יש מי שלוקחות את הטרנדים החמים של עולם השיער למקומות שיקיים ומהממים, ויש מי שבעיקר מעוררות רחמים. או במילים אחרות, גם כשמעתיקים במבחן – צריך לדעת ממי.

סירוק א–סימטרי

אליסון וויליאמס: כוכבת "בנות" היפהפייה נראית מושלמת ומהודקת עם קוקו נמוך ו"הלוואת" שיער מדויקת לצד הנגדי של הראש. המראה אדג'י בדיוק במידה הנכונה, מבלי להיראות אובר–מתאמץ, והאיפור הקליל והטבעי מדגיש את המרדנות המתונה שבתסרוקת.

גוון סטפאני: גוון כבר לא צריכה להוכיח לאף אחד כמה היא מגניבה, אך לעתים היא עדיין מנסה וזו התוצאה: יותר מדי שיער מועבר מצידו האחד של הראש אל האחר, הגולגול שמאחור לא מספיק גבוה בשביל להיות באמת אדג'י ולא נמוך דיו כדי להפוך את המראה לאלגנטי, והלוק הכללי מזכיר קוקו של תיכוניסטית בשיעור ספורט.

אומברה

איימי מקדונלד: כדי לצלוח את טרנד האומברה (הפיכת השיער מכהה לבהיר בהדרגה, או להפך), המעבר בין הצבעים חייב להיות מתון. המעבר של הזמרת–יוצרת הסקוטית מהפדחת הברונטית לקצוות הבלונדיניים הוא חד ודרסטי מדי. אם שערה היה גלי ונפוח יותר, ייתכן שההבדלים היו פחות נראים לעין, אך הוא חלק ומקלוני למדי, ועל כן המראה המתקבל הוא רע לתפארת.

לילי אלדריג': המלאכית של "ויקטוריה'ס סיקרט" מקבלת אצלנו ציון לשבח על הדרך הסולידית שבה שילבה את הטרנד בשערה הברונטי השופע. הבלונד בקצוות אינו דרסטי, מה שמעניק רכות ואיזון למראה כולו. ככה עושים את זה נכון.

חצי אפ–דו

לוסי הייל: האפ–דו המרושל של הייל הוא הדוגמה המושלמת לשמירה על איזון בין אלגנטיות לאדג'יות. הקוקו המבולגן והמעט משוחרר עדיין מחזיק בתוכו את רוב השיער, והשוונצים הגדולים (אבל לא גדולים מדי) שהוצאו ממנו מעוצבים בעדינות עם נגיעת בייביליס קלה. התוצאה מצליחה להיות רומנטית במידה אך לא מתקתקה מדי, ובעיקר מגניבה וצעירה.

סלינה גומז: גומז ומעצב השיער שלה לקחו את הלוק המרושל רחוק מדי והוציאו מלא שיער מהקוקו המקורי, שנותר כמעט ריק מתוכן. חוסר הסימטריה מוגזם, הפנים הקטנות נבלעות בכמות השיער שנפלטה מהקוקו, ומה שהתחיל כרישול מכוון נראה בעיקר כמו יום שיער רע במיוחד.

קארה קופסתי

מיה וואסיקובסקה: מי שגילמה את אליס בסרט "אליס בארץ הפלאות" מצליחה לשלוף פלא אמיתי מהשרוול ולהיראות רעננה, טבעית ומקסימה בקארה הקופסתי שלה. הפוני גזור לעילא ומתפזר כיאות על פני המצח, השיער מדורג בדיוק במידה ומקבל מעט נפח, והגוון החום–דבש מקנה לה לוק צעיר ושובב עם קריצה נוסטלגית לפריז של הסיקסטיז.

קמילה בל: כן, גם לאחת הבחורות היפות ביותר בהוליווד הצעירה מותר לטעות. הפוני, שדבוק למצח באופן לא מחמיא, מתנגש עם הגלים והנפח שקיבל שאר השיער. המראה כולו מתאמץ ורטוב, ובל העדינה נראית מבוגרת בכ–20 שנה מכפי גילה.

____________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle:

  • שיעור בשיער: מי מהכוכבות פישלה בגדול?