מעצב האופנה אלון ליבנה חוזר לשתף פעולה עם קסטרו ליצירת קולקציית קפסולה חדשה, שתושק בחודש מאי הקרוב - כך הודיעה הבוקר חברת קסטרו. זהו שיתוף פעולה שני של ליבנה עם צוות המעצבים של קסטרו, לאחר מיני קולקציה בת 22 פריטים בהשראת אבני יהלום, שהושקה לפני ארבע שנים בדיוק. אז ניגש ליבנה לפרויקט כמעצב צעיר שמאחוריו רזומה של השתתפות בתוכנית הריאליטי "פרויקט מסלול", הפעם הוא מגיע בוגר ומנוסה, עם השתתפות בשבוע האופנה של ניו יורק ושורה ארוכה של סלבס שלבשו בגדים בעיצובו כמו ליידי גאגא, קים קרדשיאן, ביונסה ואיגי אזליה.

>> מוזמנים לעשות לנו לייק בפייסבוק

"הסטודיו לעיצוב אופנה של קסטרו גאה לארח בשנית את אלון ליבנה, מהמעצבים הבולטים והמוכשרים ביותר בעולם האופנה", אמרה הבוקר אתי רוטר, מנכ"ל משותף בקסטרו. "כבית האופנה המוביל בישראל, אנו שואפים להציג לעולם את האוצר העיצובי של ישראל, ואיחוד הכוחות החדש בין קסטרו לאלון הוא שילוב מושלם. אנו נרגשים לקראת חשיפת הפירות היפים של המפגש היצירתי החדש אתו".

קולקציית המסלול של קסטרו לקיץ. "אנו שואפים להציג לעולם את האוצר העיצובי של ישראל" (צילום: אבי ולדמן)
קולקציית המסלול של קסטרו לקיץ. "אנו שואפים להציג לעולם את האוצר העיצובי של ישראל" (צילום: אבי ולדמן)

ההשקה המתוכננת של הקולקציה בחודש מאי צפויה להתקיים לצד פתיחת הסניף הניו יורקי של המעצב, כפי שדיווחנו ב-Xnet בחודש שעבר, בעקבות החלטתו שלא להציג העונה בשבוע האופנה של ניו יורק, בדומה לשנתיים האחרונות. "לצד העבודה האינטנסיבית שלי כיום בעולם והלבשת הכוכבות הגדולות ביותר", מסר ליבנה, "זהו כבוד אמיתי בשבילי ליצור קולקציה משותפת עם בית האופנה המוביל בישראל, ולקחת חלק בעשייה ובהצלחה של קסטרו בישראל ובעולם".