כשבנה וכלתה של תיקי דינאי-רובין החליטו לחזור בתשובה, היה ברור לכולם כי למרות השינוי היחסים המשפחתיים הקרובים לא ייפגעו. מה שהחמות והכלה האוהבות לא ידעו באותו זמן, היה כי הן ינהלו יחד עסק מצליח של מטפחות, כיסויי ראש ואקססוריז לשיער.

צילומים: ת.רובין

צילומים: ת.רובין

"כלתי אלווירה היתה הראשונה, ועל שמה המותג", מספרת דינאי-רובין. "היא התחילה לעסוק בזה סביב הלידה החמישית, וראיתי אותה עובדת קשה, יוצרת מטפחות, מוכרת, ותוך כדי זה מגדלת את ילדיה.

"כאמנית, תמיד התעניינתי בעיסוק שלה וכשהייתי רואה חומרים מעניינים ואביזרים שיתאימו לעיצוב, הייתי קונה ומביאה לה. בגלל לחץ הזמן שלה, היא היתה נותנת גם לי להצטרף למלאכה עצמה וליצור סרטים, לאו דווקא לדתיות – גם לחילוניות עם סטייל שמשתמשות בסרטים, לא רק לשיער אלא גם כחגורה למותן. כך, באופן טבעי, הצטרפתי לעשייה שלה והיום אנחנו מנהלות ביחד את העסק, מגיעות לירידים, משלימות זו את זו, ובעיקר מפרגנות".

כיסויי הראש המעוצבים של המותג אלווירה עשויים בעבודת יד מבדי שיפון, משי, סאטן, תחרה וטול, המשובצים באבני חן ופנינים. מי שממש רוצה להשקיע, יכולה להזמין באופן אישי כיסוי שיתאים לתלבושת מיוחדת. את כיסויי הראש ניתן לרכוש במכירות ביתיות שעושות השתיים, או בסטודיו של כל אחת מהן – בתל אביב או בפתח תקווה. פרטים נוספים בטל' 052-2222021 (תיקי דינאי-רובין).