בשנה האחרונה אי אפשר לפספס את לופיטה ניונגו. השחקנית בת ה־30, שזכתה באוסקר על תפקידה בסרט "12 שנים של עבדות", שורפת את השטיחים האדומים, המסיבות והאירועים החמים ביותר בהוליווד עם אאוטפיטים הורסים ואיפור מושקע.

ניונגו, שסיפרה בעבר שסבלה מרגשי נחיתות בגלל צבע עורה הכהה, נבחרה לאישה היפה ביותר של מגזין People לשנת 2014 ומונתה גם לפנים החדשות של חברת לנקום. לטקס פרסי GLAAD בלוס אנג'לס היא הגיעה בשמלה מחמיאה מאוד של אנטוניו ברארדי ובאיפור שמתעלם בהצלחה מהקונבנציה שלפיה יש להדגיש את השפתיים או העיניים – ולא את שתיהן.

איך עושים את זה?

איריס אגיב, מנהלת ההדרכה של לנקום, מסבירה כיצד להשיג את הלוק המתוחכם:

העור: לפני שאת מתחילה להתאפר כדאי תמיד להשתמש בפריימר כדי לטשטש את הפגמים בעור ולהעניק לו מראה אחיד וקורן. בחרי במייק־אפ קליל, המעניק לעור מראה זוהר. להשלמת הלוק השתמשי בברונזר מוצק. ללחיים בחרי סומק בגוון חציל, המתקבל יפה במיוחד על עור שחום. מרחי אותו בתנועות סיבוביות על תפוחי הלחיים. כדאי גם להוסיף מעליו נגיעות קלות של סומק מבריק אפרסקי.

העיניים: מרחי צללית בגוון אפרסק־קורל מנצנץ עד לקו הקפל של העפעף. לתיחום העין, הרטיבי מברשת דקה במעט מים והניחי אותה על צללית בגוון טורקיז.

קחי את החומר הרטוב ותחמי את העפעף העליון בפס מעוגל ורחב. כדי להדגיש את תיחום העין עברי עם אייליינר שחור בצמוד לקו הריסים העליונים ובתוך העין עצמה. לסיום, מרחי מסקרה מעגלת בגוון שחור מבריק על הריסים העליונים והתחתונים.

השפתיים: משחי את שפתייך בשפתון מבריק או בגלוס בגוון תפוז דם מנצנץ.

טיפ:

לכהות עור יתאימו צלליות שמחיות את העור ושאין להן נטייה "להיבלע" בו, כמו צבעים מטאליים, ברונזה וזהב, לצד סגול חציל, בורדו, ורודים עמוקים וכתומים

בלי לדפוק חשבון

1. סומק: איב סאן לורן, 250 שקל

2. צללית: שיסיידו, 219 שקל

3. מייק–אפ: מאק, 194 שקל

4. צללית: קלרינס, 156 שקל

5. מסקרה: בורז'ואה, 119 שקל

6. שפתון: סיסלי, 223 שקל

7. אייליינר: לנקום, 170 שקל

8. ברונזר: גרלן, 410 שקל

סה"כ: 1,741 שקל

בלי להשתולל

1. מייק–אפ: סקארה, 29.90 שקל

2. סומק: פופה, 170 שקל

3. אייליינר: סטנדל, 90 שקל

4. שפתון: בועז שטיין, 85 שקל

5. ברונזר: ביוטיקר, 8.50 שקלים

6. מסקרה: סופטאץ', 59.90 שקל

7. צללית: לוריאל, 81.70 שקל

8. צללית: מייבלין, 43 שקל

סה"כ: 568 שקל

ההפרש: 1,173 שקל

>> עוד טיפים לאיפור בגיליון החדש של מגזין GOstyle!

__________________________________________________________________________________________________________

עוד כתבות במגזין GOstyle: