צמדי לקים של LAKA

(קולקציית ONE ON ONE, מחיר: 39 שקל)

גם לק טוב וגם גליטר טוב במארז אחד. אנחנו מרחנו את הלק האפור, שבזכות סמיכותו נראה ממש טוב. גם המברשת איכותית: היא דקה אבל בלחץ קל נפתחת ועוטפת את הציפורן. מי שקמה במצברוח יצירתי יכולה להוסיף את הגליטר.

גלגלת קישוטי ציפורניים של סקארה

(4.90 שקל ליחידה)

הדוגמאות יפות שבא לבכות, אבל ביישום עצמו התאכזבנו: הלבבות עבים מדי ולא גמישים, ולכן לא נדבקים טוב על הציפורן ונושרים ממנה מהר. באסה.

שמן הזנה לציפורניים של ANNY

(Regenerating Nail Oil, מחיר: 55 שקל)

מי ש"מתעסקת" עם ציפורניה, טוב תעשה אם תגמול להן בטיפוח יומיומי. שמן ההזנה של ANNY מחזק את הציפורן, הופך אותה לחלקה ומונע פיצול ושבירה. הוא גם מרכך את הקוטיקולות (העור סביב בסיס הציפורן) שכולנו מכירות ולפעמים מושכות (אסור!).

שמן הזנה לציפורניים של ANNY
שמן הזנה לציפורניים של ANNY

טיפות לייבוש מהיר של לק של ORLY

(Quick Dry Drops, מחיר: 78 שקל)

אחד המייבשים הכי יעילים שיצא לנו לנסות. טיפה־שתיים על כל ציפורן מייבשת את הלק בשניות ספורות, בלי לגרום לתזוזה או לפגיעה במראה שלו.

טיפות לייבוש מהיר של לק של ORLY
טיפות לייבוש מהיר של לק של ORLY

מסיר לק עם ספוגית של סופטאץ'

(One Touch Sponge, מחיר: 39.90 שקל)

את הפטנט הגאוני של בקבוק שבתוכו ספוג שספוג במסיר לק מאמצים גם בסופטאץ'. מה עושים? מכניסים את האצבע עם הלק ומסובבים עד לירידתו. שימי לב שהבקבוק גדוש בחומר - הכניסי את האצבע בעדינות כדי שלא תחווי אמבטיה של מסיר לק.

לקים של מייקל קורס

(מחיר: 90 שקל)

המעצב האמריקאי משיק 18 גוונים חדשים. המריחה שלהם קלה ביותר והפיגמנט עשיר. חסרו לנו כמה גוונים חורפיים קלאסיים להשלמת הסדרה.

לקים של מייקל קורס
לקים של מייקל קורס

לקים של SinfulColors

(מחיר: 14.90-9.90 שקל)

מותג הלקים מארה"ב עשה עלייה. בדקנו את הגוון השחור (מס' 103) והתאהבנו. הוא נראה גלאמי ואטום כבר בשכבה אחת וממש אין צורך במריחת שכבה נוספת. המברשת דקה אבל מצליחה לאחוז המון חומר ואפשר לחזור על המריחה בלי שייווצרו קווים וסימני מריחה. עוד יתרון הוא המחיר הידידותי. קנינו.

לקים של SinfulColors (צילום: אפרת אשל)
לקים של SinfulColors (צילום: אפרת אשל)

מדבקות נייל־ארט של funailz

(מחיר: 59.90 שקל ל־4 חבילות)

כבר נתקלנו במדבקות לציפורניים בעבר, אבל אלה משדרות סטייל אחר והן פתרון מצוין למניקור צבעוני ומעניין. ההדבקה די פשוטה והן עמידות כשבוע גם אם ביקרת בים או שטפת הרבה כלים לאחרונה. לסרטון ההדרכה, לחצי כאן.

"50 גוונים של אפור" של OPI

המתנו בציפייה גדולה לקולקציה הסקסית על שם הסרט "50 גוונים של אפור". אז מה היה לנו שם? גוונים אפורים ולצידם אדום קלאסי שמשדר נשיות ותשוקה. הקולקציה, במהדורה מוגבלת,נוחתת בארץ בטפטופים ונמכרת ברשת אפריל ונייל סטודיו.

"50 גוונים של אפור" של OPI
"50 גוונים של אפור" של OPI

______________________________________________________

עוד במגזין GOstyle:

  • מי הכוכבות שוויתרו על השיער הארוך לטובת תספורת קצוצה?