קשה להאמין, אבל בסוף החודש הזה תציין מיילי סיירוס את יום הולדתה ה־20. כן, היא רק בת 20. נדמה שמיס סיירוס נמצאת בחיינו כבר תקופה ארוכה, והיא הספיקה לעשות בחייה הקצרים יותר ממה שרובנו נספיק בשלושה גלגולים.

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

מדובר בכוכבת ילדים, שחקנית, זמרת, אייקון אופנה, מיליונרית ותעשייה של אישה (צעירה) אחת. סיירוס לא נתנה לביקורות המרושעות או למקטרגים הרבים שלא האמינו בה לעצור אותה בדרך להצלחה, ושמרה על גישה חיובית והומור במעבר הלא פשוט מילדה לאישה שגדלה לעיני העולם כולו.

לאחרונה הפתיעה רבים כשהתארסה לליאם המסוורת' החתיך (מה בוער?!) והיממה את כולנו בתספורת מפתיעה שהגיעה משום מקום. לרגל המאורע, התכנסנו לערוך מצעד פריזורות רשמי.

2006 - בקבוקים ילדותיים

בתחילת דרכה באור הזרקורים התהדרה הסוויטהארט של דיסני בפריזורת בקבוקים, ששילבה מתיקות יתר וטאץ' מוגזם של נפח היישר מעולם הקאנטרי (בכל זאת, היא הבת של אבא שלה). הפן בקודקוד והתלתלים הבהירים בתחתית יצרו מראה עמוס מדי לילדה בת 14. כמויות האיפור המטורפות לא עזרו גם הן.

2007 - גוונים מבגרים

כולנו עוברות את השלב הזה במוקדם או במאוחר, אבל מיילי סימנה עליו וי כבר בגיל 15. פן קרשים וגוני בלונד המפוזרים אקראית בינות מחלפותיה החומות העניקו לה לוק טראשי מחד ומאוד מבוגר מאידך, שמתאים יותר לקאסט של "עקרות בית אמיתיות" מאשר לתלמידת תיכון.

2007: לוק טראשי (צילום: gettyimages)
2007: לוק טראשי (צילום: gettyimages)

2008 - פוני דודתי

אולי בגלל הבדיחות האינסופיות על פני הסוס שלה, החליטה מיילי לכסות אותן קצת בפוני ארוך ומאסיבי, שצורף לגלים בגוני דבש. לכאורה לא מדובר בזוועה של ממש, אבל הלוק שהתקבל היה דודתי, מורתי ומיושן, ונראה יותר כמו פאה לא מוצלחת מאשר תסרוקת הולמת לסוויט־סיקסטין.

2009 - רעמה כהה

לקראת סוף העשור נכנסה מיילי לשלב הגות'־רוק'נרול שלה, והשיער שלה הלך בעקבותיה – ובהצלחה. היא הציגה רעמה כהה של גלים מתוחזקים (אך לא מתוחזקים מדי), שנראו קלילים וחופשיים על אף גודלם ונפחם. היה בתספורת מספיק סקס־אפיל כדי לסייע לה להוכיח שהיא כבר לא האנה מונטנה, אבל גם מספיק אדג' שהלם את גילה.

2009: כהה וסקסי (צילום: gettyimages)
2009: כהה וסקסי (צילום: gettyimages)

2010 - תוספות שלא מוסיפות

את העשור הנוכחי התחילה מיילי עם בלונד מפתיע, באדיבות כמה נגיעות של צבע בשורשים, ובעיקר בעזרת כמות סיטונאית של תוספות שיער ארוכות מדי שנראו די מג'ויפות לטעמנו. גם השינוי בסטיילינג, מאדג'י לבוהו־שיק, תאם את הפריזורה והזכיר לנו יותר מדי את האחיות אולסן ושערן המדובלל.

2010: בלונד מפתיע (צילום: gettyimages)
2010: בלונד מפתיע (צילום: gettyimages)

2011 - התנסויות מוצלחות

מסוף 2011 עד תחילת 2012 ניסתה מיילי שלל תסרוקות ותספורות. המוצלחת שבהן, בעינינו, הייתה קארה ארוך וגלי עם צביעת אומברה מחמיאה. האורך מִסגר בהצלחה את פניה, הגוון המדורג נצבע באלגנטיות ובקפידה, ואחרי שנים של תוספות שיער מכבידות היה מרענן לראות את סיירוס מאמצת לוק נשי שמתאים לגילה.

2012 - מוהוק אמיץ

העולם הוכה בתדהמה כשמיילי החליטה לגזוז את כל שערה ולאמץ תספורת מוהוק קצרה בבלונד מתכתי. אין ספק שמדובר בבחירה אמיצה, בעיקר כי לסיירוס יש תווי פנים בולטים ומסותתים ועכשיו אין להם היכן "להסתתר".

ייאמר לזכותה שהיא מצליחה לגרום לזה לעבוד ונושאת את הפריזורה החדשה בגאון ובגאווה. אחרי שהתגברנו על ההלם הראשוני, גם אנחנו מתחילות לאהוב את זה.

2012: בלונד מתכתי (צילום: gettyimages)
2012: בלונד מתכתי (צילום: gettyimages)

___________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle :