מעצב האופנה אוליבייה רוסטאן, המנהל הקריאטיבי של בית האופנה הצרפתי בלמן, הודיע לפנות בוקר באמצעות חשבון האינסטגרם שלו על שיתוף הפעולה הבא של H&M. כל זה קרה בתזמון מתוכנן למדי עם טקס פרסי הבילבורד שהתקיים אמש, ובו נכח רוסטאן יחד עם הדוגמניות ג'ורדן דאן וקנדל ג'נר, שחשפו בלבושן פריטים ראשונים ומבטיחים מקולקציית שיתוף הפעולה - סריג כחול מעוטר ברצועות מתכת וחצאית מעטפת אדומה, שלבשה דאן, וטוניקת חרוזים בשחור ולבן שלבשה ג'נר.

>> מוזמנים לעשות לנו לייק בפייסבוק

כעת נותר רק להמתין ל-5 בנובמבר, אז תושק הקולקציה בסניפי H&M בעולם, ובסניף עזריאלי בתל אביב, ולבדוק מקרוב האם הזוהר של בית האופנה הצרפתי אכן תורגם בהצלחה לכדי קולקציה שתימכר ברשת אופנה מהירה.

"אני רוצה לדבר עם הדור שלי". תצוגת אופנה של בלמן בפריז (צילום: gettyimages)
"אני רוצה לדבר עם הדור שלי". תצוגת אופנה של בלמן בפריז (צילום: gettyimages)

"אני רוצה לדבר עם הדור שלי, זו השאיפה העיקרית שלי כמעצב", אמר רוסטאן בן ה-29 בהודעה לעיתונות. "‪H&M‬ נתנה לי הזדמנות יוצאת דופן להכניס את כולם לעולם של BALMAIN, לאפשר לכל אחד ליהנות מהחלום וליצור ‪#HMBalmaination‬ גלובלי: תנועה של 'ביחד' שמניע השטאג יחיד. שיתוף הפעולה נראה לי מאוד טבעי: ‪H&M‬ היא מותג שכולם מתחברים אליו, הוא קורא לאחדות, ואני לגמרי בעד".

"אנו שמחים מאוד שבית האופנה BALMAIN הוא המעצב האורח שלנו ב-‪H&M‬ ונרגשים ליצור חוויה אמיתית שתשלב ותאחד בין כולם", מסרה אן-סופי יוהנסון, היועצת הקריאטיבית של ‪H&M‬. "השילוב בין רוח הקוטור לבין סגנון הרחוב מעניק ל-BALMAIN סגנון ייחודי – עשיר, ישיר, חושני ואנרגטי. היחסים הקרובים של בית האופנה עם עולם הבידור ותעשיית המוזיקה מוסיפים אלמנט נוסף של הפתעה".

הכול נשאר במשפחה. אוליבייה רוסטאן עם קים קרדשיאן וקניה ווסט (צילום: gettyimages)
הכול נשאר במשפחה. אוליבייה רוסטאן עם קים קרדשיאן וקניה ווסט (צילום: gettyimages)

טרם נמסר מי יהיו הפרזנטורים שיובילו את קמפיין שיתוף הפעולה בין שתי מעצמות האופנה הללו, אבל אם להסתמך על הקמפיינים האחרונים של בית האופנה הצרפתי (בכיכובם של ריהאנה והצמד קים קרדשיאן את קניה ווסט) יש לשער כי נזכה במנת סלבריטאות מכובדת. כך או כך, הבחירה בקנדל ג'נר וג'ורדן דאן – שתיהן דוגמניות רעננות, מפורסמות ואופנתיות - להשקת השת"פ היא בהחלט סימן לבאות.