164,000 עוקבים, happilygrey@

בלוגרית אופנה מנאשוויל שנותנת לנו להציץ לה באפור של העין. עידון, רוגע ולוקים מעולים כהשראה הם שם המשחק שלה.

87,000 עוקבים, fingermonkey@

מצד אחד היא דוגמנית־על שקליבר הקמפיינים שלה הוא קלואה ומעלה, ומצד שני היא נותנת הצצה לחיים אורבניים מגניבים וחסרי יומרות. הפרשנות האמיתית ל"סטריט" זה כאן.

A photo posted by Camille Rowe (@fingermonkey) on

206,000 עוקבים, edward_enninful@

מסקרן אותך לראות מה קורה מאחורי הקלעים של אחד ממגזיני האופנה והלייף־סטייל הנחשבים בעולם? פה תבואי על סיפוקך בעזרתו האדיבה של דירקטור האופנה והסטייל של מגזין W.

404,000 עוקבים, elle_ferguson@

למי שתוהה מה קורה בצד השני של הגלובוס, התשובה נמצאת בגוף החשבון הזה: קורה, והרבה. יומן אופנה קז'ואלי מרהיב ומרתק של אושיה אוסטרלית חסרת מעצורים שתגרום לך לרייר על כל פריט ופריט שהיא לובשת.

A photo posted by @elle_ferguson on

1.2 מיליון עוקבים, yoga_girl@

כדי ללבוש את כל הפריטים שאנחנו אוהבות כדאי שתהיה לנו משמעת ספורטיבית כלשהי. החשבון הזה ייתן לך השראה להזיז את הגוף ועל הדרך לשטוף את העיניים בלוקיישנים אקזוטיים ברחבי העולם. אה, וגם מגוון בגדי הים שהבחורה הזו לובשת לא רע בכלל.

Unfollow / החשבונות שמיצינו

3.2 מיליון עוקבים, chiaraferragni@

נכון, היא פופולרית ויפה בטירוף והיא כנראה הבלוגרית המצליחה ביותר שהקימה אימפריה בינלאומית, אבל יש משהו פלסטיקי ולא אותנטי בחשבון הזה. קיארה כל הזמן מוכרת לנו משהו שאנחנו לא באמת רוצות לקנות, והאאוטפיטים שלה לא מספיק מעניינים כדי להצדיק את זה.

9.5 מיליון עוקבים, caradelevingne@

אז נכון שתשעה וחצי מיליון עוקבים לא חושבים כמונו, ונכון שהיא הדוגמנית הכי רותחת בשמי הסטטוספירה – אבל כמה, אלוהים כמה פרצופים פוזלים שיוצאים מבחורה אחת אפשר לראות? בקיצור, מיצינו.

1.1 מיליון עוקבים, karllagerfeld@

פייר? ציפינו מקרל להרבה יותר. הוא ידוע כאיש שנון, חריף ומצחיק עם הגיגים פילוסופיים ואקטואליים פותחי אופקים, ואין שום רמז לזה בחשבון האינסטגרם שלו, שכנראה מנוהל על ידי מישהו סופר־משעמם שנותן כותרות סופר־בנאליות לתמונות נחמדות ולא יותר מזה.

A photo posted by Karl (@karllagerfeld) on

________________________________________________

עוד במגזין GOstyle:

  • חשבונות האינסטגרם שאת חייבת להכיר בתחום הטיפוח