הורים לילדים לא מסיימים לעולם את משימת רכישת הבגדים: אם יש גרביים, אז חסרות שמלות; אם יש כבר מכנסיים, אז חסר בגד ים. תארו לעצמכם כמה התעסקויות יש בנושא כשמדובר במשפחה ברוכת ילדים, שעם כל הכבוד למסורת של העברת הבגדים - היא לא תמיד מספקת את הסחורה.

לכבוד הקיץ שמגיע, קבלו רשימה חלקית של פנינות אופנה לילדים במחירי מציאה שפופולאריות במיוחד בקרב המגזר הדתי:

מחירי מציאה לתינוקות

בייבי שיק בגבעת שמואל התפרסם בזכות מחירים ללא תחרות בתחום הציוד לתינוקות, אבל לא רק. גופיות, פיג'מות, חליפות ברית ופריטים נוספים במחירי מציאה גודשים את מדפי החנות, ואין פלא שאנשים מוצאים את המקום כשהם עוקבים אחר נחילי ההריוניות (לא רק דתיות) שעולות לשם לרגל רגע לפני הלידה.

מתוך האתר של בייבי שיק

למותג פמילי סנטר, שמציע גם בגדי ילדים עד גיל 16-14, יש שתי חנויות - בירושלים ובבני ברק. זהו כלבו של כל טוב באיכות ובמחירים מיוחדים לאורך כל השנה. כדאי לעקוב גם אחר המבצעים שמתחדשים מיום ליום. גם הפייסבוק פעיל ומציג את המבצעים.

פמילי סנטר ירושלים, צילום: ד.ריין

מותגים ובזול

החנויות מותגים לילדים ו-party ממוקמות ברחוב חובבי ציון בפתח תקווה (לפארטי סניפים גם בירושלים ובבני ברק). צריך לדעת להגיע בזמן שבו מגיעה הסחורה, וכדאי ליצור קשר טלפוני עם החנות כדי להיות עם האצבע על הדופק. אם עושים זאת בעקביות, זוכים למציאות ולמותגים שאפילו במקור, בארצות הברית ובאירופה, נמכרים במחירים גבוהים יותר. הקאץ' היחיד: הם מהעונה הקודמת. אבל למי אכפת?

Party, מתוך האתר

באינטרנט

כמו הרבה רכישות שהפכו למקוונות, גם קניית הבגדים לילדים - שפשוטה הרבה יותר מרכישה למבוגרים ובוודאי לנשים - הפכה להיות מקובלת בקרב המשפחות הדתיות. יש בכך חיסכון בזמן, בכסף ובנוסף לכך, נזכור שהמגזר צובר לא מעט עולים חדשים והחזרה לחנויות אליהן התרגלו בעבר, נוחה ומוכרת. המחירים בדרך כלל נוחים, מדיניות ההחזרה נוחה גם היא, האתרים ידידותיים לשימוש והכי כדאי לעקוב ולחפש מה מציעה פינת ה-sale.

אתרים פופולאריים במיוחד:Next, Ruum, Ebay ו jcpenney.

מתוך האתר של Next

מתוך האתר של ruum

רשתות בגדי ילדים עם כרטיס מועדון שווה

כרטיס מועדון מוצלח הוא יתרון גדול, אבל גם בזכות המחירים אוהבים במגזר את רשת קיווי, שבה ניתן למצוא לרוב בגדים שמתאימים גם לילדים דתיים. המותג The Children's Place, שנחת לאחרונה בארץ, משמח אימהות רבות שנהגו לרכוש את פריטיו באינטרנט. בזכות האיכות והמחירים, פופולארית גם רשת Fox kids, שבסניף שלה בבני ברק (מול רחוב טרפון) אפשר למצוא יותר חולצות עם שרוולים ארוכים לבנות וחצאיות תואמות, אם כי לפעמים מעונות קודמות. ברשתות הללו מקובל לרכוש גם מתנות ליולדת בזכות תנאי ההחלפה הנוחים.


קיווי , צילום: צחי וזאנה

The Children's Place, רק הגיע לארץ. צילום: יח"צ

בזארים גדולים באזור המרכז

זה הזמן להכיר: בוטיק פרויליך ובאזר פיקסלר בפתח תקווה, הבזאר הכל ובזול ברחוב ר' עקיבא פינת רש"י בבני ברק, בנים וננוש - גם הם בבני ברק, לידר בקרית ספר (שדרות יחזקאל 2) ובאותה העיר גם עזרה ואחווה. בנים וקידי שיק באשדוד, רובע ז' . המחירים - מציאה, האיכות - גבוהה, הסטייל - לא ממש אירופה. מי שרוצה אירופה, ימצא את מבוקשו במילאנו בויס ברחוב ר' עקיבא 121, בני ברק, וברחוב יעקב מאיר 4, ירושלים. שם תמצאו, בין השאר, גם חליפות בר מצווה שוות.