הרבה מחטים נדקרו בפניה של אנג'לינה ג'ולי מאז הימים שעוד היתה הנערה בהפרעה של הוליווד, ועד שהפכה לשגרירת רצון טוב של האו"ם ודוברת בולטת בנושא הפליטים.

עם רזומה מפואר שכולל השתתפות בעשרות סרטי קולנוע, ביניהם שוברי הקופות לארה קרופט ומליפיסנט, ג'ולי היא אחת מכוכבות הוליווד הגדולות, העשירות והפופולאריות של זמננו. לא רק בזכות הופעותיה על מסך הבד, אלא גם הודות לחייה הסוערים שסוקרו בהרחבה במדורי הרכילות - מהנישואים לשחקנים ג'וני לי מילר ובילי בוב תורנטון, וכמובן הגירושים משניהם, ועד הרומן שניהלה על סט הצילומים עם בראד פיט, כשהיה נשוי לשחקנית ג'ניפר אניסטון.

כידוע, פיט עזב למענה את אניסטון, ולשניים שבעה ילדים, ארבעה מתוכם מאומצים – האחרון שבהם הוא ילד סורי שאימצו בפברואר האחרון. הזוג הנוצץ שזכה בתואר בראנג'לינה החליט למסד את הקשר, ובאוגוסט האחרון נישאו השניים בטקס אינטימי, כשעל שמלת הכלה הופיעו ציורים מעשה ידיהם של הילדים.

>> מוזמנים לעשות לנו לייק בפייסבוק

מחר (חמישי) תפתח ג'ולי את העשור החמישי לחייה עם ותק של 30 שנה בשואו ביזנס, אליהם נכנסה בעידודם של אביה, השחקן ג'ון וויט, ואמה, הדוגמנית מרצ'לין ברטרנד.

במרוצת השנים הספיקה ג'ולי לחולל לא מעט שינויים בפניה, ולמצב אותם כמושא תשוקה עבור נשים מסביב לעולם. במקביל, היא התמכרה לסמים קשים ונגמלה, סבלה כפי הנראה מהפרעות אכילה שהביאו אותה למשקל של 43 ק"ג, ובשנתיים האחרונות היא אף מובילה מאבק במחלת הסרטן ופעילה למען הסברה בנושא בקרב נשים, לאחר שכרתה את השדיים, החצוצרות והשחלות, מחשש להתפרצות עתידית של המחלה. כל אלה רק עוררו ללא הרף את ההתעניינות התקשורתית בחייה של ג'ולי ובהופעותיה על השטיח האדום, כשעל פי רוב מדובר בשמלות ערב מרהיבות של אטלייה ורסאצ'ה, המלבישים אותה בקביעות לפרמיירות וטקסים.