרסתן לו את האגו. כי בשביל הגבר, הפין שלו הוא לא חלק מהגוף וזהו. הוא איבר שקשור לאגו, לדימוי העצמי, לעמוד השדרה, לעצם הקיום.

8. גברים חוששים להיפגע. הם מבועתים מהאפשרות שיתאהבו בך ושתשברי להם את הלב. כך שאם הוא מתנהג אלייך כמו דג קר, אולי הוא בהתגוננות.

9. גברים כן מוטרדים מההיסטוריה המינית שלך. לא כל כך בגלל הסכנה להידבקות במחלות מין, כמו בגלל היכולת שלך להשוות את ביצועיו עם אלה של האקסים שלך.

10. בניגוד למה שאת חושבת, גבר יעריך אותך עוד יותר אם תצביעי ברחוב על אישה אטרקטיבית. לא רק שזה משחרר אותו לפנטז על אחרות בלי רגשות אשם (זה קורה לכולם, מותק. את צריכה להתרגל למחשבה), הוא גם יחשוב שאת עצמך נמשכת איכשהו לבחורה ואז יפנטז עליכם כשלישייה. כל עוד הפנטזיות פורחות במוחו, הוא יהיה מבסוט.

זה שהוא נרדם לא אומר שהוא לא אוהב אותך (צילום: thinkstock)
זה שהוא נרדם לא אומר שהוא לא אוהב אותך (צילום: thinkstock)

11. כשאת שואלת גבר על מה הוא חושב, הוא ייתן לך תשובה סתמית, וזה כדי להסתיר את העובדה שהוא חושב על סקס.

12. החיבה הגורפת שישי לרוב הגברים לשדיים של אישה היא לא בהכרח ביטוי לכמיהה מינית. יותר מכל, השדיים מסמלים עבור הגבר (באופן לא מודע ולעיתים בהכחשה מוחלטת) סוג של הזדמנות לחזור לחיק האם. להיות במקום שבו מקבלים אותך לגמרי, שבו אתה מרגיש מוגן. שיש מישהי שמכילה אותך ונותנת לך תחושה של ביטחון, של יציבות, של נינוחות ורוגע. מקום שבו לא צריך להילחם על חלקך בעולם הזה – צורך שכל כך רודף את הגבר בעידן המודרני (יותר מאשר את האישה, תהיה משוחררת ושוויונית ככל שתהיה).

13. לשחק אותה קשה להשגה לא תמיד יעורר את יצר הציד שבו. סביר יותר שזה יעורר את חוסר הביטחון שלו, והוא יפרש זאת כאילו את באמת לא מעוניינת בו – נכון, מינית.

14. על פי חוקרי המוח, כל 52 שניות עוברת במוחו של הגבר מחשבה על סקס (אגב, אצל האישה זה קורה פעם ביום)

15. רוב הגברים אוהבים לצלול לך שם למטה. את היחידה שמתייסרת בדאגות שהמקום לא כל כך אסתטי ולא כל כך היגייני. תירגעי – המקום הזה זה תענוג בשבילו.

16. גברים חושבים תמיד שההנאה שלך זו המשימה שלו. אם לא גמרת, זה בגלל שהוא לא בסדר. לא קל יהיה לך לשכנע אותו שהאורגזמה שלך זו האחריות שלך. אבל את יכולה לנסות.

17. כמו שאת אוהבת חיבוק, הוא אוהב חדירה.

18. הוא רוצה שתראי איתו סרטי פורנו, ורצוי מאוד שגם תיהני מזה.

19. ועוד יותר, רצוי שתיישמי בחיים את מה שראית על הצג. מה הבעיה לגנוח אחרי שתי דקות?

20. גבר יכול להגיע לאורגזמה גם באיבר רפוי. כן, כאשר מסיבה פיזיולוגית (מחלות שונות כמו סוכרת, יתר לחץ דם או נטילת תרופות למחלות אלה) או מסיבות נפשיות אין לגבר אפשרות להשיג זקפה, הוא יכול לאונן והאורגזמה תבוא למרות שהאיבר שלו לא התקשה.

הוא תמיד יישמח לצרף את החברה שלך למיטה (צילום: שאטרסטוק)
הוא תמיד יישמח לצרף את החברה שלך למיטה (צילום: שאטרסטוק)

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד בנושא: