עד שנת 2006 הייתה קים קרדשיאן (34) בחורה ארמנית נעימת מראה, סוג של בת השכן (רק עם כמות שיער גוף שמתאימה יותר לבן של השכן). מאז זרמו הרבה עונות של "משפחת קרדשיאן" בירקון, והפנים של הבחורה עברו מהפך קיצוני, כמעט כמו החיים שלה ושל משפחתה המטורללת.

>> בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק

אז מה בעצם קרה שם בין השנים שבהן הצטלמה לקלטת הסקס עם האקס, שהביאה אותה לתודעה, עד לרגע שהפכה לאמא של נורת'־בת־קניה ווסט? ד"ר גלזינגר, מומחה לכירורגיה פלסטית וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, מנסה לפענח עבורנו:

ניתוח אף: לפי דעתו של ד"ר גלזינגר, מטרת הניתוח הייתה להצר מעט את הנחיריים, תוך קיצור מזערי של הסחוס מלפנים. התיקונים הללו יצרו מראה מעודן יותר של האף.

פילינג או לייזר פרקציונלי: מדובר בטיפול לחידוש פני העור. הלייזר הפרקציונלי מחליף למעשה את הפילינג המסורתי: הוא יוצר פגיעה נקודתית באמצעות מטריצה של נקודות, ללא פגיעה בשטח שבין הנקודות. השיטה הזו מאפשרת טיפול מהיר ונוח יותר לחידוש העור ומיצוקו.

עיצוב שפתיים: נעשה על ידי חומר מילוי הנקרא חומצה היאלורונית, אשר אינה פוגעת בהן או גורמת לתופעות לוואי. המילוי הזה מניב תוצאה מיידית, כאשר המראה מאוד טבעי ולא גושי. הטיפול הוא זמני ויש לחדשו אחת לכמה חודשים.

שיוף קו הלסת: אחת השיטות הנפוצות להשגת מבנה צר ומעודן יותר היא שיוף העצם שסביב קו הלסת. השיוף נעשה באותו אופן שמשייפים בליטה באף נשרי ומדובר בניתוח לכל דבר.

הרמת גבות ומצח: בפעולה זו מבצעים הפרדה של הרקמות הרכות ומותחים את הרקמה התומכת של העור. הסרת עודפי הרקמה הרכה מתאפשרת דרך החתכים הללו, החבויים בתוך השיער. בהמשך מרימים את הגבות ותופרים את החתכים בקו השיער.

__________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle :