ביום ראשון בערב הנחו האחיות קנדל וקיילי ג'נר (לבית קרדשיאן) את טקס פרסי המוזיקה MuchMusic 2014 Video Awards שהתקיים בטורונטו, והצליחו לעורר את הטקס הקנדי המנומנם באמצעות אחת ההופעות הפרובוקטיביות שנראו לאחרונה על השטיח האדום. קנדל ג'נר בת ה-18 התייצבה לטקס בשמלת מקסי בצבע קרם משובצת אבני סברובסקי של המעצב האיטלקי פאוסטו פוגליסי, שלא השאירה שום מקום לדמיון.

אומנם בחלקה העליון כיסתה השמלה כל טפח, מפרק כף היד ועד לצוואר, אך כשמורידים את העיניים מטה מגלים שסע כפול ועמוק להחריד, שממשיך מעלה אל מעל עצמות האגן, וחושף לעיני כול את העובדה שהיא יצאה מהבית ללא תחתונים. עד היום ראינו לא מעט כוכבות הוליוודיות שהשאירו את התחתונים בבית לטובת שמלות עם שסעים ומחשופים בפלג הגוף התחתון, אולם המקרה של ג'נר בהחלט לוקח את הטרנד לאקסטרים. צעד אחד רחב מדי, או רוח צדית בלתי צפויה, היו הופכים את ההופעה הזאת למבוכה פומבית בלתי נשכחת.

עוד בערוץ האופנה

גונבת את ההצגה. קיילי ג'נר בבגדים של אלון ליבנה (מתוך אינסטגרם)
גונבת את ההצגה. קיילי ג'נר בבגדים של אלון ליבנה (מתוך אינסטגרם)

על הבמה במהלך האירוע היו הופעותיה של קנדל מאופקות קצת יותר. היא ואחותה, קיילי בת ה-16, הספיקו להחליף לפחות שלוש מערכות לבוש, כשאחת מהן הובילה לסנסציה תקשורתית נוספת, לפחות במונחים ישראלים, כשקיילי הצעירה הבליחה לעיני המצלמות כשהיא לבושה בחולצה חושפנית ומכנסיים מקולקציית אביב-קיץ 2014 של המעצב הישראלי אלון ליבנה, שממשיך להוכיח בינלאומיות ולייצר מקורות לגאווה ישראלית. אותה עת הקפידה האחות הגדולה דווקא על מראה סולידי של מכנסיים שחורים וחולצת מחוך לבנה. אולי כדי לא לגנוב את הפוקוס לאחותה, או פשוט כי היא כבר סימנה V על קטגוריית הפרובוקציה היומית.

קנדל ג'נר והחולצה השקופה בתצוגה של מארק ג'ייקובס (צילום: gettyimages)
קנדל ג'נר והחולצה השקופה בתצוגה של מארק ג'ייקובס (צילום: gettyimages)

קנדל ג'נר היא אחת הסלבריטאיות הבולטות כיום על השטיח האדום, והיא הולכת וכובשת לעצמה מעמד כיקירת תעשיית האופנה. לאחר שעשתה את הופעת הבכורה שלה בפברואר האחרון על מסלול תצוגת האופנה של מארק ג'ייקובס בניו יורק, עם החולצה השקופה והבלתי נשכחת, היא הספיקה להתהלך גם על המסלולים של שאנל וז'יבנשי. החודש היא תוקעת יתד נוסף בעולם האופנה ומככבת בהפקת אופנה קבוצתית של הצלם הנודע פטריק דמרשלייה בווג הצרפתי, מהחשובים במגזיני האופנה בעולם. לצדה, אגב, מופיעה בחלק מהתצלומים הדוגמנית הישראלית נטלי אידלמן בת ה-17, שצעדה עם ג'נר גם על מסלול תצוגת האופנה של שאנל במרץ האחרון.