השחקנית היילי סטיינפלד לא נותנת לעובדה שהיא רק בת 18 להפריע לה להיות אחת הפיגורות היותר מעניינות על השטיחים האדומים. בכל אירוע שבו היא נוכחת היא מצליחה להמציא את עצמה מחדש עם אאוטפיטים מפתיעים, לעתים רכים וילדותיים ולעתים בוגרים ומלאי אדג' - שמשאירים אבק לכוכבות גדולות ומנוסות ממנה.

גם בפן האיפורי היא לא פראיירית בכלל - היא נהנית להעז, לשחק עם מה שנתן לה הטבע ולהשתולל בעיקר בכל מה שקשור לאיפור העיניים.

איך היא עושה את זה?

מעיין וינברגר, המדריכה הראשית של גאיה קוסמטיקס, מסבירה: "היילי יודעת להדגיש היטב את הנכסים שלה, במקרה הזה - העיניים החתוליות המדהימות. היא לא מפחדת לתת להן את כל הבמה ולהדגיש אותן במראה מעושן חזק או במראה חד וחתולי. השימוש העיקרי שלה הוא באייליינר שחור למסגור העין. בניגוד לדעה הרווחת שאיפור כהה מקטין את העין, מסגור כהה דווקא מדגיש עין קטנה ונותן אשליה של עין גדולה יותר.

"את עיני השקד שלה היא לרוב מקיפה לחלוטין באייליינר על מנת להאריך אותן עוד יותר. היא מגיעה עם האייליינר עד לקצה הפנימי של העין ואפילו מעט מעבר לו ותמיד מוסיפה עישון, עדין או חזק, בגוני אפור ושחור.

"אפשר ליצור את המראה הזה בעזרת מינימום מוצרים: אייליינר־ג'ל יכול לשמש גם כאייליינר וגם כצללית קרם שחורה מעושנת, צללית אפורה כהה אחת מספיקה למראה המעושן, וכמובן מסקרה שחורה. לא צריך הרבה יותר מזה".

המומלצים שלנו:

1. צללית: מאק, מחיר: 72 שקל

2. אייליינר: סקארה, מחיר: 7.90 שקל

3. מסקרה: ג'יבנשי, 215 שקל (מחיר השקה: 161.30 שקל)

4. צללית אפויה: איל מקיאג', מחיר: 150 שקל

5. עיפרון שחור: לוריאל, מחיר: 36.60 שקל

6. צללית קרם מינרלית: קלרינס, מחיר: 204 שקל

7. צללית: גאיה קוסמטיקס, מחיר: 99 שקל

____________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle: