הערב נודע כי האיט גירל הבריטית הידועה פיצ'ס גלדוף, בתם של בוב גלדוף ופולה ייטס, הלכה לעולמה. היא נמצאה בביתה ועל פי משטרת בריטניה, המוות היה "פתאומי ולא מוסבר". גלדוף הותירה אחריה בעל, המוזיקאי תומס כהן, ושני בנים קטנים.

גלדוף, בת 25 במותה, היתה נערת חברה, מנחת טלויזיה, דוגמנית, כותבת שהחזיקה במשך זמן רב טור קבוע במגזין "ניילון" וחברה קבועה בקבוצת האיט גירלס הבריטיות הנחשבות לצד דייזי לואו, אלכסה צ'אנג, קורי קנדי ואחותה פיקסי גלדוף. היא החלה לכתוב לתקשורת כשהיתה בת 15 וזכתה בטור במגזין Elle, עזבה את הבית בגיל 16 ובהמשך כתבה עבור העיתונים "הטלגרף" ו"הגרדיאן" והנחתה שלל תוכניות טלוויזיה.

אמה של גלדוף, מנחת הטלוויזיה פולה ייטס, מתה ממנת יתר כאשר בתה היתה בת 11, ובעבר כבר פורסם כי גם גלדוף הבת סבלה מבעיות חוזרות ונשנות של שימוש בחומרים נרקוטיים. לפני כשנה, באחת מהתקריות המתועדות, נתפסה גלדוף בעדשת הפפראצי כאשר היא שומטת את בנה הפעוט מידה במהלך טיול אקראי ברחוב וממשיכה לדבר בטלפון. בציוץ האחרון שפרסמה גלדוף בטוויטר, ביום שבת האחרון, היא העלתה תמונה של עצמה כתינוקת בזרועות אמה המנוחה.

אביה בוב גלדוף יצא בהצהרה רשמית לתקשורת בעקבות מות בתו: "פיצ'ס מתה. אנחנו כואבים. היא היתה המופרעת, המצחיקה והשנונה מכולנו".