לפני כשבועיים התחדשה קומתו השנייה של קניון שבעת הכוכבים בהרצליה בחנות קונספט ראשונה מסוגה בישראל. חנות הקונספט CO&, שהשיקה קבוצת גולף בראשות המנכ"ל החדש אלי מיזרוח, מבקשת לפתח תפישה אסתטית ורעיונית חדשה בשוק הקמעונאי בישראל על ידי הצגה של כל עולמות התוכן של הקבוצה זה לצד זה, תוך התרחבות לכיוונים נוספים. חנות שנייה של CO& צפויה להיפתח בקניון גינדי שעתיד לקום בשוק הסיטונאי בתל אביב במרץ 2016, ובגולף מדווחים על תוכניות לפתוח עד 10 חנויות קונספט בשנים הקרובות.

>> מוזמנים לעשות לנו לייק בפייסבוק

CO& אינה חנות קונספט טיפוסית. היא מלווה בחזון להוביל עיצוב ישראלי על כל רבדיו: מעיצוב אופנה, דרך עיצוב מוצר ועד אביזרים משלימים כמו משקפיים וכלי בית. בערב הפתיחה ניתן היה לראות את המוזמנים צובאים על פריטים משיתוף הפעולה בין דודו בר אור לגולף, שנחשף לראשונה יחד עם פרויקט העיצוב Style Hub המעניק במה ל-22 מעצבים צעירים ועיצוביהם בחלל החנות. בסרטון הווידיאו הפותח את הכתבה תוכלו להציץ לתוך החנות החדשה ולשמוע על החוויות של המעצבים שהיו מעורבים בפרויקט.

המעצבים המשתתפים ב-Style Hub נבחרו בתום תהליך מיונים ארוך. בשלב הראשון הוזמן כל אחד מהם להציג פריטים בלעדיים לחנות הקונספט, כאשר בהמשך נזכה לראות שיתוף פעולה מלא בין המעצבים לבין גולף לטובת מוצרים שיימכרו בכל סניפי החברה. מעצבת המוצר אביטל פודינסקי, בעלת מותג מוצרי הנייר PUDISH, כבר עשתה קפיצה משמעותית ויצרה סדרה של מוצרי נייר בצבעוניות של שחור ולבן בשיתוף פעולה מלא עם גולף, אשר נמכרת עתה בכל חנויות הקבוצה.

המיזם מאפשר להיחשף ליוצרים ומוצרים בעלי שפה עיצובית חדשה וחדשנית, כמו משקפיים העשויים עץ והדפסות תלת ממד שיוצר מיכאל צינזובסקי במותג רפורמה; או הפרויקט המסקרן Two Neighbours, המציג שמלות בעיצובה של מרים גבעון הישראלית בשילוב רקמות של נשים פלסטיניות מדרום הר חברון העובדות איתה בשיתוף פעולה ודיאלוג מלא.

מוצרים אחרים שלכדו את עינינו הם האובייקטים הגרפיים של גילי שרר לסרי בצורות של מטריושקה רוסית או גולגולות שחורות, תיקי העור של המותג JUD, השמלות הרומנטיות של עדי מייזלס מהמותג ליטל ריינבאו, וסדרת האיורים של שגיא אשין (שתוכלו לראות בסרטון הווידיאו המצורף). עבודה נוספת שמונגשת לציבור באמצעות החנות היא פרויקט הגמר של בוגרת שנקר הטרייה גיל מעין, שיצרה קשתות שיער תיאטרליות בצורות של ספינות, כרכרת סוסים ואלמנטים נוספים בסגנון המתכתב עם תקופת הרוקוקו. מאז הוצגו על המסלול בתצוגת הגמר של שנקר ביולי האחרון, הפכו הקשתות לפופולאריות בכל הפקת אופנה מקומית. כעת גם אתן יכולות לשים עליהן יד ולהתהדר בקשת אופנתית משלכן.