"לקנות בזארה זה לא בושה", מודה אשת האופנה והמעושרת ניקול ראידמן ברגע של חולשה. "יש לי גופיות בייסיק משם שאין אותן באף מקום, ואני לובשת, הולכת פעם אחת וזורקת. למה את מתפלאה? זארה זה חד־פעמי! בהיריון הכרתי את H&M, וגם שם הייתי קונה בגדים חד־פעמיים".

יום רביעי בבוקר. פאתי שוק הכרמל בתל אביב. ראידמן (27, מידה 24) מגיעה לצילומים כדי להעביר מסר אופנתי וחברתי נוקב: אפשר להתלבש יפה — גם בזול. כיאה למי שגדלה על ברכי החינוך הסובייטי, ראידמן התעוררה כבר בשלוש לפנות בוקר כדי להתאפר (לבד) ולפגוש את נדב הספר. הג'יפ הכתום והנוצץ שלה חוסם חצי חניון, ולצדו קרון איפור מרווח שהוזמן במיוחד, שעליו שומרים שני מאבטחים חסונים.

ניקול ראידמן. התעוררה בשלוש לפנות בוקר כדי להתאפר לבד (צילום: אלכס ליפקין, סטיילינג: ראובן כהן)
ניקול ראידמן. התעוררה בשלוש לפנות בוקר כדי להתאפר לבד (צילום: אלכס ליפקין, סטיילינג: ראובן כהן)

"אבל עד שביקרתי בשוק, בפעם הראשונה בחיים שלי, הייתי בטוחה שזארה זה הכי זול שיש. פתאום ראיתי שיש יותר זול מזארה, הייתי בהלם. גם אם לא הייתי במעמד שאני נמצאת בו היום וגם אם תיקחי אותי שנים אחורה, לימים שלא היו לי אמצעים, לא תראי אותי קונה בגדים בשוק. אני לא כל כך עשירה בשביל לקנות בגדים זולים".

מעולם לא היית בשוק עד היום? אני שוב משתוממת. "כשאני בחו"ל אני מסתובבת המון בשווקים ואין לי בעיה לקנות אקססוריז בעשרה יורו או כל מיני דברים עתיקים ומדליקים שאני יכולה לשפץ. בארץ הייתי בשוק הפשפשים ובשוק האיכרים, אבל ממש בשוק שמוכרים בו ירקות ובגדים לא הייתי".

אבל לא הכל הלך חלק: מה גרם למשבר בצילומים, וגם מה הם 10 הטיפים שיש לראידמן לנשות ישראל, שרוצות להתלבש יפה בלי לקחת משכנתה? כל התשובות – בגיליון "7 ימים" הענק ביום שישי, ב"ידיעות אחרונות"