בוקר אחד לפני פחות משנתיים התעוררה ג'וליה לוי־בוקן (27) בדירתה בפריז, וגילתה שיש לה רומן עם לא פחות מאשר בראד פיט.

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

ידיעה שפורסמה בצהובון האמריקאי ה"נשיונל אינקוויירר" דיווחה בנחישות שלוי־בוקן היא מושא קנאתה של אנג'לינה ג'ולי, לאחר שפיט עצמו הוא שדרש את השתתפותה בסרט הזומבים החדש שלו, "מלחמת העולם Z", שאליו הצטלמה כמה שבועות קודם לכן.

"בהתחלה חשבתי שזו בדיחה ושעובדים עליי", היא משחזרת את הסיטואציה המוזרה. "בעיתון נכתבו פרטים כמו מי ההורים שלי, איפה נולדתי ומה שמי האמיתי. הם ידעו הכל על החיים שלי. פחדתי שיחשבו שאני הוצאתי את הידיעה, ושמדובר בניסיון קידום עצמי על חשבון הסרט".

זו באמת עלולה להיות המחשבה הראשונה של מי שקורא ידיעה כזו.

"זה בלתי אפשרי לעשות את זה במתכוון. גם אם הייתי משלמת למשרד יחסי הציבור החזק בעולם. אף אחד לא יכול להשיג אייטם כזה בחדשות!", היא מזדעקת. "אם הייתי אומרת 'יצאתי עם בראד!', אף אחד לא היה מקשיב לי בכלל. זו לגמרי המצאה שלהם. בכל אופן, זה סיפור טוב לספר לנכדים".

היו לך אינטראקציות איתו על הסט?

"כן, והוא בחור ממש נחמד. הייתה ניצבת שנפלה על הסט, הוא נשאר לידה ושלח את שומרי הראש שלו לעזור לה. הוא פחות סנוב מהרבה מאוד דוגמניות ישראליות.

"לאבא שלי, ששיחק בסרט את ראש המוסד (אביה של לוי־בוקן הוא לודי בוקן, שחקן ומפיק צרפתי - קנ"ו), היה קרון מגורים ממש ליד שלו, אז באחת ההזדמנויות כולנו דיברנו קצת, והוא אפילו אמר שאנג'לינה היא אהבת חייו. פיט ואבא שלי נשארו ביחסים טובים, הם שומרים על קשר במיילים, ויש אפילו תמונה שלהם על השטיח האדום כשהם לוחצים ידיים".

אז לא היה ביניכם כלום? הוא אפילו לא פלרטט איתך?

"ממש לא. למעשה, אנג'לינה והילדים שלהם היו על הסט. ראיתי אותה אחר כך בבכורה של הסרט, זו הייתה הפעם הראשונה שהיא יצאה לציבור אחרי החשיפה של ניתוח כריתת השדיים שעברה, והיא נראתה מעולה. נדהמתי מהיופי שלה. בחיים לא ראיתי מישהי כזו כריזמטית, מקסימה גם בלי איפור. רואים שהיא אוהבת אנשים. ג'ולי ופיט הם זוג נהדר".

שנייה וזה נגמר

אז רומן לא, אבל חוויה של פעם בחיים במסגרת צילומי הסרט עתיר התקציב, בהחלט הייתה לה. במשך שלושה שבועות צולמה במלטה הסצנה שבה השתתפה לוי־בוקן, כשלצדה ישראלים נוספים, ובהם אורי פפר, לוסי אהריש וגם דניאלה קרטס, שזכתה לתפקיד משמעותי יחסית.

"אני משחקת פליטה במחנה שיש בו ישראלים וערבים, שנלחמים יחד נגד הזומבים", מתארת לוי־בוקן את העלילה.

כמה זמן מסך יש לך שם?

"זה בערך שנייה אחת, שצולמה במשך שבועות. כל הסרט הוא מאוד מהיר. גם הקטע של אבא שלי, למרות שיש לו תפקיד ממשי, עובר מהר. לא ציפיתי שזה יהיה ככה. הייתי על הסט הרבה זמן, הנחתי שיראו מזה הרבה בסרט, אבל זה חולף בבום".

התאכזבת מהתוצאה?

"לא, כי גם כשצילמנו את הסצנה ידענו שהיא תימשך רק דקה אחת ושיש סביבנו עוד אלפיים ניצבים. זה בסדר, יש לי חברה שהצטלמה ל'ממזרים חסרי כבוד' של טרנטינו, היה לה תפקידון של שנייה אחת והיום לה קריירה משגשגת.

"שמחתי על ההזדמנות לעבוד עם הבמאי מארק פורסטר ("קוואנטום של נחמה","רודף העפיפונים" - קנ"ו), וכן על ההזדמנות להצטלם לצד שחקן כמו פיט, וגם לעבוד עם אבא שלי".

שערוריית גליאנו

למרות ההופעה הקצרה על המסך לוי־בוקן הצליחה לקטוף את פירות התהילה כשהוזמנה לבכורה העולמית של הסרט, שנערכה לפני כחודש בלונדון. הופעתה שם משכה לא מעט תשומת לב לאחר שבחרה לצעוד על השטיח האדום בשמלה כחולה מבית המעצב ג'ון גליאנו, שכידוע פוטר מתפקידיו בבית דיור ובבית האופנה הנושא את שמו בשל התבטאויות אנטישמיות.

"רציתי ללבוש בגד של מעצב ישראלי, אבל לא מצאתי כלום", היא משתפת בהתלבטות. "מדדתי 50 אלף שמלות ואז ראיתי את השמלה הזאת וממש אהבתי אותה. כשאמרו לי שזה גליאנו, ביררתי אם הוא עצמו עיצב אותה, ונאמר לי שלא. אמנם המותג על שמו, אבל השמלה עוצבה אחרי שהוא פוטר מבית האופנה.

"אחרי שלבשתי אותה קיבלתי פניות נזעמות, אז חשוב לי להבהיר שבשבילי כיהודייה ללבוש גליאנו זה לא טוב, אבל ידעתי שזה לא עיצוב שלו".

בדיעבד, את מצטערת על הבחירה?

"אמרו לי שהשמלה הייתה מחשמלת ושהשארתי רושם טוב על השטיח האדום, אבל אני מודה גם שחשבתי שזה יעבור חלק כי לא הוא עיצב את השמלה. הוא מעצב גדול, אבל אני לא סולחת לו על הדברים שאמר ואני לא אייצג אותו. אני מבינה למה חברים שלי מצרפת התעצבנו".

איך את מרגישה כשאת צועדת על השטיח לצד הנשים היפות בעולם?

"אני תמיד נהנית. זה כאילו אני מתחתנת בכל פעם מחדש. אני מקבלת שמלות ממעצבים, תכשיטים יקרים שאני מחזירה אחרי זה, אקססוריז בחינם.

"הייתי באלפי אירועים בפסטיבל קאן ועל המון שטיחים אדומים, ואף פעם לא הרגשתי חסרת ביטחון. אני יכולה להרגיש ככה דווקא כשאני יוצאת לבלות במועדון ואני רואה בחורות שלבושות יותר יפה ממני, אבל פה משאילים לי פריטים שנראים ממש טוב, אז אני בכלל לא מסתכלת על אחרות".

"ישראל זה מקום קשוח"

כמו בהופעות שהוא דופקת על השטיח האדום, גם בתפקידים שלוי־בוקן מגלמת יש לרוב אלמנטים של זרה מסתורית ועתירת סקס אפיל. כך היא פרצה לתודעה בארץ כשהצטרפה לקאסט בעונה השנייה של "האלופה", הפציעה במספר פרקים בסדרה האמריקאית הנחשבת "הפמליה" ואחר כך לקחה חלק בסדרה "אלנבי" על חייהן של רקדניות במועדון חשפנות, לצד מורן אטיאס ורומי אבולעפיה.

השנה היא הצטלמה לסרט צרפתי על תקן גולדיגרית חובבת ממון, ולאחרונה קפצה לביקור קצר בישראל לטובת תפקיד אורח ב"עממיות", הסדרה החדשה שמביים נאור ציון.

הזגזוג בין עבודה בארץ ובחו"ל מאפיין את חייה, שנעים על הציר של תל אביב, לוס אנג'לס ופריז, כשבאחרונה ממתין לה נורמן אלהייק, איש נדל"ן יהודי צרפתי בן 24, בן זוגה זה כמעט ארבעה חודשים.

את מרגישה כאן בבית? שאוהבים אותך?

"יש לי רגשות מעורבים, כי ישראל זה מקום קשוח שיש בו הרבה שיפוטיות. אני באה לכאן לעבוד ואז עוזבת, כך שאני לא אובססיבית לגבי מה שחושבים עליי כאן. אני אוהבת את הקהל פה ואם הוא יחזיר לי אהבה אשמח לקבל אותה, אבל גם אם מנסים להוריד אותי, לא מאוד חשוב לי להתמודד עם זה.

"בנקודה מסוימת תמכו בי כאן ופרגנו לי. בכל זאת הייתי אנונימית לגמרי כשהגעתי לפה, קיבלתי את הצ'אנס שלי והפכתי למוכרת. אבל באותה נשימה בארץ גם היו קשים כלפיי, כי יש פה נטייה להעלות אנשים למעלה ואז לשבור אותם. עשו את זה פה גם לי וגם לשחקנים מקומיים, שלא עובדים עכשיו".

למה לדעתך את לא נמצאת בקונצנזוס הישראלי?

"כשמישהו שונה או שיש לו הרבה מזל, כמו לי, מתפתחת כלפיו קנאה. אני לא לוקחת את זה באופן אישי. אני נמצאת בתחום הציבורי ואני נחשפת, אז ברור שלכל אחד יש דעה, אבל זו העבודה שלי ואני לוקחת בחשבון שידברו עליי, לטוב ולרע".

הכי חשוב? הלנז'רי

מה הפריט הכי יקר בארון שלה? מה לעולם לא תלבש? ומה חייבת כל אישה להחזיק במלתחה? שו"ת על אופנה עם נערת השער שלנו

מה הבגד הכי יקר בארון שלך?

"יש לי כמה שמלות של הרב לג'ר שכל אחת מהן עולה כאלף יורו. אני לא באמת חושבת שזה בסדר לקנות שמלות בסכומים האלה, אבל אלה לא שמלות שלובשים רק פעם אחת: הן שמלות קוקטייל ואפשר ללבוש אותן לאירועים שונים".

על איזה פריט את חורשת הכי הרבה?

"אני טיפוס של ג'ינס ולובשת ג'ינס כל יום. אני אוהבת קרעים, ג'ינסים מתרחבים וגזרת בויפרנד, ופחות מתחברת לסקיני".

מה הייתה טעות האופנה הכי גדולה שלך?

"לבכורה של 'הפמליה' בניו יורק לבשתי שמלה לבנה וממש יפה של פנדי, אבל היא לא התאימה לי וגרמה לי להרגיש זקנה ולא סקסית. זו הייתה בחירה גרועה. אני עושה הרבה טעויות אופנה, אבל מנסה ללמוד מהן. היום אני יודעת במה אני נראית טוב ומה מתאים לשטיח אדום".

מה לעולם לא תלבשי?

"מכנסי ברמודה לעולם לא יתאימו לי, צריך בשבילם גוף מסוים שאין לי. גם שורטס קצרצרים לא נראים עליי טוב. יש לי זוג אחד בלבד, שאני לובשת לים כשממש חם".

מה חייבת כל אישה להחזיק במלתחה?

"קולקציית לנז'רי יפה. אני קונה בדרך כלל בוויקטוריה'ס סיקרט, אבל בגלל שאין חנויות שלהם בפריז הצטיידתי עכשיו בליין החדש של H&M. אני חושבת שחשוב שתמיד יהיו לך בהישג יד תחתונים וחזיות מושקעים. זה מחמיא לגוף, מחטב, מציץ מלמטה, וגם עושה ציצים מדהימים".

__________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle :