08:00: הקמות ב-TLV Fashion Mall

זהו, החלל של שבוע האופנה מתחיל להיבנות וההתרגשות שלי בשיאה. תוך כמה ימים ייבנה כאן אולם התצוגה, עם מסלול באורך 50 מ' (הארוך ביותר בשבוע האופנה עד כה) ו-1,200 מקומות ישיבה למוזמני האירוע, שיתפרש על פני ארבעה ימים.

>> הצטרפו לשורה הראשונה: צפו בשידורים החיים מכל תצוגות שבוע האופנה ובסיקור המלא

9:30: צילומים לקליפ של שבוע האופנה ולשער של לאישה

  (צילום: מוטי רייף)

תהילה ריץ, שרון גניש, שני זיגרון, ליתאי מרכוס ועוד שלל דוגמניות יפהפיות מסוכנות אלינור שחר התקבצו יחד באולפני ברודקאסט חולון לטובת צילומי הקליפ שיוביל את שבוע האופנה ויחשוף את קניון האופנה הגדול בישראל. במאי הקליפ הוא גיא שגיא, על מלאכת הסטייליסט, ראובן כהן, ערן פאל איפר ועיצב את שיערן של הדוגמניות. פריטי הלבוש הם של בוגרי שנקר ובצלאל מהמחזור האחרון, לצד אוברול אחד של מוגלר מבוטיק מאדאם דה פומפדור.

  (צילום: מוטי רייף)

אז איך מכניסים 7 דוגמניות לשער אחד של לאישה? תשאלו את עידו איז'ק שצילם את כולן, ולא ויתר על תמונת האינסטגרם המשותפת עם הבנות.

12:00: תדרוך למעצבים הצעירים שנבחרו לפרויקט של מפעל הפיס

  (צילום: מוטי רייף)

שמונת המעצבים הצעירים שנבחרו לתוכנית הליווי והתמיכה של מפעל הפיס, התכנסו לתדרוך אחרון לקראת המפגש עם 50 הקניינים מכל העולם שמגיעים לשבוע האופנה, ביניהם נציגים של בתי כלבו יוקרתיים כבארני'ס ומייסיס.

14:00 אודישנים אחרונים לדוגמניות במשרדים של TLV Fashion mall בתל אביב

  (צילום: מוטי רייף)

55 דוגמניות ודוגמנים ישתתפו בשבוע האופנה הקרוב, וזהו הסשן האחרון של האודישנים, שבסופו תיסגר רשימת הצועדים על המסלולים. השנה ירד הגיל הממוצע של הבנות שהגיעו לאודישנים, ומכיוון שאני לוקח רק בנות מגיל 17 ומעלה, הדוגמניות המתאימות הפכו לנדירות יותר.

17:00 עריכות מוזיקה לתצוגות

  (צילום: מוטי רייף)

המוזיקה היא הקצפת של העשייה שלי כמפיק שבוע האופנה. אני נפגש עם כל מעצב, יחד עם המנהל המוזיקלי של שבוע האופנה אלי ניסן (בתמונה עם טובה'לה), וכאן מתקבלת ההחלטה על פס הקול של התצוגה. בתוך כל שגעת ההכנות לשבוע האופנה, הרגע הזה שבו אני יכול לשבת ולהאזין למוזיקה, הוא מבחינתי ממתק יומי.

  (צילום: מוטי רייף)

טובה'לה תמיד באה עם רשימה מוכנה מראש של שירים אופציונליים, אבל אנחנו אף פעם לא מצליחים למצוא את השירים שלה, בהסתמך על הזמזומים שלה. כך קרה שישיבת מוזיקה עם טובה'לה התארכה ל-4 שעות (!) ואילו גדעון, שמגיע מאוד ברור וסגור על עצמו, היה בחוץ אחרי 10 דקות.

02:00 נגמר היום בחוף הים

  (צילום: מוטי רייף)

ב-2 בלילה היום שלי הסתיים. הגעתי הביתה ולקחתי את הבן שלי ובת זוגו לים. ככה נרגעים לקראת מחר.