רונית כפיר

מעצבת פנים, בעלת הבלוג "פנימה" ב–Xnet ומגישת תוכניות רדיו, הצטלמה על הספה במשרד הביתי

"המשרד שלי, שממוקם בקומה השנייה של הבית, הוא חלל גדול וכיפי עם שני חלונות שצופים לחצר. דלת מפרידה ביני לבין דני, בעלי, שגם הוא עובד מהבית. גריזלי

רובץ איתנו שעות ארוכות, ובכלל מאוד נעים ונוח פה.

"בזכות הגודל של המשרד ודווקא בשל היותו שכור, לא חששתי לצבוע בו קיר כהה במיוחד עבור פרויקט הגלויות הצבעוניות, ששנים ידעתי שאני רוצה. כמו אצל כולם, גם לי לוקח זמן להרים פרויקטים, אבל כשזה קורה זה קורה די מהר: הקיר האפור חיכה המון חודשים לצבעים שייתלו עליו, והטלפון מ–GOstyle דירבן אותי סוף סוף לבצע. ויתרתי על הפרפקציוניזם ועל התכנונים לביצוע מושלם ופשוט עשיתי את זה.

"המעבר מתל אביב לכרמי יוסף החזיר אותי לעבוד מן הבית, אחרי שהיה לי משרד קטן קרוב לבית הקודם. למרות החששות - בזכות היותו בקומה נפרדת אני 'עולה לעבודה' כל בוקר מתוקתקת ועושה פה הכל: כותבת ועובדת, ועכשיו גם מתכננת פינת תפירה באחד הכוכים שבגג".

אייל דה ליאו

בעל בלוג האופנה הגברית "הגרסונייר " ומנהל את קשרי החוץ במוזיאון העיצוב בחולון, הצטלם בפינת האוכל / עבודה

"פינת הישיבה שלנו משמשת כשולחן אוכל וגם לעבודה. שם אני יושב ועובד בערבים ובלילות. אנחנו משתדלים לערוך שם גם ארוחות משפחתיות (עכשיו כשיש לנו את לב, בן שנתיים, וחצי מצעצועיו מתחילים להשתלט לאט–לאט על הבית). אני מאוד אוהב את השידה השחורה מאחור, של חברת USM השוויצרית. זו שידה מודולרית שכבר הייתה איתנו בשווייץ ובאמסטרדם, ועכשיו ניצבת בביתנו בתל אביב. היא פונקציונלית, נוחה וגם יפה".

נסטיה ליסנסקי

אינסטה–בלוגרית (nastyalisansky@), מעצבת אופנה וסטייליסטית, הצטלמה על הספה בסלון

"יש לי את הספה המשפחתית הכי גדולה בעולם. היא פשוט ענקית ואפשר לבלות עליה שעות. מעליה תליתי המון תמונות: של הילדים שלי, של המשפחה, תמונות מהילדות שלי וגם כאלה שמעוררות בי השראה.

"את רוב הרעיונות והחשיבה אני בכלל עושה בחוץ, כשאני על האופניים, אבל חשבון האינסטגרם שלי מאוד אישי ונובע מהחיים הפרטיים שלי, שמאוד חשופים שם, ובכך הוא קשור לבית ולמקום האינטימי שלי, שבו הצטלמתי".

שלי גרוס

בעלת בלוג האופנה "המלבישה " וכתבת האופנה של ידיעות אחרונות, הצטלמה על השטיח בסלון

"לרוב אני עובדת מהאופן–ספייס המבולגן במערכת העיתון. כשאני עובדת בבית, אין לי ממש מקום קבוע. הילדים השתלטו מזמן על המחשבים בחדר שמכנה את עצמו בטעות "חדר עבודה", ואני הוגליתי לעבוד מהדלפק במטבח (יתרונות: קרוב למכונת הקפה), מהמיטה (יתרונות: מעבר קליל למצב נמנום), מפינת האוכל (יתרון: נוף) או מהסלון.

"אני אוהבת במיוחד לעבוד על השטיח בסלון. זה מזכיר לי את עצמי בתיכון, שוכבת על שטיח ועושה את עצמי כאילו אני לומדת. מיתרונות הסלון: קִרבה לספרים, ספקי השראה מרכזיים בחיים שלי".

קרובה לספרים. שלי גרוס (צילום: רותם רייצ'ל חן)
קרובה לספרים. שלי גרוס (צילום: רותם רייצ'ל חן)

___________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle:

  • לופט תל אביבי שמשלב נוחות עם אופנתיות