אם חלמתם לבשל עם אביב משה, רציתם לקבל עצות מפותנה או התפללתם ששאול בן-אדרת יבקר אצלכם במטבח – עכשיו כל זה יכול להתגשם. ערוץ האוכל בטלוויזיה השיק בשבוע שעבר אפליקציית אייפד חדשה, שמאפשרת לכם להיכנס למטבח עם השפים האהובים עליכם ולבשל יחד אתם.

באפליקציה מופיעים כל המתכונים מתוכניות הערוץ, שכולם מלווים בסרטוני וידאו. כדי להפוך את איתור המתכונים ואת תהליך הבישול עצמו לפשוטים ונגישים ככל האפשר מציעה האפליקציה עזרים שונים:

  • אפשרויות רבות לחיפוש מתכונים: את המתכונים אפשר לאתר באמצעות חתכי חיפוש רבים: מילות מפתח, השף, סוג המנה, המרכיב המרכזי במתכון, זמן ההכנה או התוכנית שבה הופיע המתכון.
  • שינוי כמויות: המתכון הוא ל-4 מנות, אבל יש לכם 8 אורחים? אין בעיה. בלחיצת כפתור אפשר להתאים את הכמויות שברשימת המרכיבים למספר הסועדים המבוקש.
  • המרת יחידות מידה: אין לכם כוס מדידה בבית? האפליקציה תמיר עבורכם את יחידות המידה מכוסות לגרמים – ולהפך.
  • רשימת קניות: האפליקציה מאפשרת ליצור בקלות רשימת קניות המבוססת על המרכיבים שדרושים להכנת המתכונים שבחרתם. הרשימה אפילו מחולקת לפי המחלקות השונות בסופרמרקט. כמובן שאפשר לשלוח את הרשימה גם במייל, כדי ששום דבר לא יישכח.
  • טיימרים: לא צריך יותר להפעיל התראות בטלפון. האפליקציה כוללת טיימרים מובנים, ובכל שלב שמצריך זמן עבודה מדויק היא תפעיל עבורכם את הטיימר ותודיע כשנגמר הזמן.

לחצו על כפתור ה-Play כדי להכיר את האפליקציה