קטי קמחי וקארין גוטמן

בעבר הרחוק היו חדרי הרחצה משותפים לכמה דירות, אבל בשנים האחרונות הגיע תור הזהב של חדר הרחצה. המאושרים שזוכים לעצב לעצמם את הבית הופכים את חלל האמבטיה להיכל תענוגות, ויצרני הכלים הסניטריים מצדם עושים הכל כדי להגשים גם את החלומות המופרכים ביותר.
ומה איתכם? גם אתם יכולים לשדרג את חדר האמבטיה שלכם ולהפוך אותו לסקסי יותר.

(צילום: שאטרסטוק)

יש לכם אמבטיה?

כשמדובר בסקס באמבטיה, אפשר לקשט את החלל ולהכין את האווירה: לפזר נרות, להשמיע מוזיקה, להניח במים עלי כותרת של פרחים, לשים קצף – כל אלה מוסיפים למסתורין ויוצרים פחות תחושה של "עירום". בכל תשומת הלב הזאת יש משהו קסום, שמזכיר ירח דבש ובעיקר פינוק. בקרבת מקום אפשר למקם יין, פירות או שוקולד לנשנוש, ולהפוך את כל האירוע לחוויה שלמה של זמן איכות.

מה כדאי לנסות?

מסתבר שכפות רגליים הן אזור רגיש מאוד, בייחוד במים - גם לגברים וגם לנשים. פנקו אחד את השני בעיסוי בכפות הרגליים.

תראו, למשל, איך מרדית ודרק מ"האנטומיה של גריי" שוברים את הקרח עם חזרתם זה לזרועות של זו:הסתפקתם במקלחון?

המקלחון הוא ברירת המחדל של רבים מאיתנו, אלא שאחד היתרונות הבולטים של המקלחון הוא אלמנט המים הזורמים. אין אירוטי מהתבוננות בעור חשוף נשטף במים, בתנועה של סבון או שמן על הגוף, שלא לדבר על חומרים דביקים יותר שאפשר לשחק איתם כמו דבש, שוקולד נוזלי או סירופ מייפל. במקלחון אפשר להתלכלך כמו שצריך, והכל נשטף בזמן אמת.
עניין חשוב שיש לשים לב אליו הוא חלונות או דלתות זכוכית, שעלולות להיפתח ברגע הלא נכון או חלילה להישבר כשנשענים עליהם בתנוחות מסוימות. לכן מומלץ לחשוב קצת קודם ולתכנן את הזווית (לא הייתם רוצים שיבואו להציל אתכם במצבכם, שלא לדבר על איברים שחשוב שפינות זכוכית חדות לא יגיעו אליהם).

מה כדאי לנסות?

המים מייבשים את העור, ולכן מומלץ להחזיק באמבטיה שמנים מסככים וצעצועים עמידים במים. לאלה שחוששים להיחשף ורוצים סביבם צעצועים לספונטניות מרבית יש ויברטורים מוסווים שנראים כמו ספוג רחצה או פסלון דקורטיבי.

(צילום: שאטרסטוק)

כך תהפכו את חדר האמבטיה שלכם לסקסי ולוהט

* הוסיפו מראה גדולה, אפילו לאורך קיר שלם. זה מעניק תחושת מרחב ומאפשר התבוננות מזוויות אחרת בעצמכם ובזה שלידך.
* אם אפשר, הכניסו כמה שיותר אור טבעי והחליפו את התאורה הקרב בתאורה רכה וחמימה.
* הכניסו ספסל קטן או מדף מעץ שמסתדר עם לחות, כמו עץ טיק למשל. הטוויסט הקטן הזה נפלא לשיחה של בוקר ולתנוחות סקס בעמידה.
* הכניסו צמחים, נרות ושמנים ארומתיים.
* התאבזרו בצעצועי מין שנועדו לאמבט המעוצבים כצעצועים לכל דבר (מי אמר ברווז גומי תמים?), והניחו אותם בהישג יד.

(צילום: שאטרסטוק)

אבל גם אם אתם לא בקטע של נרות, צעצועים או ארומתרפיה – גם אמבטיה לא מושקעת בדירה שכורה (כן!) תתבל את היחסים שלכם. זוכרים את האמבטיה של מוניקה וצ'נדלר ב"חברים"?

אז שיהיה לכם שבוע מעולה, יש לכם עוד חמישה ימים לתכנן את סוף השבוע הרומנטי שלכם!