1. הכי קל: ג'ל עמיד לסידור ולצביעת הגבות של מאק

(PRO Longwear Waterproof Brow Set, מחיר: 100 שקל)

מסקרה לגבות לא מצריכה מיומנות מיוחדת ואפשר לזרוק אותה בכל תיק. זו של מאק קיימת בגוון שקוף, למי שמעוניינת רק בסירוק ובסידור קל של הגבות, וגם בגוונים מיוחדים ועמידים (בז'־אפרפר, בלונד מטושטש, חום זהוב, חום אפרפר בינוני, חום כהה ושחור אספלט) שעל הדרך לא רק יסדרו את הגבות אלא גם ימלאו אותן במראה טבעי. כל שעלייך לעשות זה לבחור את הגוון המתאים – ויש מספיק גוונים - ולהתחיל לסרק מעלה והצידה, עם כיוון צמיחת השערה.

2. לא צריך לעבוד קשה בכלל: עיפרון גבות של קרליין

(מחיר: 59.90 שקל)

בסידור גבות בעזרת עיפרון צריך לעבוד ביד רכה ובעדינות: למשוך קווים דקים עם כיוון צמיחת השערה ולא למלא את השטח כמו ציור חד־מימדי. העיפרון של קרליין אינו קשה מדי או רך מדי, מתחדד היטב, עושה את העבודה בצ'יק־צ'ק ועל הדרך מצורף לו גם מסרק שמקל את המלאכה. חבל שמגיע רק בשני צבעים ולא מייצג את כל תתי־הגוונים.

3. השקעה קטנה: עיפרון גבות דו־־צדדי של אסתי לאודר

(Double Wear Stay-in-Place Brow Lift Duo, מחיר: 135 שקל)

העיפרון הזה דקיק בהרבה מרוב העפרונות הדומים בשוק, ובזכות כך הוא יכול למלא במדויק את החללים וליצור קווים דמויי שיער, כך שהתוצאה לא נראית משורטטת מדי או חס וחלילה מלאכותית. בצידו השני יש גוון בהיר - מחזיר אור - שבאמצעותו אפשר לעבור על גבולות הגבה ולחדד אותה או לתת נגיעת אור בעצם הגבה. מגיע בארבעה גוונים: חום־שחור, חום עשיר, חום רך וחום בלונד – וזה כבר מדגם מייצג.

4. עבודה ששכרה בצידה: קיט לעיצוב גבות של קלרינס

(Perfect Eyes & Brows Palette, מחיר: 295 שקל)

אם כבר לבחור בצלליות לסידור הגבות, שדורשות קצת יותר עבודה, אנחנו הולכות שבי אחר הערכות שנוקטות בגישת הכל כלול: מספר גוונים לסידור הגבה – יש; צללית בהירה להארה ולהדגשת עצם הגבה – יש; אפליקטורים לשימוש בצלליות - יש.

מברשת הגבות הזוויתית בערכה מעט עבה ולא הכי מוצלחת, אבל אהבנו את הפינצטה הקטנטנה והיעילה, וגם הג'ל המצורף, שאמור למנוע משערה סוררת

לברוח כך פתאום, הוא תוספת נחמדה.

5. למשקיענית שיודעת מה טוב בשבילה: פלטת גבות של גרלן

(Eyebrow Kit, מחיר: 305 שקל)

עוד פלטת צלליות שסוגרת לנו את כל הפינות כי מגיעה עם האביזרים הנדרשים. המברשת הדו־כיוונית לסירוק הגבות ולשרטוטן לא פחות טובה מהמברשות שאנו קונות לתיק האיפור שלנו, הגוונים אוניברסליים ובערבובים הנכונים ידברו לכולן, והמראה המתקבל הוא הכי טבעי ומחמיא יותר משאר האופציות האיפוריות של אזור זה. לייק!

למראה חד יותר: הרטיבי מעט את המברשת וטבלי בצלליות, רק קחי בחשבון שאת מתרחקת מהמראה הטבעי.

6. ואי אפשר בלי פינצטה איכותית: שיתוף פעולה בין la-tweeze וסופטאץ'

(59.90 שקל לפינצטה)

הפינצטות של "לה טוויז" לא חדשות לנו, אבל שיתוף הפעולה עם סופטאץ' הופך אותן לנגישות הרבה יותר. אז לפני שאת מתחילה במלאכת המריטה הצטיידי בפינצטה שמורטת גם את השערות העקשניות ביותר. בזכות הנורה המצורפת אף שערה לא תוכל לברוח מפנייך ותוכלי לסדר את הגבות בכל מקום, אפילו בחושך.

בתצוגת האופנה של רודארטה בשבוע האופנה האחרון בניו יורק הלכו על גבות בגרסת האקסטרים: מחוררות בפירסינג (צילום: gettyimages)
בתצוגת האופנה של רודארטה בשבוע האופנה האחרון בניו יורק הלכו על גבות בגרסת האקסטרים: מחוררות בפירסינג (צילום: gettyimages)

_________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle:

  • קרב מסרקים: מי מהכוכבות פישלה בגדול?