ל-Xnet נודע כי בימים אלה פועל המעצב ששון קדם יחד עם הסטייליסטית ומבקרת האופנה דורין אטיאס על הקמת מותג אופנה חדש ומשותף לשניהם, בשם "פטיט דוריס".

>> מוזמנים לעשות לנו לייק בפייסבוק

המותג החדש צפוי לראות אור בחודש הבא, והוא פרי חזונם העיצובי של השניים. "החיבור בינינו נשמע לך מוזר?", שאל קדם בשיחה עם Xnet. "אני ודורין חברים קרובים ויש בינינו חיבור מצוין".

קדם ואטיאס אכן חברים משכבר הימים, ואפילו מסיבת האירוסין של אטיאס ואליהו מדר באוקטובר 2007 התקיימה על גג ביתו של קדם ביפו. מאז הספיקה אטיאס להיפרד מבן זוגה, לחזור אליו, לעשות איתו ילד שני, ולהיפרד ממנו שוב לפני מספר חודשים.

השם "פטיט דוריס" טומן בתוכו את הדי.אן.איי של המותג ואת רוחו: בגדים במידות פטיט והלאה, לבחורות רזות וגם לכאלה פחות רזות, רחוק מהמותג של קדם עצמו, שמזוהה, אולי בעל כורחו, כמעצב אופנה לנשים במידות גדולות. דוריס הוא שם החיבה של אטיאס, מבקרת האופנה המושחזת, שלא חוסכת עלבונות מהסלבס שהיא מבקרת על השטיח האדום.

ל-Xnet נודע כי המותג צפוי להימכר בחנויות אופנה ברחבי הארץ, וכי הזמנות ממנו כבר נעשו על ידי בעלי בוטיקים, עוד בטרם הושק. יש להניח כי המיתוג המאוד ספציפי והחיבור בין קדם לאטיאס, קרי בין כתב ידו המוכר והמוערך של המעצב לדימוי השיקי של הפרסונה הטלוויזיונית, מיועדים לפנות לאוכלוסיה אופנתית וצעירה יחסית לקהל לקוחותיו של קדם.

קולקציית הקפסולה של דורין אטיאס לאבישג ארבל. מבקרת האופנה המושחזת מתחילה לעצב (צילום: גיא כושי ויריב פיין)
קולקציית הקפסולה של דורין אטיאס לאבישג ארבל. מבקרת האופנה המושחזת מתחילה לעצב (צילום: גיא כושי ויריב פיין)

עבור אטיאס זו היא התנסות שנייה בעיצוב קולקציה, לאחר שלפני שנה וחצי עיצבה קפסולה למותג בגדי ההיריון אבישג ארבל. מצדו של קדם מדובר במהלך נוסף בשורה של שינויים בעסק, לאחר שבשנה האחרונה עזב את הסטודיו רחב הידיים בקריית המלאכה בדרום תל אביב, לטובת סטודיו וחנות צמודה במתחם גן החשמל. בנוסף, קדם מתכנן להשיק בעתיד קו בגדי גברים רחב יותר, ואף סיפר כי החליט השנה לא להציג בשבוע האופנה גינדי תל אביב, הצפוי להתקיים בסוף חודש אוקטובר.