1. לחות:

מומלץ להתחיל את תהליך הטיפוח עם הגברת הלחות בעור. כדאי לבחור בג'ל או בתחליב הנספגים במהרה ואינם מותירים שאריות עודפות על העור.

2. בסיס:

לרוב צבע אחד אינו מספיק. צריך תמיד לבחון את הצבעים המופיעים באזור הפה, המצח והצוואר כיוון שאזורים אלו הם בדרך כלל הראשונים שנוטים להיראות אפרוריים. כדאי להשקיע בטבלת צבעים וקונסילרים נכונה שתאפשר לך ליצור התאמה ואחידות בגון העור.

את גשר האף כדאי להגדיר עם קונסילר בהיר יותר, כאשר הטריק הוא לשמור על קו הדגשה דק שייצור צורה מוארכת עדינה.

3. גימור:

הפודרה האולטימטיבית שתעניק מראה חם לקצוות הפנים תהיה בגוון ברונזה. פודרה בגוון זה תעלים את כל האזורים בפנים שעדיין עשויים להיראות אפרוריים. יש לאבק את הפודרה גם מתחת לעצם הגבה כדי לרכך עפעפיים כהים דהויים.

4. גבות:

נסי להתחיל את הגבה שלך עם עיפרון גבות בהיר יותר קרוב ככל האפשר לצידי גשר האף. טכניקה זו מצרה את האף ופותחת את העיניים. לאחר מכן מלאי את שיער הגבות באמצעות עיפרון גבות בגוון כהה יותר.

5. צלליות:

זהב, נחושת ובורדו הם תמיד בחירה בטוחה. גם כחול מרין וירוקים עמוקים יכולים להיראות מדהים כאשר מורחים אותם בעדינות ובאיפוק.

6. סומק:

סומק עם גוון כתום יתעורר לחיים באורח פלא בתוך הגוונים הטבעיים של העור הכהה.

7. ריסים:

MAC Extended Play Lash היא המסקרה המושלמת לנשים כהות עור. היא בעלת מברשת עדינה שמסרקת את הריסים ומוסיפה להם הגדרה נהדרת.

8. שפתיים:

רוב הנשים הכהות בורכו בשפתיים חושניות מדהימות, אולם למרבה הצער לא כולן מרוצות מהן. למי שרוצה למזער אותן כדאי לבחור בגוני מָט כהים ולמי שרוצה דווקא להדגיש - בגוונים בהירים, מבריקים ותוססים יותר. הליפסטיק Ruby Woo הוא אחד המומלצים שלי.

סקסי ליידי. ביונסה (צילום: gettyimages)
סקסי ליידי. ביונסה (צילום: gettyimages)

________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle: