אין זה סוד שכריסטינה אגילרה היא ווקליסטית עוצמתית ואחד הקולות והכישרונות הגדולים של תקופתנו.

עניין נוסף שאינו בגדר סוד גדול הוא היעדר הטעם המולד והמוחלט של הגברת, שאחרי שנים כה רבות באור הזרקורים, עדיין מתקשה להתרחק מהטראשיות שבאה לה כל כך בקלות. בין לבין היו גם הבלחות מוצלחות יותר או פחות, ומצעד התסרוקות שלה הוא ללא ספק אחד הקיצוניים שנתקלנו בו. תיהנו.

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

2000 – פן מקלות ילדותי

רגע אחרי שהג'יני שלה יצא מהבקבוק, אגילרה החלה לקבל תשומת לב רבה והגיעה לאירועים כשהיא עטויה בלוק של נערת הייסקול בדרכה לנשף הסיום. פן שטוח, דקיק ומדורג היה הבון־טון של כוכבות נוער בתחילת המילניום, ואגילרה לא נותרה מאחור.

2001 – צמות או לא להיות

קודקודה הקטן של אגילרה לבטח סבל קשות מהפריזורה הדי מחרידה שאימצה ב־2001, כשקלעה את שערה למיליוני צמות דקיקות שכללו קישוטי כריסמס נוצצים ומה שנראה כמו שאריות חבלים. כריסטינה ודאי חשבה שמדובר בהגנבה רצינית, אבל התוצאה הייתה מוזרה ובעיקר לא ברורה.

2001: אגילרה עם צמות מוזרות (צילום: gettyimages)
2001: אגילרה עם צמות מוזרות (צילום: gettyimages)

2002 - ג'רזי שור שיק

הרבה לפני שמישהו בכלל ידע מיהן סנוקי וג'יי־וואו, אגילרה אימצה לוק מגה־פרחי של גוני בלונד לבן ושחור פחם, שהקנו לה מראה זול להחריד ולא רוקיסטי ובועט כפי שוודאי קיוותה. הגבות הסופר־דקיקות והחיבה ההולכת וגדלה לספריי שיזוף לא סייעו למצב המצער.

2003 – מחלפות שחורות

אף שהיא עדיין נראתה כמו מי שזקוקה למקלחת הגונה, הלוק הכהה והמחוספס יותר שאימצה אגילרה לא היה עד כדי כך נורא. נכון, התוספות נראו די זולות, אבל הצבע הבוגר והסטיילינג הרוקרי דווקא החמיאו לה ולסאונד החדש והבועט יותר שאימצה באותם ימים.

2003: כריסטינה רוקיסטית (צילום: gettyimages)
2003: כריסטינה רוקיסטית (צילום: gettyimages)

2004 – מרילין וונאבי

לא, לא מדובר בתחפושת להאלווין, אלא בפריזורה שאגילרה תִחזקה קרוב לשנה שלמה. אין ספק שהיה כאן סוג של קריצה או הומאז' למרילין מונרו, אבל התוצאה הייתה מזעזעת לכל הדעות. הבלונד המיושן, הנפח המוגזם ושוב, השיזוף הפסיכי, שיוו לה מראה של פנסיונרית עליזה מפלורידה ולא של סמל סקס אייקוני.

2004: גילרה במחווה לא מוצלחת למרילין מונרו (צילום: gettyimages)
2004: גילרה במחווה לא מוצלחת למרילין מונרו (צילום: gettyimages)

2005 – ברבי גירל

אגילרה חזרה לבלונד בוהק ומסנוור עם גלים רכים ומדורגים. התספורת עצמה לא נוראית, אך כשלוקחים בחשבון את כמויות האיפור שהעמיסה על עצמה ואת הסטיילינג המצועצע והאובר־מתאמץ, מתקבל לוק שנע בין ברבי אנושית לבובת שעווה.

2006 – גלאם הוליוודי מושלם

לרגע אחד נפלא אגילרה עלתה על דרך המלך ונראתה כמו גלגול מחודש של כוכבות אייקוניות כמו ג'ין הארלו וקרול לומברד. גלים עדינים אסופים לתסרוקת בוב מחמיאה, בלונד סקסי בגוון חם, איפור מושלם ותשומת לב לפרטים יצרו בצוותא מראה שכולו שיק נוסטלגי.

2006: כריסטינה זוהרת וסקסית (צילום: gettyimages)
2006: כריסטינה זוהרת וסקסית (צילום: gettyimages)

2007 – השד חזר לבקבוק

במהלך הריונה אגילרה שמרה על המראה המיושן־נוסטלגי שאימצה שנה קודם לכן, אך למרבה הצער הבקבוקים הגדולים בשיער בשילוב חצי קוקו א־לה ג'ואן קרופורד הקנו לה לוק של קלפטע מעצבנת מהגיהינום ולא של הריונית סקסית ועתירת סטייל.

2007: קלפטע מהגיהנום. אגילרה (צילום: gettyimages)
2007: קלפטע מהגיהנום. אגילרה (צילום: gettyimages)

2008 – מעשה בפוני מוזר

הגעגועים לבלונד פלטינה כנראה שברו את אגילרה, שחזרה לגוון אחרי הפסקה ארוכה. היינו סולחים לה על התספורת הארוכה והמעט משעממת שגידלה לולא היה מגיע עִמה גם פוני נפוח, מוזר ולחלוטין לא קשור, שנראה כאילו נלקח ממישהי אחרת ומצא את דרכו למצח שלה בטעות.

2009 – מכת חשמל

בעוד שאת הפוני המשונה מהשנה הקודמת היא דווקא עיצבה וקיצצה באופן מחמיא, אגילרה החליטה לתת לשערה הרבה נפח, שנראה יותר כמו מפגש ישיר עם שקע חשמלי מאשר עבודה של מעצב שיער. המון גובה ורוחב קיבל השיער של כריסטינה, שאחראית כנראה באופן בלעדי על הרחבה משמעותית של החור באוזון.

2010 – קצר וקולע

אולי היה זה התפקיד ההוליוודי הרציני הראשון ב"בורלסק" ואולי זה הספּר שלה שאמר לה שחייבים לחדש שורשים. כך או כך, הבחירה בקארה קצר, נקי ומינימליסטי הייתה מבריקה ומלאת סטייל. אחרי שנים של תוספות והתעללויות בשערה, כריסטינה הוכיחה שטבעי זה הכי יפה שיש.

2011 - האורך לא קובע

המינימליזם התקשה להחזיק מעמד במחוזותיה של אגילרה, שחזרה לבלונד הבהיר שהיא כל כך אוהבת ולתוספות שבלעדיהן קשה לה לתפקד. השביל הצִדי עזר למסגר את פניה ההולכות ומתעגלות של הזמרת, אבל האורך המעט מוגזם נראה קצת ילדותי ומתאים יותר לרפונזל מאשר למגה־סטארית במעמדה.

2011: אגילרה באורך מעט מוגזם (צילום: gettyimages)
2011: אגילרה באורך מעט מוגזם (צילום: gettyimages)

2012 – 50 גוונים של טראש

למרות שלאחרונה החלה לחבוש פאות לאירועים והיא משתדלת לגוון ולהפתיע, התסרוקת הקבועה המתועדת האחרונה שלה היא מופע אימים קרקסי של בלונד ג'יפה עם קצוות בסגול וורוד פוקסיה.

אחרי מיליוני עותקים שמכרה מתקליטיה, ג'וב נחשק כשופטת הנשית של The Voice ואינספור פרסים ושבחים, כריסטינה לא מצליחה, לדאבוננו, לצאת ממלכת הטראש, שמושכת אותה פנימה בכל פעם שהיא מנסה להימלט ממנה. מה נגיד? שיהיה לה לבריאות.

_____________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle :