יש אנשים שזכו בעבודות מעוררות קנאה. אחת מהם היא לינדה פארגו, שהחלה את דרכה המקצועית בעיצוב קופסאות קולאז' להנאתה ומכהנת כיום כמעצבת חלונות הראווה ומנהלת הקריאיטיב של בית הכלבו היוקרתי ברגדורף גודמן בניו יורק. כמי שאחראית על תחום חיזוי הטרנדים, היא משפיעה לא מעט על מה שלובשות המוני נשים ניו יורקיות אופנתיות וכחלק מעבודתה משוטטת בין שואורומים, בתי אופנה ותערוכות ברחבי העולם, כשעיניה תרות תמיד אחר הדבר הלוהט הבא באופנה.

מלבד טעמה המשובח, פארגו מציגה צללית מצודדת שלא מסגירה את גילה, עיני תכלת גדולות והבעה חייכנית. בזכות זהות אופנתית מגובשת, היא מוכיחה ללא צל של ספק כי ליופי וגם לאופנה, אין ולא יהיה גיל.

לא מעט נשים חוששות מהיום שבו יזדקנו ויאבדו את הגזרה והעור החלק, ולכן החלטתי להקדיש את הפוסט הזה לפארגו, אשר בעשור השישי לחייה לא מתנצלת על נזקי הזמן. שיער אפור, רגליים מנומשות או קמטים בצוואר נעלמים לעומת החיוך המשגע והסטייל הנוטף. כך נראית אישה גאה בת 50.

לינדה פארגו עם מעצבת הפנים, האופנה והטקסטיל איריס אפפל. מוכיחות ששיער אפור יכול להיות הכי שיק שיש.

התאמת צבעים היא סוגיה שמטרידה לא מעט אנשים, ולכן יש חוק אחד שכדאי לזכור: שלושת צבעי היסוד - אדום, צהוב וכחול - תמיד משתלבים בהצלחה זה עם זה. שילוב בין כחול ואדום כמו שמדגימה פארגו, חוסך התלבטויות ומבטיח לך מראה בולט וייחודי בשטח.

אפשר ללבוש עור גם בלי להיראות קשוחה. פארגו קלאסית בשמלת מיני, תיק וסנדלים מעור.

איך לאמץ את טרנד חולצות הבטן בלי לחשוף יותר מדי? פארגו נראית כמו נערה נצחית בחליפה של חולצה קצרה ומכנסיים.

פארגו עם אלבר אלבז, זוהרת בשמלת נשף ירוקה ושרשרת גדולה.

נוצצת, אבל לא מתאמצת. בחליפת מכנסיים זהובה וענק אוריינטלי.

לא מתביישת להיות סקסית בחולצת עור עם חיתוכים וחצאית עור שחורה.

רוקרית אמיתית. פארגו בחליפת עור קשוחה של המעצב נעים קאן.

הצעיף גונב את ההצגה. פארגו במכנסיים מתרחבים בצבע חרדל, מעיל אוברסייז שחור וצעיף פרוותי צבעוני.

טיפ לחיים: זהב נראה טוב על השטיח האדום.

אפילו הכלב טומי לא מצליח לקחת לה את הפוקוס.