>> ערוץ האופנה הישראלי ב-HOT - צפו בכל התוכניות

קשה עדיין להאמין, אבל אט אט מגיע הסתיו גם לארצנו. שעון החורף נכנס לתוקפו, הטמפרטורות יורדות, ובריזות קלילות כבר מופיעות בשעות הערב. עוד מעט, אפשר רק לקוות, נוכל להיפרד מבגדי הקיץ הקלילים, ולהחליף אותם בפריטי הסתיו החדשים. לאחר שכבר סקרנו את הטרנדים החמים של העונה, הגיע הזמן להבין איך באמת אפשר לשלב אותם במלתחה.

בגדי הסתיו החדשים אומנם נראים נפלא על מסלולי התצוגות, אך לא תמיד מתאימים ללבישה ברחוב. הרי תלבושת כבדה העשויה כולה מעור או בגדים בהדפסים מכף רגל ועד ראש, מתאימים בעיקר כתחפושות. לכן החלטנו לבחור בארבעה סגנונות שונים לסתיו, השואבים את השראתם מהטרנדים החדשים אך מספקים להם אינטרפרטציה פרקטית יותר.

כדי להבין איך ליישם כל לוק במיטבו, פנינו אל ארבע איקונות סטייל מוכרות, שלכל אחת מהן סגנון שונה. האיט גירל הניו יורקית אוליביה פלרמו מלמדת כיצד ליצור מראה קז'ואל נינוח וצבעוני; דוגמנית העבר והמודל ל"שיק פריזאי", אינס דה לה פרסאנז', מראה איך משלבים נגיעות מחויטות ואלגנטיות בסגנון לא מחייב; אשת החברה מישל הרפר מוכיחה שאפשר לאמץ את הלוק הגותי והאפל בלי להיראות מחופשת; והכוכבנית ומעצבת האופנה ניקול ריצ'י מגלה שאפשר לקחת את השילוב הבארוקי היוקרתי בין זהב ושחור למחוזות בוהמיינים נונשלנטיים. אל תפחדו לנסות את זה בבית.