LES 4 OMBRES של שאנל (פלטה TISSÉ CAMÉLIA מס' 202, מחיר: 356 שקל)

למי: לבחורה הפרקטית שנמאס לה מהחומים.

למה: הצבעים שימושיים ומשתלבים עם מגוון גדול של צלליות (טבעיות וצבעוניות, אם יתחשק לך פתאום לשבור שגרה), הצלליות רכות ונוחות למריחה והגימור משיי ולא מבריק מדי. הגוון החצילי מיטשטש היטב ותוכלי להשיג איתו בקלות את המראה המעושן ללא חשש שהעין שלך תיראה כאילו חטפת בוקס, והוא גם יכול להחליף את החום הצפוי בטשטושים בשקע העין.

גון האפרסק־ורדרד, לעומת זאת, קצת מפוספס ועדין מדי. כדי שתהיה לו נוכחות נדרשנו להתאמץ בבנייה של הצללית, פעם אחר פעם, בטפיחה אחר טפיחה.

טעון שיפור: האפליקטורים המצורפים, כמו ברוב במקרים, לא מוצלחים. השקעת כל כך הרבה בפלטה מוצלחת? תשקיעי עוד קצת במברשת ראויה!

לבחורה הפרקטית. שאנל
לבחורה הפרקטית. שאנל

BLEUS LUMIERE של איב סאן לורן

(מחיר: 360 שקל)

למי: לזו שלא מפחדת מצבעים.

למה: הפלטה הזו היא המלכה הבלתי מעורערת של הניגודיות: צבעים קרים ותכולים משתלבים בגוונים אפרסקיים מלאי חיים. התאהבנו בצבעי הסלמון המאוד לבישים, שיחממו כל מראה איפור ברגע ויתאימו גם למי שעד היום חששה מוורודים־כתומים למיניהם. כל הגוונים עשירים ונוצצים במידה ולא נופלים לאיזו קלישאה צבעונית, וגם האפליקטורים די מוצלחים.

תסתכלי גם בקנקן: העיצוב במחווה לשמלות המונדריאן האגדיות של סאן לורן הרג אותנו. פריט אספנים.

ColorStay ShadowLinks של רבלון

(צלליות מונו המתחברות לפלטה, מחיר: 23 שקל לצללית בודדת, 11 שקל לצללית בקניית 4 יחידות)

למי: לבחורה הפונקציונלית שרוצה להרכיב סט שכולו שימושי, ומנגד לביוטיניסטה שחייבת לגוון בכל יום מחדש.

למה: הקונספט מעולה - את יכולה ליצור באופן אישי סטים הכוללים אך ורק את הגוונים שאת אוהבת, או לקנות דווקא הרבה יחידות ולחבר יחדיו רק את הגוונים שבהם תרצי להשתמש באותו יום. אממה, ככל שמראית העין מרשימה, כך התוכן מאכזב: הצבעים המתקבלים דהויים וחיוורים, ובניסיון לטשטש אותם נשארנו רק עם רמיזות של צבע.

טיפ: השתמשי בפריימר לעיניים! הוא יוציא את המקסימום מהצללית ויעצים את גונה.

פלטת 5 צלליות של OFRA

(Diamonds מחיר: 238 שקל)

למי: לזו שחייבת שהאיפור שלה יהיה בגוונים טבעיים.

למה: אין כמעט חברה שלא קפצה על טרנד הפלטות הטבעיות. אז נכון, זו של OFRA נועזת יותר בזהובים ובנצנוצים, אבל עדיין כל הגוונים בה נשארים באותה משפחת צבע חמימה שאפשר להרכיב ממנה לוקים עדינים. הצלליות רכות ומרגישות כמעט קרמיות, נמרחות בקלות ולא צריך יד מיומנת כדי להצליח לעבוד איתן. הגוונים הזהובים כאן לא מובהקים וצועקים ולכן יתאימו למי שרוצה לזהור בלי להרגיש כמו בחינה.

חסר לנו: צלליות בגימור מָט. היינו מסתפקות בשלוש מבריקות מתוך חמש ומשלבות אחת חומה־שוקולדית להדגשת קפל העין ואחת חומה סולידית יותר, למי שגדול עליה כל הנוצץ הזה.

פלטת 5 צלליות של נטאשה דנונה

(מס' 01, מחיר: 349 שקל)

למי: לחובבת איפור בעלת חשיבה יצירתית.

למה: יש כל כך הרבה וריאציות שעובדות פה ומראות איפור שאפשר ליצור, גם אם במבט ראשון הכל נראה לא קשור. הפיגמנט של הצלליות עשיר ואפשר להגיע איתן לרמת צבע מאוד מרשימה על העפעף.

אהבנו במיוחד: את הצללית האפורה־ירוקה־כסופה הדינמית, שכאילו משתנה בזוויות שונות ובתאורה שונה, ואת ה־Piggy (גוון ורדרד כמו של חזרזיר) שמעולה להארת עצם הגבה והזווית הפנימית של העין, ובכלל יכולה לשמש כהיילייטר לכל דבר, למשל במריחה על עצמות הלחיים. רק שימי לב שאת עובדת איתה בעדינות וברפרוף כי היא מאוד פיגמנטית.

ליצירתיות שביניכן. נטאשה דנונה (צילום: כפיר זיו)
ליצירתיות שביניכן. נטאשה דנונה (צילום: כפיר זיו)

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle:

  • מלכת הדרמה: להתאפר כמו קארה דלווין
  • קרב מסרקים: מי מהכוכבות פישלה בגדול?

ריטה אורה חושפת את סודות הטיפוח שלה