אייליינר טוש, ג'ל או נוזלי: זה לא משנה מה את אוהבת העיקר שיהיה לך בתיק איפור אחד איכותי. למתקשות מצאנו עיפרון עיניים שהופך את הפעולה להכי קלה ליישום. זהו, נגמרו התירוצים.

1.

אייליינר טוש של ג'יבנשי (Liner Couture, מחיר: 225 שקל). אחד האהובים עלינו כי כל כך קל לדייק איתו: תוכלי להתחיל בקו דק ובהמשך להתחרט ולעבות אותו – והכל בלי להסתבך ולהתלכלך.

2.

אייליינר ג'ל וצללית של בובי בראון (long wear gel sparkle shadow and liner, מחיר: 135 שקל). אחת הדרכים הפשוטות ביותר לצייר אייליינר היא להשתמש במרקם ג'ל כי הוא פשוט "לא בורח" ומאפשר שליטה. בג'ל הזה ניתן להשתמש גם כצללית קרמית – וזה בעינינו דווקא השימוש המוצלח מבין השניים. בבובי בראון מצוותים גם מברשת מתאימה, לשימוש כפול (236 שקל). יש לה שתי אופציות: Ultra Fine ליצירת קו אייליינר ו־Cream Smudge לטשטושים.

3.

אייליינר נוזלי של בורז'ואה (Liner Pinceau, 95 שקל). באייליינר עם מכחול קשה לשלוט, ולכן הוא מומלץ למנוסות ולמעזות. אהבנו את זה של בורז'ואה כי הצבע שלו עז והשחור ממש מואר.

4.

עיפרון עיניים עמיד של שאנל (גוון 912, Ardoise, 162 שקל). אם כל השיטות נראות לך קשות, תמיד אפשר לחזור לעיפרון עיניים איכותי שיפשט את המלאכה. הגוון האפור האינטנסיבי הופך את זה למושלם למי שרוצה לבלוט – אבל לא יותר מדי.

5.

אייליינר עם טוויסט של קלרינס (3-Dot Liner, מחיר: 196 שקל). גוון חום הצטרף אל השחור המוכר. מה זה הטוויסט הזה? התחילי את מריחת האייליינר כרגיל, מפנים העין החוצה. ככל שתתרחקי מהעין סובבי את המברשת והקו כבר יתעבה מעצמו. פשוט וקל.

________________________________________________

עוד במגזין GOstyle:

  • מאיפה התיקים השובבים של עדי שילון?