כולם יודעים שאני טבעונית, אבל לא יודעים ש...

"בגלל שאני טבעונית כולם חושבים שאני אוכלת נורא בריא, אבל האמת היא שאני בכלל לא אוהבת ירקות ואני צרכנית איומה של ג'אנק. לפחות פעמיים בשבוע אני שולחת את אריאל (רוטר, בעלה, ל"ח) לפיצוצייה להביא לי במבה, ביסלי ותפוצ'יפס. בגלל זה אני אומרת לו שבהריון הוא לא חש בהבדל, כי אני תמיד מסנג'רת אותו באמצע הלילה בשביל החשקים שלי".

אני אוהבת להיות אמא, אבל...

"מאוד כיף לנסוע לבד בלי הילדים. בסביבה שאני חיה בה אנשים חוטפים הלם מזה שאני בכלל אומרת דבר כזה. אין לנו אף זוג חברים שמוכן לנסוע לשבועיים לתאילנד ולהשאיר את הילדים כאן, כי הם מלאים ברגשות אשם. אנחנו מאוד שונים בנוף, ואנחנו לא נכנעים לזה. לקחנו החלטה ואנחנו ניסע, גם אם זה יהיה רק שנינו, בלי חברים.

"ברור שהיו רגעים שזה ערער אותי, אבל היום אני בטוחה שאני הנורמלית. אני גדלתי בבית שבו ההורים נסעו להרבה חופשות בלעדינו, וזה היה לי על הכיפכיפאק. זה רק גרם לי להרגיש עצמאית יותר. אני ואריאל מקפידים לעשות את זה כמה שיותר, וההורים שלי פשוט באים וגרים אצלנו בזמן הזה. זה אדיר".

בדייט הראשון הסתרתי מאריאל ש...

"ביום שהייתי אמורה לצאת עם אריאל לדייט ראשון, הייתי אמורה גם לצאת עם מישהו אחר. אריאל ואני הכרנו כמה שנים קודם לכן, אבל איזה ערב נפגשנו באיזה בר ובילינו עם חברים משותפים. אחרי הערב הזה הוא השיג את הטלפון שלי והתקשר להזמין אותי לדייט.

"באותו ערב בדיוק תכננתי לצאת לדייט עם מישהו אחר, שביליתי איתו שבוע קודם לכן בים, וכבר הייתה בינינו החלפת סמסים והוא מאוד מצא חן בעיניי. הייתי צריכה להחליט, סוג של דלתות מסתובבות כזה. בסוף החלטתי לצאת עם אריאל, מה שהתברר בדיעבד כהחלטה מאוד נבונה, אבל באותו זמן זו הייתה התלבטות אמיתית שאריאל כמובן לא ידע עליה דבר".

יודעים עליי שיש לי תואר במשפטים, אבל לא יודעים עליי ש...

"אני ממש לא רק בחורה רצינית. אני מאוד אוהבת את כל מה שקשור בטראש קרדשיאן. ראיתי את כל העונות בערוץ !E. יש משהו בבנות האלה, אני מורידה בפניהן את הכובע – אין שם שום כישרון אמיתי ועדיין הן הצליחו להיות הכי מפורסמות בעולם. אז כן, אני האדם הרדוד הזה שצופה בסדרה ועוקב באינסטגרם אחרי כל החבורה הזו. זו אני".

עדיין לא עשיתי טיפולים פלסטיים, אבל אני חושבת אולי לעשות...

"אני חושבת להזריק חומר מילוי בקמטים של החיוך. אף פעם לא עשיתי שום דבר, לא ניתוח פלסטי ולא זריקה, אבל אני לא יכולה להימנע מלחשוב על זה כי זה כל הזמן מסביבי, כולן עושות. אני חצויה בין הרצון להיות חיננית בלי לעשות כלום לבין התבגרות מושלמת כזו. אבל בינתיים אני רק חושבת על זה. בגלל שאני היפוכונדרית זה גם נורא מפחיד אותי".

כשהייתי טינאייג'רית הסתרתי מההורים שלי ש...

"אמא ואבא שלי מאוד קרובים אליי, וכך הם היו גם כשהייתי צעירה, אבל אני הייתי הבת שבודקת את הגבולות. ההורים שלי הציבו גבולות מאוד ברורים, ואני כל הזמן ניסיתי לכופף אותם. הייתי נורא בעניין של פירסינגים, והם פחות. אחרי שעשיתי פירסינג בגבה ובטבור, הלכתי ועשיתי פירסינג בלשון ולא היה לי אומץ לספר להם. חיכיתי שהם ייסעו לחו"ל, כי ידעתי שהלשון מתנפחת לשלושה ימים, ואחרי שהם חזרו הייתי מבריגה ומורידה את הפירסינג במעלית בכל פעם שנכנסתי הביתה. גם עם איפור זה היה ככה. אני כבר רציתי פס שחור והם לא הסכימו, אז הייתי הולכת לחברה ומתאפרת שם.

"אבל בסך הכל הייתי ילדה ממש טובה. בכיתה ז' היה לי חבר שהיה בכיתה ט', ילד מקסים, ויום אחד אבא שלי הלך לקיוסק השכונתי וראה אותו שם מעשן. הוא חזר הביתה ואמר לי באופן חד־משמעי להיפרד ממנו, ואני אפילו לא חשבתי שיש אופציה להתנגד. הלכתי אליו הביתה, הודעתי לו שאנחנו נפרדים בגלל הסיגריה, והייתה פרידה מאוד עצובה אבל גם מאוד החלטית".

כולם חושבים שהחיים שלי מתוקתקים, אבל האמת היא ש...

"אני בן אדם שלא ישן כבר שנתיים ושבעה חודשים. זו האמת. אני עדות חיה לכך שאדם יכול לתפקד בעולם ללא שינה. אן הגדולה שלי בת שנתיים ושבעה חודשים, ואורי הקטנה בת שבעה חודשים ושתיהן לא ישנות טוב בלילה, ובאמת שאני כבר אובדת עצות. הבוקר התקשרתי ליועצת שינה, שתבוא לעזור לי. אין, אני חייבת לישון קצת".

אני אוהבת את המקצוע שלי, אבל...

"אני משתדלת לא ליצור קשר עין עם אנשים ברחוב. לא נעים להגיד, אבל כן, בעיקר כדי להימנע מלשמוע את ה'הנה רותם סלע'. זה קשה לי מדי. מבקשים ממני המון להצטלם ובדרך כלל זה מחמיא ונעים, אבל לפעמים אני עם הבנות שלי בארוחה משפחתית ואחת בוכה ואחת צריכה תשומת לב, ואז באים אליי ומבקשים להצטלם וזה לא תמיד כיף.

"פעם אחת בחיים סירבתי להצטלם כי מיהרתי לאסוף את אן מהגן, ואחר כך התייסרתי על זה. בגלל זה, כשצפיתי בסדרה 'איש חשוב מאוד' של יהודה לוי, זה ממש טלטל אותי. שלחתי לו סמס מיד אחרי זה, ואחר כך ישבתי וראיתי את זה פעם נוספת. אני באמת מרגישה בת מזל שאני עוסקת במקצוע שאני הכי אוהבת ושאני לא צריכה להיות עכשיו עורכת דין שתקועה במשרד עד 11 בלילה עם תיקים משעממים, אבל לפעמים כל זה ממש כבד עליי".

אני מסתירה מהבנות שלי ש...

"אצלנו במשפחה כולם יודעים שאני היפוכונדרית. יש לי פחד ממחלות וממוות ואני בעיקר חרדתית על עצמי. בואי נגיד שלא רק שרופא המשפחה שלי נמצא אצלי בספיד דייל, אני גם מסתמסת איתו. אם אני קמה עם כאבים קלים ברגל, מבחינתי זה סרטן. אני יכולה לאכול לאריאל את הראש על זה, אבל לקחתי החלטה לא לדבר ככה ליד הבנות. בעיקר בשביל שלא יאמצו את התכונה הזו לעצמן. תמיד אני אומרת שהטרגדיה הכי גדולה שלי תהיה שאני אמות בגיל 100, בריאה וצלולה, ואדע שכל חיי פחדתי לשווא".

אני אולי נראית נורמלית, אבל גם לי יש הרגלים מגונים...

"לא יודעת כמה זה מגונה, אבל יש לי פטיש היגיינה מטורף. אני חייבת להתקלח בין שלוש לארבע פעמים ביום. פעם אחת בבוקר, ואז כשאני חוזרת הביתה בצהריים, לפני שאני לוקחת את אן מהגן ותמיד תמיד לפני שאני נכנסת למיטה. אני מאוד מהירה במקלחות, זה יכול לקחת לי שלוש דקות מקסימום, אבל אני חייבת את ההתרעננות הזו".

אריאל לא יודע ש...

"אין שום גבר עלי אדמות שעושה לי את זה חוץ ממנו. מאז שאני איתו לא היה לי קראש, אפילו לא כזה של רבע שעה, על מישהו אחר. זה מלחיץ תכלס, אבל אנחנו שש וחצי שנים ביחד ואני עוד מאוהבת בו".

סודות קטנים

החנות שרותם הכי אוהבת, טריק לצילומים שעושה אינסטנט פייס־ליפט, הפינה שבה היא הכי אוהבת להירגע. לא הסכמנו לשחרר את סלע בלי עוד כמה טיפים סודיים קטנים ושווים

  • חנות סודית: "בפעם הראשונה שלי ביפן מצאתי בשיטוט אקראי חנות של דברים מטריפים לבית. יש שם דברים יפהפיים נורא־נורא בזול, מכריות ועד מעמד למברשות שיניים. בפעם השנייה שהגעתי ליפן חיפשתי אותה שוב בין כל החנויות של רובע שיבויה, שזה רובע שיש בו מיליון חנויות כך שזו משימה לא פשוטה. כשמצאתי אותה קניתי בה המון דברים מיוחדים לבית, ומאז היא בהחלט החנות הסודית שלי. בפעם הבאה שלי בטוקיו, אני שוב שם".

  • טריק סודי לצילומים: "לוקחים שתי קווצות שיער שממוקמות מעל האוזניים משני צידי הפנים, קולעים אותן לצמה ומותחים את שני הקצוות יחד עם גומייה קטנה, מתחת לשיער. זה כואב, אבל גורם לפנים להיות מתוחות יותר ולעיניים להיות מלוכסנות יותר – זו ממש מתיחת פנים חינם, בלי ניתוח!".

  • הרענון הסודי שלי: "תמיד יש איתי מברשת ומשחת שיניים, ואחרי כל ארוחה אני מצחצחת שיניים, לא משנה איפה אני נמצאת. אם אני אוכלת ולא מצחצחת שיניים אחר כך אני מרגישה מלוכלכת. אם תפשפשי לי בתיק תמיד תמצאי אותם, פק"ל".

  • הפינה הכי אהובה: "חוף הים של יפו, עם בירה ביד וצלחת צ'יפס: זה הספוט האהוב עליי ושם הכי כיף לי להירגע".

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle: