השעה: 12:30

המקום: מתחם קום איל פו בנמל תל אביב

ב-to do list: חזרות להליכה על המסלול עם הנשים שלוהקו לתצוגת האופנה של קום איל פו בשבוע האופנה גינדי תל אביב

הרומן האמיתי שלי עם עולם האופנה הוא חיפוש אחר עשייה עם ערך מוסף וניסיון לשנות קונספציות שגויות  (צילום: רעות חפץ-שוורץ)
הרומן האמיתי שלי עם עולם האופנה הוא חיפוש אחר עשייה עם ערך מוסף וניסיון לשנות קונספציות שגויות (צילום: רעות חפץ-שוורץ)

עם יד על הלב, בגדים לא ממש עושים לי את זה. הרומן האמיתי שלי עם עולם האופנה הוא חיפוש אחר עשייה עם ערך מוסף וניסיון לשנות קונספציות שגויות שהתקבעו והגיע הזמן לרענן.

אחד הפרויקטים שאני הכי גאה בו בשבוע האופנה גינדי תל אביב הקרוב, הוא שילוב של נשים אמיתיות ומבוגרות כדוגמניות בתצוגת האופנה של קום איל פו. זה לא סוד שמרבית מותגי הבגדים, גם אלו שפונים לקהל בוגר, מעדיפים להשתמש בדוגמניות צעירות מאוד, בעלות נתונים כמעט בלתי אנושיים.

הפגישה המחודשת עם הנשים היום, חיזקה בי את האמונה באימפקט החשוב שהתצוגה הזו הולכת לעשות (צילום: רעות חפץ-שוורץ)
הפגישה המחודשת עם הנשים היום, חיזקה בי את האמונה באימפקט החשוב שהתצוגה הזו הולכת לעשות (צילום: רעות חפץ-שוורץ)

כמי שמשמש במשך שנים כ"כותל המערבי" לחוסר הביטחון הגופני של דוגמניות מובילות, אני יכול להעיד שהמרדף אחר הגוף הנשי המושלם הוא בלתי נגמר. שנים שאני חולם לעשות תצוגת אופנה מסוג אחר, כזו שתוכיח אחת ולתמיד שהיופי לא שמור רק לאגף נטול הצלוליט והקמטים.

לאחר שסיביל גולדפיינר מקום איל פו החליטה להצטרף לפנטזיה המשוגעת שלי, ערכנו יום אודישנים פתוח לנשים שהגיעו מכל רחבי הארץ. נדהמתי לגלות כמה נשים הגיעו על מנת לקחת חלק בפרויקט הזה ואיזה יופי אמיתי ושונה טמון בכל אחת מהן.

תצוגת אופנה שתוכיח אחת ולתמיד שהיופי לא שמור רק לאגף נטול הצלוליט והקמטים (צילום: רעות חפץ-שוורץ)
תצוגת אופנה שתוכיח אחת ולתמיד שהיופי לא שמור רק לאגף נטול הצלוליט והקמטים (צילום: רעות חפץ-שוורץ)

הפגישה המחודשת היום, עם הנשים שנבחרו לתצוגה המיוחדת הזו, חיזקה בי את האמונה באימפקט החשוב שהתצוגה הזו הולכת לעשות. אני מדריך אותן בעדינות כיצד להוציא מהמסלול את המיטב אך לשמור על ההליכה הטבעית שלהן, היופי הקורן שמשדרות הפנים והביטחון שנובע מאהבה אמיתית לגוף ולגיל אי אפשר ללמד באף קורס או תוכנית ריאליטי לדוגמניות.

אני מדריך אותן בעדינות כיצד להוציא מהמסלול את המיטב אך לשמור על ההליכה הטבעית שלהן, היופי הקורן שמשדרות הפנים והביטחון שנובע מאהבה אמיתית לגוף ולגיל  (צילום: רעות חפץ-שוורץ)
אני מדריך אותן בעדינות כיצד להוציא מהמסלול את המיטב אך לשמור על ההליכה הטבעית שלהן, היופי הקורן שמשדרות הפנים והביטחון שנובע מאהבה אמיתית לגוף ולגיל (צילום: רעות חפץ-שוורץ)

יש לי הרגשה טובה שהן הולכות לתת פייט אמיתי לדוגמניות ה"אמיתיות" שיצעדו איתן על המסלול. קרלי קלוס, מאחורייך.