גנים משובחים הם המתנה הטובה ביותר שאפשר לקבל. יופי, חוכמה וכישרון הבאים בתורשה ורק מקלים על החיים ומזרזים את הדרך להצלחה. לכן לא ממש מפתיעה התופעה של אחיות של ידועניות אשר צצות לפתע, בלי שום סימני אזהרה, ונכנסות לתודעה הציבורית. שנת 2014 הייתה השנה שבה הכרנו מקרוב את האחיות של סלביות רבות, ושנת 2015 מסתמנת כשנה שבה הרשימה מתעצמת ומתגבשת לכדי טרנד.

כדי להתחקות אחר זוגות האחים האופנתיים שחדרו לתודעה ותרמו לתופעה יש לצעוד מספר שנים אחורה אל האחיות פריס וניקי הילטון, דרך ביונסה וסולנג' ועד לשחקניות דקוטה ואל פנינג הצעירות, שעל הדרך גם הפכו לפאשניסטות ומוזות אופנה מהמובילות ברשימה. הצמדים הפוטוגניים עם המטען הגנטי המשובח הם בהחלט משהו ששווה ומעניין לדבר עליו. הנוסחה די ברורה: אחות אחת מתפרסמת ומושכת את מלוא תשומת הלב, ואז האחות הקטנה מגיחה משום מקום ועוקפת אותה בסיבוב.

בשלב הבא יש תמונות סלפי משותפות והצגת חזות "פאוור־קאפל" המושכת את תשומת לב התקשורת, ממש כמו אצל הזוגות הרומנטיים (בראנג'לינה, בניפר וכד'). בתקשורת ובציבור מתים על צמדי סלבס. בנוסחה הזו יש משתנה נוסף שהופך את הכניסה לתודעה לקלה יותר: רוב האחיות הללו הן איט־גירלז שמגיעות ממשפחות ממעמד סוציו־אקונומי גבוה ומקושרות לאנשים מפורסמים, כך שכרטיס הכניסה לזירת הדוגמנות ולתעשיית האופנה כמעט מובטח. דוגמנית שמגיעה עם סיפור טוב ומערך יחסי ציבור משומן מהבית לא צריכה דחיפה גדולה ומאומצת על מנת להפוך משם אנונימי לאייקון אופנה. תעשיית האופנה הוקירה מאז ומתמיד ילדים של, ושלא כמו בתעשיית הבידור, לאותם ילדי אהבה בעלי שושלת מיוחסת יש דריסת רגל מהירה וקלה יותר.

התהוותה של איט–גירל

המונח It בהקשר של בחורות שוות ונערצות נשמע לראשונה בשנת 1927 בסרט בשם "It" המבוסס על ספרה של אלינור גלין, ובו בעליו של חנות כלבו מתאהב במוכרת יפה ואקסצנטרית.

איט־גירל הוא מושג נוצץ שהופך בשלב מסוים גם למעמד מחייב. הקומבינציה המשלבת קריירה מצליחה, כישרון וחוש סטייל מפותח היא נחלתן של רשימה ארוכה של שחקניות, זמרות, דוגמניות, אושיות חברה ועוד. אך מה קורה כששתי אחיות יושבות בדיוק על אותה משבצת ושתיהן מפורסמות ובעלות קריירה וגם מפיצות סטייל מהוקצע לכל עבר? בדרך כלל כוחן של השתיים חזק יותר משל האחת והן הופכות לכוכב מאוחד ונוצץ במיוחד בים הידוענים מהזנים השונים, וכל אחת מביאה את אמירת הסטייל שלה לתוך הסיפור.

הכנו עבורכן את רשימת האחיות הבולטות ביותר בשטח כרגע. חלקן מוכרות יותר, אחרות עושות כיום את הצעדים הראשונים בעולם הדוגמנות והידוענות, אבל רובן ככולן נכנסות לפנתאון הפאשניסטות משושלות האצולה התרבותית.

פיקסי (25) ופיצ'ס (בת 25 במותה, לפני שנה) גלדוף

בנותיו של הזמר בוב גלדוף, שבתחילת דרכו היה סולן להקת בומטאון ראטס, בהמשך ניהל קריירה עצמאית שכללה פעילות הומניטרית שבחסותה הפיק מופעים נחשבים כמו ה"לייב אייד" ו"לייב 8" ופסטיבלי רוק ענקיים למטרות תרומה, וגם שיחק בתפקיד "פינק" בסרט "החומה" של פינק פלויד. בנותיו עונות בדיוק לקריטריון האיט־גירל האולטימטיבית: בריטיות שמגיעות ממשפחת אצולה מוזיקלית ומחוברות לאנשים הנכונים. שתיהן עסקו בדוגמנות, היו מוזות למעצבים ומוזיקאיות, אבל הן בעיקר אושיות מוכרות הרצויות בכל מסיבה חמה בעיר.

פיקסי הופיעה על שער המגזין "טטלר" בשנת 2008 והשתתפה בקמפיינים של לואלה, דיזל, ליוויס, הנרי הולנד ועוד. כמעט תמיד יהיו תמונות שלה מהמסיבות הכי שוות בלונדון לצד חבריה הטובים, הדוגמניות דייזי לואו, אלכסה צ'אנג וקייט מוס ושדרן הרדיו הפופולרי ניק גרימשו. אחרי מותה הטרגי של אחותה היא נמנעה מלבלות בציבור זמן מה, אך בעזרת חברותיה הטובות חזרה בהמשך לשגרה ולעין הציבור.

פיצ'ס הייתה פרזנטורית של אג'נט פרובוקטור, אחת מחברות ההלבשה התחתונה הנחשקות בעולם בבעלות בנה של ויוויאן ווסטווד, צעדה על המסלול של PPQ והייתה הפנים של מותג האופנה האוסטרלי Dotti. פיצ'ס, שהספיקה להיות אמא לשני בנים, נמצאה באפריל בשנה שעברה ללא רוח חיים בביתה לאחר שנטלה כמות מופרזת של הרואין. במשך שנים הרשת הייתה מלאה בכתבות על הפרעות האכילה שלה ועל חיבתה לחומרים נרקוטיים. הסוף המזעזע שלה מזכיר באופן מצמרר את מותה של אִמה שנטלה מנת יתר בשנת אלפיים, זמן קצר אחרי שהפכה לאמא ברביעית עם סולן אינקסס, אשר גם הוא מת מעט לפניה בנסיבות מסתוריות.

קייט (40) ולוטי (16) מוס

קייט מוס החלה את דרכה בשלהי שנות ה־80 כילדה מעט אבודה ממשפחה ממוצעת. היא התגלתה על ידי הצלמת קורין דיי שראתה בה מודל אופנה חדשני. במשך שנים של עבודה, שכללו קמפיינים אייקוניים ובראשם הקמפיין המיתולוגי של קלווין קליין, היא פילסה את הדרך לדרגת דוגמנית־העל האולטימטיבית. בתחילת דרכה היא תחזקה זוגיות לוהטת ומתוקשרת עם השחקן הנחשק ג'וני דפ, ואת הפרידה ממנו תיארה קייט כסיוט. עוד רומן מאוד מתוקשר שלה היה עם הזמר הג'אנקי פיט דוהרטי, שאיתו צולמה כשהיא מסניפה קוקאין בעת הקלטות לאלבום חדש של להקתו, בייבישאמבלס. חברות אופנה כמו H&M, ברברי ושאנל ביטלו את חוזה העסקתה בעקבות החשיפה, אך רבות אחרות חתמו איתה חוזים חדשים או שימרו את אלה הקיימים, כך שהקריירה שלה לא רק שלא נפגעה בעקבות התקרית אלא אף נסקה לשחקים חדשים.

קייט סללה את הדרך לאחותה הקטנה, שכיום ממוצבת כמי שבאה מאצולה עקב קרבתה המשפחתית לדוגמנית־העל. לוטי רק בת 16 וכבר חתומה בסוכנות הדוגמנות הנחשבת סטורם. היא פרצה לתודעה בשנת 2011 כשהייתה השושבינה בחתונתה של קייט ומשכה את תשומת לב התקשורת. הראשון שזכה בה כפרזנטורית היה קלווין קליין, שעשה בחוכמה ויצר קמפיין נקי המתכתב עם זה שעשתה אחותה בשנת 1992. בהמשך היא זכתה בקמפיין נוסף למותג רד ולנטינו. הסיפור של לוטי שונה ומפוכח מזה של אחותה למחצה. קייט ומשפחתה שומרים על הנערה הצעירה מפני התקשורת ומחשיפה נגטיבית.

היא התראיינה פעם אחת בלבד בשנה שעברה ל"מיס ווג" וצולמה למגזין אחד, Dazed & Confused, בהוצאת אבי בִתה של קייט, ג'פרסון האק. אבל גם אצלה אפשר לראות ניצנים ראשונים של מרדנות. בחודש מרץ אשתקד היא עשתה פירסינג בלשון וכתבה ציוץ בטוויטר עם קללה חמורה והוסיפה: "ערב מוצלח: כשאת שופכת את הדרינק שלך בפרצוף של האקס". למחרת היא התנצלה ואמרה שציטטה מילים של שיר...

פופי (29) וקארה (23) דלווין

האחיות לבית דלווין גדלו בלונדון למשפחה אמידה ופוטוגנית ולמדו בבתי ספר פרטיים. אביהן הוא איש נדל"ן ואִמן היא קניינית אישית באזור בבלגרוויה שבמרכז לונדון, ליד ארמון בקינגהאם.

פופי נחשבת כבר שנים לאחת מהאיט־גירלז הבריטיות המובילות. בנוסף להיותה דוגמנית היא פאשניסטה שיושבת בשורות הראשונות של תצוגות האופנה וחברה טובה של אלכסה צ'אנג, הפאשניסטה מפארק אווניו לורן סנטו דומינגו, רייצ'ל זו, סיינה מילר והמעצב הבריטי הנחשב מתיו וויליאמסון. היא דגמנה למותגים ומעצבים כמו לורה אשלי, מנגו, אלברטה פרטי, ברברי והייתה הפנים של לואי ויטון. היא מוזמנת לכל מסיבה נחשבת ונשואה לאיש העסקים החתיך ג'יימס קוק.

אחותה קארה, בעלת גבות הפרא, פרצה לתודעה לפני שנים אחדות והפכה בִן־רגע לאחת הדוגמניות העסוקות ביותר. רק בשנת 2013 היא צעדה על לא פחות מ־53 תצוגות אופנה וכך גם ב־2014. היא משמשת מוזה למעצבים כקרל לגרפלד ומצולמת לאינספור קמפיינים. היא אוהבת לחגוג, להצטלם בפרצופים מוזרים ולתעד הכל בחשבון אינסטגרם החובק מעל לתשעה מיליון עוקבים. בשונה מאחותה היא מושכת אש ומספקת אינסוף סקופים, החל מרומן עם סולן להקת הבנים וואן דיירקשן, הארי סטיילס, ועד רומן לסבי עם השחקנית מישל רודריגז הכולל תמונות טופלס מחופשה משותפת ואפילו שמועות על רומן עם הנסיך הארי. היא הצטלמה למגזין LOVE מחבקת בתשוקה את חברתה הטובה קנדל ג'נר, וכרגע מופיעה בין היתר בקמפיינים של ליין האיפור של איב סאן לורן וטופשופ.

קים קרדשיאן (34) וקנדל ג'נר (19)

קשה להגיד שהן משתייכות למשפחת אצולה ויש אפילו הקוראים להן "משפחת הטראש". המשפחה האמריקאית הענפה מלוס אנג'לס שהתפרסמה בזכות שורה ארוכה של תוכניות ריאליטי, שהראשונה והמפורסמת שבהן היא 'משפחת קרדשיאן', צצה פחות או יותר משום מקום (האב היה מקורב לאנשי מפתח מתוקף היותו עורך דין נחשב). קים בעלת הישבן שהפך לישות בפני עצמו הפכה מכוכבת טראש דחויה ומגוחכת ליקירת תעשיית האופנה המככבת תדיר על שערי המגזינים הכי נחשבים, ובראשם "ווג" האמריקאי. כיום היא מוזה ואהובת מעצבי־העל שמקפידה ללבוש מערכות לבוש מושקעות לכל אירוע אופנה, אבל במקביל אינה חוששת לחשוף את גופה בעירום מלא וללא כל עכבות.

היא אמנם גדלה עם חברות ילדות כמו פריס וניקי הילטון, אבל את התהילה שלה בנתה בשתי ידיים, או ליתר דיוק במאמץ משפחתי משותף. לאחרונה נודע כי משפחתה הוחתמה לארבע עונות נוספות של תוכנית הריאליטי בערוץ !E בחוזה שובר שיאים המוערך בכ־100 מיליון דולר. היא נשואה בשלישית ואמא לנורת', בִתה עם קניה ווסט, ויחד הם מהווים את המשפחה המצולמת ביותר בסטטוספירה.

לעומת זאת, אחותה הקטנה קנדל גדלה לתוך משפחה מוכרת ורבת שערוריות. היא צמחה כסלב מבית שנמצאת במקומות הנכונים ומנהלת קשרי חברות עמוקים עם כל היפים והנכונים של בברלי הילס ורחבי הגלובוס, ובהם קארה דלווין וג'יג'י ובלה חדיד. היא החלה את הקריירה רק לאחרונה, אבל מיד כבשה את הטופ שבטופ והפכה לכוכבת הראשית על המסלולים של שאנל, מארק ג'ייקובס, בלמיין, ג'יבנשי ועוד, ולאחרונה האחיות מככבות יחד בתמונות עירום שלא משאירות מקום לדמיון בגיליון של המגזין LOVE.

בשבוע האופנה האחרון בניו יורק דווח על התנכלות בקנדל מצד דוגמניות אחרות שטענו כי קנדל מסתובבת מאחורי הקלעים בהתנשאות מוגזמת, למרות שלדעתן אין לה נתוני דוגמנות מושלמים אלא רק משפחה מפורסמת. מדורי הרכילות קשרו אותה רומנטית לג'סטין ביבר, ידידה הטוב (יחסיהם התהדקו כנראה בגלל חברו הצלם, אלפרדו פלורס, שהשמועה אומרת שאיתו היא יוצאת בסתר).

דרי (27) ולנגלי פוקס (25) המינגוויי

הנינות של הסופר המיתולוגי ארנסט המינגוויי ובנותיה של השחקנית מיוריאל המינגוויי. דרי מתמסרת בעיקר לדוגמנות ולאחרונה גם מנסה את כוחה במשחק. בשנת 2009 החלה את דרכה בתצוגות אופנה וצעדה על המסלולים של ג'יבנשי וקלווין קליין ופתחה את התצוגה של טופשופ. היא נבחרה להיות הפנים של סלבטורה פרגאמו והשתתפה בקמפיינים של גוצ'י, ולנטינו, שאנל, פקו רבן ועוד. לעומתה לנגלי, אמנית במשרה מלאה ודוגמנית במשרה חלקית, הספיקה להשתתף בקמפיינים של אליס ואוליביה, לואי ויטון והבושם של מארק ג'ייקובס. היא מתחזקת אינסטגרם ססגוני ועתיר בתמונות עם אנשי בוהמה צעירים ונחשבים.

דרי ולנגלי גדלו באיידהו ולמדו בבית הספר היסודי "ארנסט המינגוויי אלמנטרי סקול" על שם הסבא רבא שלהן. אביהן, סטיבן קרימזן, הוא מסעדן ניו־יורקי ובמאי תיעודי, ואִמן, מיוריאל המינגוויי, התפרסמה בסוף שנות ה־70 בסרטים כמו "ליפסטיק", "סטאר 80" ובתפקיד מיתולוגי בסרטו של וודי אלן "מנהטן", שעליו הייתה מועמדת לפרסים.

