מאת: קטי קמחי

היא עמדה על הגג, שהיה בעצם החלל הפרטי היחיד בכל הבית, והתכוננה לרחצה. היא מילאה את האגן במים, התפשטה והחלה בטקס הפשוט של ניקיון הגוף. אבל הפעם, היופי של הגוף העירום, המים והמגע נקלטו בעין של צופה אקראי. ולא סתם צופה – המלך. כן, אישה מתרחצת היא מראה אירוטי כל כך, עד שאפילו דוד המלך לא התאפק וחמס את בת שבע למרות כל האיסורים.

מאז זרמו מים רבים במוביל הארצי, ואנחנו, שכבר יודעים משהו על החיבור בין מים, אינטימיות וסקס, מקפידים לוודא שבסוף השבוע הרומנטי שארגנו לעצמנו יכיל הצימר כמה שיותר חללים שעניינם מים: בריכה, סאונה או ג'קוזי איכותי. בתוך המים אנחנו מצפים לזכות בזמן איכות אינטימי. וכן, גם בסקס.
אבל בשנים האחרונות הגיע תור הזהב של חדר הרחצה. המאושרים שזוכים לעצב לעצמם את הבית הולכים על החלום בגדול ומשלבים בו כמה שיותר חלל, אור טבעי וצמחייה, כך שהחוויה הופכת לאירוע מחובר יותר לטבע. אבל גם אם אתם לא מתכננים שיפוץ בקרוב, הנה כמה דברים שתוכלו לעשות כדי להפוך גם את חדר הרחצה שלכם להיכל של חוויה ארוטית.

באמבטיה

כשמדובר בסקס באמבטיה אפשר לקשט את החלל ולהכין את האווירה: לפזר נרות, להשמיע מוזיקה, להניח במים עלי כותרת של פרחים, לשים קצף – כל אלה מוסיפים למסתורין ויוצרים פחות תחושה של "עירום".‬ בכל תשומת הלב הזאת יש משהו קסום, שמזכיר ירח דבש ובעיקר פינוק. בקרבת מקום אפשר למקם יין, פירות או שוקולד לנשנוש ולהפוך את כל האירוע לחוויה שלמה של זמן איכות.

תנוחות שכדאי לנסות

.1‬ פנים מול פנים. התנוחה האידיאלית היא פנים אל פנים כשהגבר יושב או שוכב והאישה מעליו. "מדובר בתנוחה אידיאלית לאמבטיה",‬ מסבירה שלי פסטרנק, סקסולוגית חברתית ויועצת לזוגות. "המים תומכים במשקל ולאישה זו תנוחה מצוינת לחוות אורגזמה מבחינת זווית החדירה ומבחינת החיכוך".
2. אוננות בכפות הרגליים. האחוז הגבוה ביותר של פטיש בסקס הוא פטיש לכפות רגליים של נשים. אחת החוויות האידיאליות באמבט היא אוננות לגבר בשתי כפות הרגליים. משמנים את קשתות כפות הרגליים ומצמידים אותן זו לזו כשהפין ביניהן.
.3‬ אוראלי בצלילה. במים זה מרגיש אחרת. העניין הוא לשחק עם האוויר – לצלול ולצאת, הוא לה והיא לו. נכון, זה מצריך אמבט גדול יותר, אבל המתח בין יכולת התמרון במים לנשימה הופך הכל למשחק מרגש במיוחד.

צעצועים מומלצים

המים מייבשים את העור ולכן מומלץ להחזיק באמבטיה שמנים מסככים, המושלמים לאוננות גברית ונשית וכמובן לצעצועי מין וחדירה.

הצעצועים האידיאליים לאמבטיה הם ויברטורים עמידים למים, וניתן לשלב, מעבר למגע של צעצועי מין, את הטלפון של הטוש, אביזר שנשים רבות מוצאות כוויברטור האולטימטיבי.

לאלה שחוששים להיחשף ורוצים סביבם צעצועים לספונטניות מרבית (כי מי רוצה לצאת רטוב מהאמבטיה ולחפש את הוויברטור בחדר השינה?),‬ מומלצים במיוחד הוויברטורים המסווים, שנראים כספוג רחצה, ברווזון אמבטיה או פסלון דקורטיבי.

השתמשו בצעצועי מין שנראים תמימיים (צילום: בועז לביא)

השתמשו בצעצועי מין שנראים תמימיים (צילום: בועז לביא)

במקלחון

המקלחון הוא ברירת המחדל של רבים מאיתנו: אלה שהתעקשו על חלל רחצה נפרד להורים ונאלצו להסתפק בטוש צר ופרקטי. אלא שאחד היתרונות הבולטים של המקלחון הוא אלמנט המים הזורמים. אין אירוטי מהתבוננות בעור חשוף נשטף במים, בתנועה של סבון או שמן על הגוף, שלא לדבר על חומרים דביקים יותר שאפשר לשחק איתם, כמו דבש, שוקולד נוזלי או סירופ מייפל. במקלחון אפשר ללכלך כמו שצריך והכל נשטף בזמן אמת.

עניין חשוב שיש לשים לב אליו הוא חלונות או דלתות זכוכית שעלולות להיפתח ברגע הלא נכון או חלילה להישבר כשנשענים עליהם בתנוחות מסוימות. לכן מומלץ לחשוב קצת קודם ולתכנן את הזווית (לא הייתם רוצים שיבואו להציל אתכם במצבכם, שלא לדבר על איברים שחשוב שפינות זכוכית חדות לא יגיעו אליהם).‬

תנוחות שכדאי לנסות

.1‬ על הקיר מאחור. ישיבה פנים אל פנים מתחת למים הזורמים נפלאה וישנה גם התנוחה שבה האישה נשענת אל הקיר והגבר חודר אליה מאחור.

‭.2‬ אוראלי בעמידה. סקס אוראלי במקלחת המשלב משחק עם זרם המים היוצא מהטלפון של הטוש יהיה נפלא. "סקס אוראלי כשהאישה עומדת והגבר מתחתיה הכי מדליק",‬ אומרת פסטרנק. "יש בתנוחה הזאת הרבה אלמנטים של שליטה שמעוררת גם את האישה, וגם את הגבר".
3. עיסוי ישבנים הדדי. שווה לנסות במקלחון גם עיסוי של הגוף בשמן וחיפוש דרכים להחליק איברים שונים זה על זה. "איבר נוסף שאפשר לשים לב אליו זה הישבן",‬ מדגישה פסטרנק, "שלרוב אינו זוכה להרבה תשומת לב כי האישה שוכבת עליו. עיסוי ישבן תוך מין אוראלי מדהים לבני שני המינים".

שדרוג אירוטי: כך תהפכו את חלל האמבטיה שלכם לסקסי יותר

* הוסיפו מראה גדולה אפילו לאורך קיר שלם. זה מעניק תחושת מרחב ומאפשר התבוננות מזווית אחרת בעצמך ובזה שלידך.
* אם אפשר, הכניסו כמה שיותר אור טבעי והחליפו את התאורה הניאונית הקרה בתאורה רכה וחמימה.
* הכניסו ספסל קטן או מדף מעץ שמסתדר עם לחות, כמו עץ טיק למשל. הטוויסט הקטן הזה נפלא לשיחה של בוקר ולתנוחות סקס בעמידה.
* הכניסו צמחים, נרות ושמנים ארומתיים.
* התאבזרו בצעצועי מין שנועדו לאמבט המעוצבים כצעצועים לכל דבר והניחו אותם בהישג יד.