>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

דורית בר אור סוחבת זוג כזה מגיל ההתבגרות והוא האהוב עליה מכולם, בריטני ספירס לובשת אותם בכל הזדמנות שנקרית בדרכה, ובעצם למי אין כאלה בארון - מכנסי ג'ינס בלויים וקרועים, זוג אהוב ומוכר שנסחב אתכם מעונה לעונה, משנה לשנה. עכשיו הם גם עושים קאמבק אופנתי לוהט והופכים לחלק בלתי נפרד מהמגמות של קיץ 2012. כך שבניגוד למראה המשומש המלווה מכנסי ג'ינס בני עשור ומעלה, הפעם ראינו אותם שוב כפריט מוכן ללבישה במותגים כמו דיזל, לי קופר, קסטרו, twentyfourseven, רנואר ואיפה לא, מלווה בקרעים רחבים אשר חושפים את הברכיים וכן, לפעמים גם את הישבן.

שנים לפני שנמכרו ג'ינסים קרועים בחנויות האופנה, היינו הורסים להם ת'צורה לבד בבית. כל מה שנדרשנו לו זה ג'ינס ישן ובלוי, סכין יפנית וברוס ספרינגסטין ברקע, כדי לזכות במראה האמריקאי המחוספס. המתקדמים שבינינו שילבו בנדנה צבעונית מתחת לקרעים, למראה מתוחכם ואופנתי. עבור מי שעוד לא למד את התורה, או סתם ניחן בידיים שמאליות, פנינו אל מעצב האופנה רון (רונקו) קאהן, המנהל הקריאטיבי של מותג הצעירות twentyfourseven וראש המחלקה לאופנה במכללת ביטוי, כדי שילמד אותנו, שלב אחר שלב, כיצד להפוך את מכנסי הג'ינס הקלאסיים בארון לפריט טרנדי. הכול בשישה שלבים פשוטים.

לפני שאתם שולפים את המספריים יש להקפיד על שני דברים מרכזיים. ראשית, ודאו שמכנסי הג'ינס יהיו עשויים 100 אחוז כותנה, ולא בשילוב לייקרה, שיקשה על יצירת הקרעים. שנית, חשבו מראש על המקומות בהם תבצעו את הקרעים. קאהן ממליץ לבצע אותם במקומות בהם הבלאי טבעי, כמו ברכיים או מפשעות - ליצירת מראה אמין ולא מלאכותי.

זמן עבודה משוער: שעתיים. חול המועד עכשיו, אז בטח יש לכם.

שפשוף נעים.