אחרי שהם עשו את זה בכאילו על שער גיליון ווג הידוע, קים קרדשיאן וקניה ווסט הלכו אתמול (שבת) על הדבר האמיתי וערכו טקס חתונה כדת וכדין.

החגיגה החלה כבר ביום שישי, בארוחת חזרה לקראת האירוע, שהתקיימה בארמון ורסאי. הכלה לעתיד לבשה שמלה לבנה עם מחשוף עצום ובלי חזייה משום סוג שהוא. הזמרת לנה דל ריי זימרה עבור הזוג ואמן האשליות דיוויד בליין בידר את החבר'ה.

במה שמסתמן כניסיון לבלבל את צלמי הפפראצי, הכינו בני הזוג שני אתרי חתונה – האחד, כאמור, בארמון ורסאי, והשני במבצר בלוודרה בפירנצה שבאיטליה, שם לבסוף נערכה החתונה האמיתית, כשקרדשיאן צועדת במעבר, מלווה באביה החורג, ברוס ג'נר, ובקולו של זמר האופרה אנדראה בוצ'לי, שהופיע באירוע.

עוד בערוץ האופנה

באופן מאוד לא מפתיע בחרה קרדשיאן להתחתן בשמלה של ז'יבנשי קוטור, מעשה ידיו של חברם הקרוב של הזוג, המעצב ריקרדו טישי. בחודשים האחרונים רחשו אינסוף שמועות סביב שמלת הכלה המיועדת, משל הכלה היתה קייט מידלטון ולא כוכבת ריאליטי מפוקפקת, שנישאת כבר בפעם השלישית. היו מי שטענו שתהיה זו שמלה של המותג בלמן, אחרים הימרו על אלכסנדר מקווין, אבל לבסוף, כאמור, הוכרעה הכף על הסברה הנפוצה מכולן - שמלה מבית היוצר ז'יבנשי.

בדרך לחופה עוצרים על השער של "ווג". ווסט וקרדשיאן
בדרך לחופה עוצרים על השער של "ווג". ווסט וקרדשיאן

בעבר השווה ריקרדו טישי את קרדשיאן ללא אחרת מאשר מרילין מונרו: "היא מרילין מונרו של ימינו", אמר, "אנשים חושבים שהיא בובה, אבל האמת היא שהיא חכמה וקשוחה". נוכח ההשוואה הזו, גזרת השמלה שעיצב לכלה היתה מפתיעה הרבה יותר משמו של המעצב הנבחר, משום שממש כמו במקרה של מידלטון, היא עוצבה בטוב טעם ותוך הקפדה על צניעות, עם שרוולי תחרה ארוכים וללא מחשוף. זאת, לאחר שבחתונתה האחרונה והלא פחות מתוקשרת לכריס המפריז, בשנת 2011, לבשה קרדשיאן שמלת סטרפלס מבית ורה ואנג, עם מחשוף שלא משאיר הרבה מקום לדמיון ושיער אסוף בקפידה. הפעם גם השיער הגולש על כתפיה חידד את צניעות המראה.

על פי הדיווחים בעולם, גם הטוקסידו שלבש החתן הוא מבית ז'יבנשי, ואפילו נורת' התינוקת. בתם של השניים, לבשה שמלה בעיצובו של טישי.

בלט בהיעדרותו מהאירוע, האח רוברט קרדשיאן, שנאבק בחודשים האחרונים בהתמכרות לאוכל, שגררה השמנה בלתי מבוקרת של כמה עשרות קילוגרמים. כפי שנחשף בתוכנית הריאליטי הידועה של הקרדשיאנ'ס, בני המשפחה לא מרפים מניסיונותיהם לבלום את התופעה ולעורר את הבן התופח, שנרדם בשמירה על משקלו. השמועות מספרות שעל רקע ויכוחים אלה עם המשפחה, החליט רוברט לוותר על נוכחות בחתונה של אחותו. זה אומנם מאוד לא משפחתי מצדו, אך מנגד, זו כבר החתונה השלישית של אחותו, והדבר האחרון שהוא צריך זה עוד בופה מנקר עיניים.