ג'יג'י (20) ובלה (19) חדיד

הבנות של יולנדה פוסטר, דוגמנית עבר וכיום משתתפת בריאליטי "עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס", ואיש הנדל"ן הפלסטיני והמולטי־מיליונר מוחמד חדיד. ג'יג'י דגמנה עוד כילדה, אבל הפריצה הגדולה שלה הייתה בשנת 2014. מיד אחריה הפציעה בלה, אחותה הקטנה. ג'יג'י דגמנה עבור טום פורד וסוניה ריקל וכיכבה בתור הבלונדינית התורנית והלוהטת בקמפיינים של Guess. היא הופיעה גם על השער הנחשב ומזניק הקריירות של המגזין "ספורטס אילוסטרייטד" ולאחרונה חתמה על חוזה שווה עם חברת האיפור מייבלין ניו יורק.

בשבועות האופנה האחרונים היא צעדה על לא מעט מסלולים ובין היתר כיכבה בתצוגות של ורסאצ'ה ומקס מארה. אחותה אמנם רק בתחילת הדרך, אבל כבר צעדה על מסלולים נחשבים כמו זה של המותג דסיגואל והופיעה על שער המגזין "ג'לוס".

חוץ מהמשפחה האריסטוקרטית והמוכרת הן גם מתחזקות קשרי חברות עם סלבס כמו קנדל ג'נר, ריהאנה, טיילור סוויפט, ג'סטין ביבר ואחרים. מיותר לציין שחשבון האיטנסגרם שלהן פעיל במיוחד והעוקבים שלהן זוכים לחשיפה של מעלליהן על בסיס יומי. הן נמצאות בכל המסיבות הנחשבות, מבלות עם שלל סלבס כמעט מדי ערב ולא שוכחות לשמור על אורח חיים בריא הכולל אימוני ספורט רבים. ג'יג'י מנהלת מערכת יחסים צמודה ומתוקשרת ביותר עם זמר הפופ האוסטרלי קודי סימפסון.

אדי (24) ואולימפיה (18) קמפבל

אדי מוכרת כבר שנים כאיט־גירל בריטית ודוגמנית מצליחה. היא צעדה כמעט על כל מסלול והשתתפה בקמפיינים של מעצבים ומותגים רבים ובהם דיור, לנוון, ברברי, סאן לורן ולואי ויטון. דמותה מתנוססת על גבי המגזינים הנחשבים הן כדוגמנית בהפקות האופנה והן במדורי הרכילות הצהובים. בנוסף לקריירת דוגמנות מצליחה היא גם רוכבת על סוסי מרוץ מקצועית ועטורת פרסים. היא בזוגיות כבר מספר שנים עם אוטיס פרי, בנו של הזמר בריאן פרי, והחברות הכי טובות שלה הן לארה סטון וקארה דלווין.

אחותה הקטנה אולימפיה כבר הספיקה להשתתף בתצוגות של שאנל, לואי ויטון, ברברי, סוניה ריקל ופנדי. היא רק בתחילת הדרך, אבל כבר נכנסה לרשימת הכוכבים העולים של "ווג" לשנה החדשה. בנוסף, הצלם טים ווקר ליהק אותה לסרטו הקצר "The lost Explore".

האחיות הצטלמו יחד עם כל משפחתן לקמפיין של לנוון, לרבות אביהן רובי קמפבל, אִמן סופיה הייקס, ארכיטקטית האוחזת ברזומה תפקידי עורכת אופנה ב"ווג" הבריטי וב"טאטלר", האח, הסבא ובן זוגה של אדי – אוטיס.

ליז (30) וג'ורג'יה מיי (23) ג'אגר

אם למישהו היה ספק שהזמר האגדי מיק ג'אגר לא יצליח להעמיד שושלת משפחתית ענפה של יופי וכישרון, הוא טעה בגדול. האחיות לבית ג'אגר הן הוכחה חיה להצלחה. כשההורים שלך הם מיק ג'אגר והדוגמנית ג'רי הול, להיות דוגמנית נראה כמו מקצוע מולד. האחיות גדלו בניו יורק ובלונדון ומינקות נחשפו לאנשים הנכונים. ליז הבוגרת היא דוגמנית ושחקנית שהחלה את דרכה בשנת 1988, כשדגמנה יחד עם אִמה לטיירי מוגלר. מאז היא הספיקה להיות הפנים של חברת לנקום, הפרזנטורית של מנגו ומארקס אנד ספנסר ועוד.

אחותה ג'ורג'יה ירשה את השפתיים הבשרניות של אביה, ובשילוב רווח סקסי בשיניים היא הפכה לאייקון בפני עצמה. בשנת 2008 הוחתמה בסוכנות דוגמנות נחשבת ומאז היא לא מפסיקה לעבוד. היא דגמנה למותגים ובתי אופנה כהאדסון, שאנל, מיו מיו, ורסאצ'ה, H&M, ויוויאן ווסטווד, מותג‎ הקוסמטיקה רימל ועוד. היא גרה תקופה קצרה בניו יורק אך חזרה ללונדון כי התגעגעה לאִמה ולכלבים שלה. היא בזוגיות כבר מספר שנים עם הצלם והדוגמן ג'וש לדלאו והחברות הכי טובות שלה הן, איך לא, סוקי ווטרהאוס וקארה דלווין, שאיתן גם חלקה שער ב"ווג" הבריטי בליווי תמונות חושפניות בפנים המגזין.

לאחרונה הצטלמו שתי האחיות, יחד עם אִמן, לקמפיין בסגנון שנות ה־70 וגם להפקה ב"ווג" איטליה.

סוקי (23) ואימי (20) ווטרהאוס

סוקי ואימי גדלו בבית אמיד בלונדון. אביהן הוא מנתח פלסטי בשם נורמן ווטרהאוס, והן ללא ספק מגיעות מהרקע הסוציו־אקונומי הנכון כדי להיות פאוור קאפל מובילות.

האחות הגדולה סוקי היא איט־גירל בריטית ידועה ודוגמנית של ברברי כבר מספר עונות. היא החלה לדגמן בגיל 16 אחרי שהתגלתה בפאב שכונתי ועזבה את הלימודים לטובת הקריירה. בגיל 19 היא דגמנה לקמפיין הגדול הראשון שלה, לליין ההלבשה התחתונה של מארקס אנד ספנסר, ואחר כך השתתפה בקמפיינים למותגים גדולים כמו אליס ואוליביה, לקוסט, סווטש, לאקי, פפה ג'ינס ועוד. אבל הסיפור הכי גדול שהיא מספקת הוא הזוגיות שתחזקה עם השחקן בראדלי קופר שמבוגר ממנה כמעט בשני עשורים. הם החלו לצאת בינואר 2013 אחרי שנפגשו בטקס הבאפטה בלונדון, והיא עזבה למענו את החבר המוזיקאי מיילס קיין. בעקבות הזוגיות המתוקשרת הפכה לשם לוהט וקיבלה אפילו עוד יותר קמפיינים ותשומת לב.

אחותה הקטנה אימי הוחתמה לאחרונה בסוכנות הדוגמנות הנחשבת נקסט והופיעה בקמפיינים של אורבן אאוטפיטרס, קואסט ואסדה.

אירלנד (19) והיילי (18) בולדווין

בנות הדודים היחידות ברשימה הן נצר לשושלת הוליוודית ידועה המורכבת מארבעה אחים שחקנים. אירלנד היא בִתו של אלק בולדווין וקים בסינג'ר והיילי היא בִתו של האח הצעיר סטיבן.

אירלנד, המתנשאת לגובה של 1.88 וחתומה בסוכנות הדוגמנות IMG, התפרסמה עוד כנערה אחרי שהוריה עברו מסכת גירושין קשה, ואביה, שלצד חוש ההומור הנפלא שלו גם ידוע בהתקפי הזעם שלו, השאיר לה הודעה קולית מרובת קללות שהתגלגלה לצהובונים ולתוכניות הבידור. בשנתיים האחרונות היא הצטלמה בבגדי ים ל"ניו יורק פוסט" רב התפוצה והוכתרה כאיט־גירל במגזין W בשנת 2013 – ללא ספק אחד הטייטלים השווים. היא ניהלה מערכות יחסים עם גברים, אבל באוגוסט 2014 יצאה מהארון והציגה את בת זוגה אנג'ל הייז ואף צעדה איתה יד ביד על השטיח האדום של ה־MTV VMAs.

היילי, לעומת זאת, פצחה בקריירת דוגמנות ממש לאחרונה. היא הופיעה בקמפיין של פרנץ' קונקשן וצולמה להפקות במגזינים LOVE ו־i-D הנחשבים והבועטים. בספטמבר 2014 צעדה על המסלול של טופשופ, ובשבוע האופנה האחרון לגברים היא צעדה על המסלול של מוסקינו. גם היא שייכת לחבורה של קנדל ג'נר, ג'יג'י חדיד, ג'סטין ביבר, ווילו וג'יידן סמית' וקארה דלווין.

שתיהן, כיאה לצעירות פורצות ומוכרות, מנהלות פרופילים ערים ברשתות החברתיות עם עשרות ומאות אלפי עוקבים, ולהיילי אף הדביקו רומן עם ג'סטין ביבר בעקבות ידידות הדוקה שנרקמה ביניהם. למרות שיש צילומים של השניים יוצאים ממסעדה בערב הסילבסטר, וכן יש תמונה משותפת נוספת באינסטרגם ביום הולדתו של ביבר, שניהם מכחישים את הקשר הרומנטי. "רק ידידים" זו התשובה הקבועה.

רוזי (27) וטובי (24) הנטינגטון וויטלי

חותמים את הרשימה אחות ואח. היא אחת הדוגמניות היפות והעסוקות ביותר והוא דוגמן טרי שרק מתחיל קריירת דוגמנות. הם ילדיהם של מאמנת כושר ושמאי, כך שהרקע שלהם לא כזה נוצץ, והמשפחה גדלה בחווה בדבון.

רוזי היא קודם כל מלאכית של ויקטוריה'ס סיקרט. היא דגמנה בקמפיינים יוקרתיים כמו ברברי, בלמיין, פראדה וג'יבנשי והשתתפה במספר סרטים ובראשם "הרובוטריקים", שם החליפה את מייגן פוקס. הנטינגטון השיקה קו הלבשה תחתונה ובשמים על שמה והיא אט אט הופכת לתעשייה של אישה אחת. לאורך ההיסטוריה הלא כל כך ארוכה שלה אפשר למצוא מספר לא מבוטל של מערכות יחסים מתוקשרות. בין השנים 2007 ל־2009 היא ניהלה רומן עם טיירון ווד, בנו הצעיר של גיטריסט הרולינג סטון, רון ווד. לאחר מכן יצאה עם השחקן הצרפתי אוליביה מרטינז ומשנת 2010 מנהלת זוגיות צמודה עם שחקן סרטי הפעולה הבריטי ההורס ג'ייסון סטיית'ם.

אחיה טובי הציג גוף חטוב ופנים שמזכירות את יופייה החד פעמי של אחותו בצילומי הקולקציה של רשת ג'קאמו (JACAMO). בין עבודות הדוגמנות הוא גם מתפרנס כמאמן כושר במלונות היוקרה של חברת בולגרי, ולמרות שבינתיים הוא דוגמן של קמפיין אחד, נראה שמותגי אופנה ומעצבים יקפצו על הדוגמן החדש. נכון לכתיבת שורות אלה טובי עדיין רווק.

_______________________________________________________

עוד במגזין GOstyle: