22:00: המעצבת דורין פרנקפורט בחזרה על המסלול של שבוע האופנה

  (צילום: מוטי רייף)

המעצבת האלמותית דורין פרנקפורט תמיד היתה ותמיד תהיה הראשונה להגיע לחזרה של התצוגה על המסלול של שבוע האופנה. מהמקום המקצועי והמנוסה שלה, דורין היא המעצבת היחידה שתמיד מוכנה ראשונה ומרגישה מספיק עצמאית ובטוחה לקחת את העניינים לידיים ולהסתדר בלעדיי.

>> הצטרפו לשורה הראשונה: צפו בשידורים החיים מכל תצוגות שבוע האופנה ובסיקור המלא

10:00: בסטודיו אלמביקה בדרום העיר – סידור קולקציה לקראת התצוגה

  (צילום: מוטי רייף)

הגר אלמביק היא אחת המעצבות הקרובות ללבי. את היחסים שלנו התחלנו לפני 22 שנה, כשהגר לקחה את הילד הצעיר מחיפה (אני) לביים את תצוגת האופנה של המותג שלה, עוד בימים שמעצבי אופנה הרימו תצוגות בכוחות עצמם. החיבור שלי להגר ולבתה לי אלמביק הוא אבסולוטי, וזה מתבטא יותר מכל בעבודה על המוזיקה לתצוגה שלה, כשבמותג שלה אני יודע מראש בוודאות שהבחירות שלי ושלה יתחברו בצורה מושלמת.

12:00: המדרגות שיובילו את אנשי תעשיית האופנה אל חלל התצוגות במהלך הימים הקרובים

  (צילום: מוטי רייף)

אומנם תל אביב היא לא הוליווד, ואולי אני נשמע כמו ילדה קטנה ומתלהבת, אבל שטיח אדום תמיד מרגש אותי מחדש - בטח כשהוא נראה כל כך בוהק ונקי, רגע לפני שעשרות אלפי רגליים ידרכו עליו וימלאו אותו באבק כוכבים.

14:00-16:00: אולם קבלת הפנים בנמל התעופה בן גוריון – האורחים מתחילים לנחות בישראל

לעמוד בשדה התעופה בן גוריון ולראות שלטים מטעם התאחדות התעשיינים, מכון הייצוא, משרד החוץ ומשרד התיירות, שמקבלים את פניהם של כל הקניינים, אורחי הכבוד ועיתונאי התקשורת הזרה שהגיעו לישראל, ללא ביטולים נוכח המצב הביטחוני, זה ללא ספק הרגע המרגש ביותר עבורי בהכנות לשבוע האופנה, שייפתח בקול תרועה רמה הערב.

  (צילום: מוטי רייף)

  (צילום: מוטי רייף)

בתמונות: המעצב המצליח (ובן זוגי לשעבר, שיחיה) מרסלו בורלון, שיעלה אל המסלול תצוגה במסגרת שבוע האופנה, ומרל גינסבורג, עורכת הסטייל הראשית של ההוליווד ריפורטר.

17:00: אורי לוי, מנכ"ל משותף בגינדי השקעות, מודד את החליפה בסטודיו של שי שלום

  (צילום: מוטי רייף)

תעשיית האופנה הישראלית כולה מתרגשת, מתכוננת ומתלבשת לאירוע הפתיחה. בתמונה, השותף שלי לפרויקט שבוע האופנה, שנאומו יפתח הערב את שבוע האופנה, מודד את החליפה השחורה והאלגנטית שאיתה יעלה אל הבמה.

18:00: סלפי אחרון לפני הפתיחה ב-TLV Fashion Mall

  (צילום: מוטי רייף)

רגע לפני שכל המעצבים, הקניינים, העיתונאים, היחצנים, הסלבס ושאר המכובדים עולים על השטיח האדום בכניסה למתחם שבוע האופנה. בעוד מספר שעות האזור הזה יהיה מצוחצח ומתוקתק לפתיחת האירוע. שיהיה לכולנו בהצלחה.