לא ברור איזו מהתכונות של סיון קליין מושכת יותר את פליטי תוכניות ריאלטי לרומנים של רגע עם מלכת היופי במיל' – היופי והאצילות או הג'וב הנחשק שלה ככתבת שטח אצל גיא פינס שמאפשר לה להתחכך איתם ממש ברגעי התהילה הגדולים. מה שבטוח – סמסים לבחירת הכוכב התורן כנראה רצים אצלה בסלולרי על חיוג חוזר. אז מה היה לנו?

חתיכי aka עתי שולברג

אחרי שכל המדינה ראתה איך עתי שולברג עושה מקלחת, מצטלם לקמפיינים, מבלה בלילות כאילו השמש לא תזרח לעולם ומתקאמבק עם ליהיא גרינר שלו, הגיעה תורה של מלכה אמיתית לעמוד לצידו של מלך הווילה. השניים מכחישים רומן למרות שנראו מספר פעמים ביציאות משותפות, ורק הזמן וצלמי הפפארצי יגידו אם מדובר בשידוך אמיתי או בתקשורת מתלהבת.

הגזעי – אלירז שדה

למרות שזוכה האח הגדול כבר עבר למלכת יופי אחרת (רומן מוכחש עם אילנית לוי מלכת היופי לשנת 2001), גם לאלירז ולסיון היו את הרגעים שלהם באולפן השקוף של ערוץ 24. שיא הרומן מבחינתנו, העמך שרק מחפש תמונות מפלילות לניצנים של אהבה, התרחש בקליפ לשיר "יופייך" של יוצא כוכב נולד – אדיר גץ. את השיר כתב אלירז שדה והוא גם הכוכב הראשי של הקליפ, המאבד את אהבת נעוריו – סיון קליין.

התחמן – דן מנו

למרות שהיא קצת יותר גבוהה ממנו, אפשר להבין איך בחורה טובה ירושלים כמו סיון קליין נמשכת לכריזמה של יורש חברת הספנות. הרומן של השניים הסתכם מבחינתנו בראיונות לגיא פינס, שיחה ערה על ספסל וארוחת צהריים משותפת במסעדה – לא משהו לכתוב עליו הביתה.

מערבבים ביזנס ופלז'ר (צילום: יגל בר קמא)
מערבבים ביזנס ופלז'ר (צילום: יגל בר קמא)

הרצוי – עידן עמדי

הבהרה: לסיון קליין ועידן עמדי אף פעם לא היה רומן נקודה. אבל אי אפשר להתעלם מההערצה של מלכת היופי במיל' לפיינליסט העונה הקודמת של כוכב נולד, בכל הזדמנות שהייתה לה ובעיקר בשידורים שלפני הגמר בערוץ 24. אז החלטנו שהוא ראוי להיכנס לרשימה עם כוכבית קטנה (כל דבר שעוזר לנו להעביר את המסר מתקבל בברכה, בייחוד אם הוא עובר מצלמה).

עידן עמדי, רק בחלומות (צילום: רונן אקרמן)
עידן עמדי, רק בחלומות (צילום: רונן אקרמן)

העתידי? סיון עם הגולן

אייל גולן שמכיר לפחות מלכת יופי אחת מקרוב (גרושתו אילנית לוי) הוא המספר החזק שיכול לגרום לסיון לזכות בפרס הגדול. נכון, כנראה שזה לא יקרה בחיים – אבל המחשבה על חילופי זוגות (אילנית ואלירז, סיון ואייל, סיון ואלירז, אילנית ואייל) גורמים לנו להתרגשות דומה לזו שהרגשנו אתמול כשגילינו שגל גדות (מלכת היופי לשנת 2005) בהריון.

אייל גולן מצא את האחת? (צילום: יוסי צבקר)
אייל גולן מצא את האחת? (צילום: יוסי צבקר)