הכל התחיל בערב אחד בשנת 2004, גל גדות צעירה לפני גיוס, נבחרה להיות מלכת היופי של ישראל – ומאז רק דברים טובים קרו לה. בחרנו עשר תחנות בקורות החיים שלה שגורמים לנו להרבה גאווה, לקראת יום הולדתה שחל ב-30 באפריל.

מקסימה

בחודש יוני 2007 גל גדות הייתה במרכזה של שערורייה, שימים יגידו לאחר מכן, הזניקה לה את הקריירה הבינלאומית. הכל התחיל ביוזמה של משרד התיירות ובהזמנה, לכאורה תמימה, לאירוע של הקונסוליה הישראלית בניו-יורק שצולמה בשיתוף עם המגזין "מקסים". על ההזמנה: גל גדות בביקיני קטנטן ובתנוחה מתאימה לכותרת Piece in the Mideast (חתיכה במזרח התיכון). התמונה והסערה שהתחוללה בעקבותיה גרמה לתקשורת האמריקאית לספר את הסיפור בכל כלי תקשורת נחשב וכמו שכל כוכב יודע – אין כזה דבר פרסומת רעה.

בובה

אנחנו עדיין בשנת 2007. קצת אחרי הסקנדל הבינלאומי, הטלנובלה "בובות" שעסקה בעולם הדוגמנות, עולה לאוויר ועוזרת לגל גדות לדפוק עוד מסמר בהיכל התהילה. בתפקיד הדרמטי הראשון שלה היא משחקת את מרים, נערה דתייה שכובשת בסערה את עולם הדוגמנות תוך כדי נקמה באבא שלה (דודו טופז). את התפקיד המרכזי היא מקבלת לצד מלכת יופי אחרת – מירי בוהדנה, ולמרות ביקורת קשה על הסדרה, את גל גדות התקשורת דווקא חיבבה.

פרזנטורית

בשנת 2008, אחרי שנים בהן חברת האופנה "קסטרו" בחרה פרזנטוריות שקצת הזיקו למותג (רומי אבולעפיה ובקי גריפין), הגיעה גל גדות והרימה את החברה לגבהים חדשים (ממש כמו בימי הזוהר של יעל אבקסיס וסנדי בר). מאז ועד היום היא עדיין מתפקדת כפרזנטורית המושלמת של החברה, להוציא מעידה אחת מאוד מתוקשרת על מסלול התצוגה.

מהירה ועצבנית

כבר התרגלנו לצחוק על הישראלים שמגיעים להוליווד ומשחקים מחבלים, ואז הגיעה גל גדות לאודישנים של אחד מסרטי האקשן הגדולים של כל הזמנים וצלחה אותו. כך נולדה ג'יזל, העוזרת של המאפיונר המקסיקני שעוברת לצד של "הטובים" בסרט "מהיר ועצבני 4" שיצא ב-2008. את התפקיד היא ביצעה בהצלחה, כפי שיעיד סרט ההמשך, ואפילו קיבלה גימ"לים על פציעה מאקדח במהלך הצילומים.

מאוהבת 1

במהלך הצילומים בהוליווד, בן זוגה של גל – ירון ורסאנו הציע לה נישואים וקיבל תשובה חיובית. בחודש ספטמבר של שנת 2008 הם החליפו נדרים ויצאו לחיים חדשים.

מאוהבת 2

כשמד הפופולאריות עולה, אין מנוס מלעשות פסטיגל. וכך מצאה את עצמה גל גדות משתתפת בשנת 2008 ב"תפוס ת'פסטיגל - הרפתקה במצולות" עם השיר "מאוהבת" (כנראה בהשפעת החתונה) וגם מנחה את החגיגה עם גיא זו-ארץ.

אחת מהחבר'ה

הרבה בנות היו מוכנות למות אחרי נשיקה עם ויני צ'ייס בסדרה "הפמליה", אבל לא גל שלנו שרק קיבלה חשק לעוד הוליווד, דבר שמסתדר כשאת מתחבבת על הבימאי מרק וולברג שחוטף אותך לסרט הוליוודי נוסף. נקסט.

נתניה

המילה "נתניה" לעולם לא תחזור להיות מה שהייתה, אחרי שגל גדות גמרה איתה. גדות מגלמת בסרט "דייט לילי" תפקיד קטן בתור חברתו של מרק וולברג (זוכרים מאיפה הם מכירים?) ותוהה ביחד איתו (בעברית) אם שני החברים החדשים שלו מצטרפים לאורגיה. שווה לחכות עד לדקה השנייה ולקבל את גל גדות מקשקשת באנגלית ובעברית עם מעט בגדים.

מרגלת

אחרי שורה של הצלחות בהוליווד, גל מקבלת את התפקיד הראשון שלה בסרט אקשן עטור תקציב – ללא אודישן ולצד שחקנים מהשורה הראשונה (טום קרוז וקמרון דיאז). בסרט "כמו יום ולילה" שיצא בשנת 2009 היא מגלמת מרגלת בשם נעמי שיוצאת לארוחת ערב רומנטית עם טום קרוז. הסרט אמנם לא נחל הצלחה קופתית, אבל בשביל בחורה בת 24 מראש העין מדובר בהחלט בהצלחה.

מהירה ופחות עצבנית

אנחנו כבר יודעים שמי שרואה את גל גדות פעם אחת לא יכול להפסיק, אבל וין דיזל ופול ווקר כוכבי סדרת הסרטים "מהיר ועצבני" גילו את זה רק שהתחיל הליהוק לסרט ההמשך החמישי. בעקבות הופעה מוצלחת בסרט הרביעי גל גדות הוזמנה להשתתף שוב כג'יזל ולעזור לחבר'ה לתקן את העולם.

ועוד רגע אחד לשנה הבאה

בקרוב מאוד אמורה לעלות ב"רשת" סדרה דרמה חדשה בשם "קהילת קודש קטמנדו" המתרחשת בנפאל. גל גדות מגלמת בסדרה צעירה מבית טוב המחפשת את אחותה שאבדה במזרח, לצידו של מיכאל מושונוב המגלם את הרב שמנהל את מרכז חב"ד בנפאל. יש למה לחכות - לפחות עם ליום ההולדת הבא.

הדבר הטוב הבא עם גל גדות - הסדרה שצולמה בנפאל
הדבר הטוב הבא עם גל גדות - הסדרה שצולמה בנפאל