יש פריימרים שמטשטשים פגמים, יש שמאריכים את חיי האיפור ועוד ועוד. עשינו לך קצת סדר במוצרים החדשים והמיתולגיים:

חדשים בשוק:

3S של איל מקיאג' (מחיר: 299 שקל)

פריימר סיליקוני שעושה טוב לעור שומני: הוא מחליק אותו, מנטרל ברק ומעניק מראה מָט, מגביר את עמידות האיפור ומצמצם את הנקבוביות.

טיפ: לתוצאה טובה, אל תמהרי - מרחי את הפריימר רק אחרי שקרם הלחות נספג היטב בעור. חשוב גם להמתין כמה דקות לייבוש הפריימר, ורק אז לעבור לשלב הבא שהוא מריחת המייק־אפ.

פריימר של gaya cosmetics (מחיר: 209 שקל)

מבין הפריימרים הסיליקוניים זה חביב עלינו במיוחד, בין היתר כי הוא נספג כל כך מהר ומעניק לעור הפנים מרקם משיי. החומר מאוד מרוכז, ולכן הספיקה לנו שכבה דקה כדי לחוש מיד בהבדל.

3 ב־1: פריימר לפנים, לעיניים ולשפתיים של קרליין (All in One, מחיר: 89.90 שקל)

המוצר הזה בא לענות לנו על שלושה צרכים בבת אחת. מוצלח כפריימר לפנים: התחושה שלו על העור נעימה והמייק־אפ שנמרח מעליו נראה טוב יותר. הוא גם עושה עבודה טובה בשיפור עמידות השפתון, אך פחות מוצלח כפריימר לעיניים – פיגמנט הצללית שמונחת מעל לא עז יותר ובחלוף כמה שעות נוצרת שמנוניות קלה.

  (צילום: מוטי פישביין, קית גלסמן)

מיוחדים:

פריימר לעיניים של Too Faced (מחיר: 103 שקל)

מאז שנחשפנו לפריימרים לעיניים, שגרת האיפור שלנו השתנתה לעד. זה של Too Faced (להשיג ב־asos.com) מוצלח במיוחד: הצלליות שמונחות עליו נראות הרבה יותר עוצמתיות ועמידותן משתפרת פלאים. ניסינו אותו גם עם צללית דלה בפיגמנט ששקלנו להעיף מתיק האיפור, ואפילו היא נראתה פתאום טוב יותר. אידיאלי לשימוש בעור בוגר מפני שמונע מהצלליות "לקרוס" לתוך קפל או קמט בעפעף.

פריימר לשפתיים של מאק (prep + prime lip, מחיר: 90 שקל)

גם כאן הפריימר הוא השלב הראשוני שמכין את השטח לאיפור. זה של מאק נטול צבע, מרכך שפתיים יבשות ומחליק אותן. מתאים לכולן, על אחת כמה וכמה לנשים מבוגרות שיש להן קמטוטים בשפתיים והאודם נוטה לזלוג אל מחוץ לגבולותיהן – תופעה מ־ע־צ־ב־נ־ת ביותר.

ושניים מיתולוגיים אהובים:

פוטו־פיניש של סמאשבוקס (Photo Finish Foundation Primer, מחיר: 185 שקל)

סמאשבוקס היא חלוצת הפריימרים, והשקוף הקלאסי שלה מלווה אותנו כבר שנים. הוא נספג מהר, הפנים איתו מרגישות ממש חלקות והמייק־אפ מתמזג בהן באופן מושלם, מה גם שתצטרכי למרוח איתו הרבה פחות מייק־אפ (חסכוני!). יש לחברה גם פריימרים מתקנים לפי גוון (ירוק לנטרול אדמומיות, אפרסק לנטרול פיגמנטציה) ועוד ועוד סוגים. בטוח תמצאי כאן את האחד שלך.

קרם מתקן של קלרינס (Instant Smooth Perfecting Touch, מחיר: 212 שקל)

בשונה מהפריימרים הסיליקוניים, המרקם של זה של קלרינס הוא חמאתי. לוקחים כמות מאוד קטנה ממנו, מחממים בין האצבעות ורק אז מורחים על הפנים. עובד מצוין על עור שומני ומצליח לנטרל שמנוניות לאורך שעות. מה זה אומר? שתוכלי להשאיר את הפודרה מחוץ לתיק האיפור שלך בזכותו.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle: