הכול כבר נאמר על רחוב רבי עקיבא בבני ברק, המציע כל דבר שיגרום לכם להרגיש את יהדותכם: ספרי קודש, פריטי יודאיקה, אביזרים לחג הקרב, וגם - בגדים צנועים. לא בכדי, הוא הפך למוקד תיירות בפני עצמו.

בשנתיים האחרונות, הבחורה הדתייה הזניחה מעט את הבוטיקים של הרחוב החרדי לטובת הקניונים, שבהחלט סיפקו לה את הסחורה. אבל כשחושבים על זה, בבוטיקים שנועדו מלכתחילה לדתיות ההיצע גדול יותר ומאפשר לבישה מיידית של הבגדים, ללא צורך בתוספות ושינויים. מה גם שהאופנה שם לא נופלת מאף בוטיק יוקרה עם פוזה, והמחירים - הרבה יותר נוחים. זאת כנראה הסיבה לכך שגם נשים חילוניות מגיעות לרחוב רבי עקיבא לפני אירוע חשוב: הן גם משיגות שמלת ערב בחצי מחיר משמלות דומות בדיזנגוף, אם לא פחות, וגם מקטינות את הסיכוי לכפילות שמלות באירוע. האם בגלל זה הן לא מספרות לכולן על החנויות הסודיות? אולי. אבל בשביל זה אני כאן!

ניצלתי יום של שמש בשבוע גשום כדי לצעוד למסע קניות ולתעד את רגעי השופינג הקסומים בחנויות שאליהן אני תמיד חוזרת.

ארוסולס. מה שטוב באמריקה טוב גם בבני ברק

הכי פופולאריות: נעלי עקב שחורות

בלי עקבים, בבקשה

נתחיל בתחילת הרחוב, בנקודה הסמוכה ביותר לז'בוטינסקי. האם זה מקרי שחנות הפופולארית גם בקרב הפאשניסטות במגזר הכללי נמצאת על קו התפר שבין בני ברק השמרנית לרחוב ההומה המעורב? כנראה שלא.

החנות: חנות הנעליים aerosoles.

GPS: ר' עקיבא 5.

קהל היעד: נשים, נערות ומבוגרות מכל המגזרים, שבדרך כלל יוותרו על עקבי סטילטו לטובת נוחות, יופי ואיכות. הנעליים מוצעות במידות 44-35.

בגדי ערב צנועים מלכתחילה. touch

בקונספט: קבלי הכול - שמלה, נעליים ואקססוריז. touch

החנות: Touch.

GPS: ר' עקיבא 33.

קהל היעד: מבנות בגיל אירוסין ועד נשים בוגרות שמחפשות שמלת ערב אלגנטית בעיצוב אישי או בגד חגיגי לשבתות וחגים. בנוסף, הבוטיק מציע אביזרי שיער, נעליים ותיקי ערב. בקיצור - טוטאל לוק.

יוניק. איריס שמלות מעצבים

החנות: איריס שמלות מעצבים.

GPS: ר' עקיבא 33.

קהל היעד: נשים דתיות וגם לא דתיות (כמו שאמרתי, הן לא תמיד ממהרות לספר לחברות) שרוצות שמלת ערב אלגנטית ומיוחדת, כך שלא יגיעו לאירוע ויגלו שהן לבושות כמו האחות או האמא של הכלה. חגיגה לחובבות המותגים, גם לשבתות וחגים. ייבוא מניו יורק ולא רק במידות ברבי, עם ובלי שרוולים. בין המותגים: TAHIRI, קלווין קליין, TADSHI ועוד.

לה בורסה. שהכול ייכנס בתיק אחד

ארנקים במחירים נמוכים במיוחד

החנות: LA BORSA - חנות תיקים וארנקים.

GPS: ר' עקיבא 92.

קהל היעד: נשים שוויתרו על תיק של פראדה או גוצ'י, לא רוצות להשקיע יותר מ-150 שקל בתיק איכותי ומחפשות מבחר עצום של תיקים בגוונים ובגדלים שונים. ויש גם מזוודות טרולי.

לשבת, ליומיום וגם לאירועים, אבל לא רק לדתיות. מדם

סוף עונה, הזמן לרכוש מעיל. מדם

החנות: מדם.

GPS: ר' עקיבא 90.

קהל היעד:נשים בכל גיל וסגנון, המחפשות בגדים צנועים או כאלה שאפשר להוסיף להם שרוולון ולקבל מראה מושלם. בגדי ערב, שמלות, חליפות, סוודרים, מעילים, בגדים חגיגיים ואקססוריז, בשתי קומות צבעוניות עם אינספור אפשרויות.

בגדי היריון צנועים וקלאסיים. I AM

החנות: I am - בגדי היריון ומידות גדולות.

GPS: ר' עקיבא 98.

קהל היעד: נשים מלאות ונשים הרות. לאירועים, לשבתות ולחגים, וגם סוודרים וחולצות ליומיום במחירים נוחים.

הנעליים הקלאסיות יורדות לעם. קנגרו

החנות: חנות הנעליים קנגרו.

GPS: ר' עקיבא 107.

קהל היעד: נערות ונשים שמחפשות נעליים קלאסיות בטווח מחירים רחב, החל ב-100 שקל. בחנות בעיקר נעלי בובה שטוחות, אבל גם נעלי עקב לאירועים. בזכות המבחר והצבעוניות, אפשר למצוא כאן מענה כשמחפשים נעליים שיתאימו לבגד מסוים.