שיתוף הפעולה ההיסטורי וההיסטרי בין ריהאנה (שמגיעה אלינו להופעה ב-22.10) לחברת הקוסמטיקה M.A.C הוליד ליין מוצרים מקסים וממתקי ביותר.

>> בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק

המותג, שידוע בחיבורים הצבעוניים שהוא עושה מדי פעם עם כוכבות (ליידי גאגא, ניקי מינאז', הפופיסטית בת' דיטו, עורכת האופנה קארין רויטפלד), הלך הפעם רחוק יותר: הזמרת בת ה־25 מוגדרת שותפה יוצרת של ממש והיא אמורה ליצור עם החברה ארבע קולקציות ולא רק פרויקט חד־פעמי קצר טווח.

בריאיון בלעדי ריהאנה מספרת לנו מדוע לדעתה בחרו דווקא בה ומה התפקיד שהאיפור ממלא בחייה

את הראשונה ש־M.A.C ממנים לשותפה קריאטיבית. מדוע לדעתך הם בחרו דווקא בך?

"נראה ש־M.A.C נהנים לקחת סיכונים. אנחנו די דומים מהבחינה הזאת, ואני מאמינה שגם הם הבינו את זה. הקשר בינינו הוא כמו נשואים טבעיים: גם המותג וגם אני לא חוששים להביע את נקודת המבט שלנו".

עד כמה את באמת מעורבת בתהליך היצירתי, בבחירת הצבעים והשמות וביצירת המוצרים עצמם?

"אני מעורבת בכל התהליך – השמות, כיווני הצבעים, האריזות. אלה משימות מהסוג שאני נלהבת לעשות. האמת היא שהעבודה הזאת לא מרגישה לי כמו עבודה".

האם העובדה שאת מהקריביים משפיעה על שגרת הטיפוח שלך?

"ברור. אני חושבת שהמקום שבו נולדת חייב להשפיע על ההרגלים שאת מאמצת. אני מעדיפה מראות חמים יותר, אני אוהבת עור זוהר ושפתון בולט. בכלל, המראה שאני הכי אוהבת ליצור כשאני מתאפרת מתמקד בשפתיים. גם המרקם של השפתון חשוב לי מאוד. רוב השפתונים שיש לי הם מט".

איזה תפקיד יש לאיפור בחייך?

"איפור הוא הכוכב הנערץ שלי. הוא חלק בלתי נפרד מהחיים שלי כבר המון זמן ואני לא יכולה בלעדיו. למרות שאני גם מאוד אוהבת להיות טבעית, לפעמים אין כמו עבודת איפור טובה".

בימים המעטים שבהם את לא עובדת, מהי שגרת האיפור שלך?

"אני לרוב מורחת שפתון לפני שאני יוצאת מהבית – בולט או אקסטרימי בגוון מאוד אפל ומפתה".

במשך שבע שנים הוצאת אלבום חדש מדי שנה. האם את מתכוונת להמשיך בקצב הזה?

"אני מאוד אוהבת ליצור מוזיקה, כך שאני לא באמת צריכה לתכנן את קצב הוצאת האלבומים שלי או לומר 'התחילה שנה חדשה, צריך להוציא אלבום'. אני אוהבת את העבודה שלי וזה מאוד מרגש אותי וזו הסיבה שהאלבומים שלי כל כך צפופים. עד כה הם יצאו לאור מדי שנה, אבל מי יודע? אני בהחלט לא מתכוונת להפסיק ליצור".

אז מה תמצאו בקולקציה? על כל המוצרים מתנוססת חתימה של ריהאנה, והצבעים נבחרו על פי הגוונים המזוהים איתה וחלקם אף נקראים על שם שיריה המוכרים. את הקולקציה אפשר להשיג בסניפי M.A.C במהדורה מוגבלת מהחודש. מחירים לדוגמה: רביעיית צלליות ב־255 שקל, שפתון ב־99 שקל, מסקרה ב־112 שקל, סומק ב־132 שקל.

מהדורה מוגבלת. M.A.C
מהדורה מוגבלת. M.A.C

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle :